Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerKzi2

jaki lek na trądzik

Polecane posty

Gość jerKzi2

aale taki po którym pryszcze zwiną się w max dwa tygodnie, musi być coś takiego. Znacie może jakies specyfika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem trądzik znika po kilku zabiegach z kwasem salicylowym w połączeniu z kwasem pirogronowym lub po samym azelainowym. W sumie w ciągu 2 tygodni mozesz mieć 3 zabiegi, więc akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceelinka
Ja stosowałam Skrzypolen przez miesiąc i buzia ładnie się wygładziła. to chyba przez cynk i inne składniki, które maja dobry wpływ na cerę. No i do tego smarowałam buzię wiesiołkeim bo reguluje poziom sebum. Powodzenia! Daj znać czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnIRA
Jak już tabletki to najlepsze takie jak IQFACE.Warto w nie zainwestować bo efekty jakie przynosi branie tych tabletek jest to prostu rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2 tyg to nie da rady z kwasami. tutaj potrzeba powoli do celu ale jest warto. retinoidy dzialaja szybciej ale tylko lekarz moze ci je przepisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogl izotek tylko, ale kuracja trwa dlugo... nie wiem co jest w stanie pomóc w 2 tygodnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×