Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudelsssss

jaki podklad najlepszy ? ;(

Polecane posty

Gość pudelsssss

hej, mam pytanko do wszytskich Pań :) ktore z was uzyway lub uzywaja podkladu do twarzy astor lasting finish 25h ? oto link do foto podkladu :\ http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zeberka.pl/img/el/zelda/rimmel.jpg&imgrefurl=http://www.zeberka.pl/art.php%3Fid%3D9592&usg=__UuJNVtezegNtEgHeMmkNM0V2bnc=&h=310&w=310&sz=11&hl=pl&start=20&zoom=1&tbnid=jaZFYWhSeHrZ7M:&tbnh=145&tbnw=145&ei=UXmGTcOII8mXhQeex83KBA&prev=/images%3Fq%3Dastor%2Blasting%2Bfinish%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D619%26tbs%3Disch:10%2C505&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=595&oei=RnmGTarhDo3dsgaM8p20Aw&page=2&ndsp=19&ved=1t:429,r:15,s:20&tx=98&ty=36&biw=1280&bih=619 i moje pytanie jest takie : jak oceniacie ten podklad i najczesciej jakiego odcieniu uzywacie ? 100 ? 200? 201 ? czy 300 ? poniewaz ja mam bardzo duzy problem z doborem dobrego dla siebie podkaldu ( stestowalam prawie wszytsko) i zastanawiam sie wlasnie nad tym poniewaz slyszalam ze jest nowy i podobno taki super. co wy o nim powiecie? bardzo tez prosze o poradze kobietki jakie inne podklady sa dobre dla cery mieszanej z sklonnoscia do wypryskow i przebarwien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelssss
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfgx
bierz revlon colorstay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reer
ja ostatnio kupilam lirene natural look. jak dla mnie rewelacja. najlepszy jaki mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelsss
a jaka macie cere ? tez mieszana? ze sklonnosciami do przebarwien i wypryskow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B2306
Ja mam cerę skłonną do wyprysków, używam podkładów z Maybelinne Pure Liquid Mineral, Maybelinne Satin Dream albo dobry jest też (fajnie tuszuje) Loreal Infalible ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERNA TYLKO ESTEE
Hej kobity! ja od 3 lat uzywam estee lauder duble wear w wersji LIGHT! swietny,niezastapiony ,zadne loreale,revlony itp nie maja szans w porownaniu z Estee,polecam przejsc sie kolezance do duglasa poprosic probke i przekonac sie ze moze warto...:) ja osobiscie polecam zakup,wydatek nie maly..ale nie moge uzywac nic innego zamiennego.wiec doputy Estee bedzie na rynku to bedzie i na mojej poleczce :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelsssssssssss
dzieki za pomoc , stestuje tego estee moze warto wydac wiecej ale a noz sie uda i trafie w cos odpowiedniego dla siebie, niestety do najblizszego duglasa mam 60 km ( bialystok ) bo mieszkam w malej miescinie ale jak bede sie wybierac to napewno zajde i poprosze o probke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERNA TYLKO ESTEE
pudelsssssssssss ,musisz koniecznie :) ja tez dlugo szukalam ..ojj bardzo,az w koncu trafilam:) nie bylo latwo z tymi pudrami gdyz moja buzia to tez cera mieszana,z rozszerzonymi porami,gdzies tam wyskakujacymi zaskornikami i roznymi innymi niespodziankami :(no ale coz..dbam o nia bardzo,peeling tylko i wylacznie szafirowy z bandi,maseczka drozdzowa obowiazkowo po takim peelingu tez z bandi,do mycia zamiast" sorayowych"zeli ,stosuje mydlnice lekarska do zmywania makijazu to swietny zel i niewiele kosztuje :) do tego tonik firmy eucerin oczyczszajacy nasze mieszki w ktorych to wlasnie tworzy sie caly proces srednio mile prezentujacy sie na naszych