Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna Granta

Jaki najlepszy KREM DO DEPILACJI?

Polecane posty

Gość veet to badziewie
nie kupuj go bo wydasz niepotrzebnie 20 zl, czy ile tam kosztuje... ja uzywam kremu isana z rossmanna i jest swietny, zadnych podrazniem a skora troche dluzej gladsza niz po goleniu sama maszynka jest tez dobry krem z carrefoura, taki rozowy, tego drugiego nie uzywalam wiec nie wiem. acha - do zadnego kremu do depilacji nie uzywam tej szpatulki do usuwania wlosow bo bym sobie skore zdarla. mam mocne i grube wlosy wiec musze uzywac do kremu golarki. ale i tak jest ok, kremy sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że EVELINE są dobre i stosunkowo tanie. I zamierzam sobie kupić jutro ten do intymnych miejsc :) bo nogencje jade woskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqita
Kupiąłm dziś ten różowy krem do depilacji carrefoura i jestem zadowolona. Dałam za niego 5.40 , a efekt idealny(nawet miejsc intymnych). Pamiętam jak kiedyś kupiłam Veet i miałam takie podrażnienie, że szok, a jak wypróbowałam innego to mi włosków nie chciał się pozbyć. Nie żałuję tego zakupu bo jak na razie jest super. Zobaczymy ile wytrzyma. Bo mam juz dosyć depilatora... To taka katorga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemiss
Dziewczyny, najlepszym kremem do depilacji jest Revital Hair Removal, do kupienia tylko w aptece internetowej. Kosztuje więcej niż te z Rossmana, ale opłaca się. Przede wszystkim zawiera składniki, które opóźniają odrost włosków. Dzięki temu przez wiele dni jest spokój. Skuteczność jest stuprocentowa. Ja używam głównie do depilacji intymnej, bo nie powoduje najmniejszych podrażnień. Nie wiem, jak do tej pory mogłam używać innych kremów a nawet, o zgrozo, posługiwać się depilatorem. Krem ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza i łatwo zmywa. Skóra jest odpowiednio nawilżona. Luksus. Gdybyście chciały poczytać o innych kremach do depilacji oraz o różnych metodach usuwania niechcianych włosków, polecam blogi pod tym adresem depilacjalaserowa.net.p To stamtąd dowiedziałam się o kremie Revitaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia22x
chyba revitol hair removal :-), ano śmierdzi niemiłosiernie, ale nadaje się do całego ciała (z bikini włącznie), chociaż wg mnie jego najwieksza zaleta jest to, że nie trzeba go czesto stosowac bo faktycznie chyba opóźnia odrastanie włosów, cena wysoka, ale krem jest tak wydajny ze starcza na baaardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielenda - w rozowym opakowaniu do skory wrazliwej z bawełną, mój ulubiony, kuouje w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wosk do depilacji stąd http://www.fryzomania.pl/category/depilacja dobry jest Depilux AZULEN wosk do depilacji z wąską rolką i tani, tańszy niż w rossmannie, dobry do twardego i mocnego zarostu, nie narzekam, bardzo dobry, nie ma jakiegoś nieprzyjemnego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo fajny krem mają na tej fryzomanii - koniecznie trzeba zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsssaa
Miałam depilację laserową na nogach, w tym na pośladkach. Skuteczność całkiem niezła, ale i tak jakieś tam małe włoski zawsze odrastały. Kosmetyczka poleciła mi freshdepil cream do ich całkowitej likwidacji. Kuracja u mnie trwała mniej więcej 3 miesiące i pozbyłam się już praktycznie 90% owłosienia z nóg. A to, co odrasta teraz to już właściwie niewidoczne. Mam dość grube włosy. Zmieniałam naprawdę wiele kremów, bo niektóre zupełnie nieskuteczne. Freshdepil działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile starcza tubka FreshDepil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam wosku do depilacji HB i w zasadzie jest to pierwsza metoda, przy której rzeczywiście widzę postęp, rzeczywiście widzę mocną zmianę na plus. I tutaj nie mam podrażnionej cery, nie mam żadnych problemów - ogólnie, to nienawidzę tych włosków i najchętniej to trwale bym się ich pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnanzina
A stosuje ktoś Vanity Gładkie Ciało krem do depilacji z alantoiną? Ja mam go od tygodnia i muszę przyznać że fajnie łagodzi podrażnienia po depilacji i głęboko nawilża, w tej cenie warto go kupić bo z tego co widzę starczy mi na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja uzywałam veet był ok. a teraz nie musze bo zrobiłam sobie laser :) i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestra

Zgadzam się, że Veet jest ok. Długo nie mogłam się przekonać do depilacji kremem, ale w związku z tym, że mam wrażliwą skórę w końcu się przekonałam i żałuję, że tak późno. Kupiłam właśnie tę wersję do skóry wrażliwej - krem działa szybko i skutecznie, nawet na krótkie włosy, a skóra jest gładka przez około i NIE jest podrażniona 🙂 Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z plastrami Vett miałam styczność w ostatni weekend. Mały wypad nad morze i zapomniałam golarki - moja bratowa miała w kosmetyczce właśnie te plastry. Szczerze byłam zdziwiona efektem i to bardzo pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbare

Wkradła Ci się literówka w nazwie 😉 Jeśli o plastry Veet chodzi, to ja używam latem, do nóg, bo to najwygodniejsze i gładkie nogi przez prawie miesiąc. Ostatnio kupiłam te z formułą Easy-Gelwax 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×