buzkach:) na dzien pod ten podklad uzywam shisseido pueress essence,to swietna emulsja ktora zweza pory i czyni rozne cuda:)takze polecam naprawde!na noc rowniez stosuje z kanebo na nosek i w okol niego na pory ,pore clarfy..coś tam :)oczyszczanie i dobry demakijaz to podstawa,mam nadzieje ze tak jak ja trafisz na swoje number one kosmetyki do buzki! baj,baj :)szkoda ze mieszkamy tak daleko bo chetnie bym sie z toba podzielila moimi cudami na wytestowanie..a szczegolnie to na Estee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelssssssss
kurde bardzo Cie podziwiam ze stosujesz wytrwale tyle kosmetykow i sa tego efekty ;D ja jestem strasznie leniwa a przede wszystkim niesamowicie niecierpliwa ;/ do cery uzywalam jakis czas temu full wynalazkow typu loreal piur zone , toniki, zele, mleczka, z garniera tez prawie wszystko i wiele innych ale cera znacznie mi sie pogarszala po tych kosmetykach a kobietka w aptece powiedziala ze moja cera jest zbyt wrazliwa by uzywac jakichkolwiek kosmetykow wiec odstawilam wszystko i myje twarz zelem pod prysznic , do tego krem z ziaji maslo kakaowe piling raz w tyg. i mam o wiele mniej syfkow niz po jakichkolwiek innych kosmetykach ;) poprostu moja cera nic nie toleruje ;/ najbardziej wkurzaja mnie popekane naczynka, przebarwinia na twarzy . ale slyszalam ze oczyszczanie twarzy raz na jakis czas u kosmetyczki jakimis kwasami jest dobre ;) slyszalas cos o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERNA TYLKO ESTEE
pudelsssss ...:) na poczatek jesli chce sie miec w miare zadbana skore to lenistwo nie wchodzi w gre :) u kosmetyczek tez swoje przeszlam na tyle ze pozniej moje wizyty konczyly sie u dermatologa :( niestety kosmetyczka pootwiera ci pory ,oczysci je to napewno ale zadna maseczka nie jest w stanie ich juz potem "pozamykac"! zreszta ja po takim oczyszczaniu mialam sino/fioletowa twarz bo cere mam delikatna i mechaniczne czyszczenie skory,naciski na nia a pozniej kwasy powodowaly nie fajny ekekt:(i wcale to mi nic nie pomoglo! wiec zrezygnowalam z tych katorgii!zaklady kosmetyczne proponuja cuda a po prawdze chodzi tylko o kase!! mooja siostra tez korzystala z zaiegow u kosmetyczki calej serii kwasow i niestety,obecnie to co ma na twarzy jest nie do opisania....zaczela od wizyty u dermatologa na ktora sama ja umowilam! po zleceniu badan na hormony i innych konsultacji jest skazana na branie IZOTRETONOINY lakarz zapisujac ten lek jest juz pewny ze tylko on pomoze i to jest jedyny lek ktory jej pomoze! taki peeling od srodka,czyszczenie skory! wiele wyrzeczen zyciowych, codziennych trzeba sobie odmowic,aby podjac te kuracje!no coz ja tez uzywalam tych wszystkich wynalazkow co ty! i jeszcze wiec ,rozne...co 2 msc cos innego nowego,do dupy sa i tyle! przetlumaczajac ich sklad mozna pasc zawałem!ja po pure zone mialam tak wyschnieta twarz ze przez dwa 2 nie moglam miec kontaktu z woda ,pieklo szczypalo ,szok!! leczylam sie woda wapienna z olejem lnianym tylko tym przemywalam,i specjalnykrem physiogel face krem,ach szkoda slow!!:) za duzo by pisac wierz mi!ale na twoje problemy potrzeba troszke pieniedzy,wyjscia do dobrego sklepu z kosmetykami z "pierwszej gornej polki" tak sobie pozwole nazwac a napewno z niedlugim czasie doprowadzilabys buzke do porzadku :)wlasnie ta seria z kanebo , shiseido maja takie cuda ,od ktorych czlowiek sie uzaleznia :) tylko wszystko ta cholerna kasa!ja musze dorabiac zeby mnie bylo stac na te wydatki! pisz jak bedziesz chciala o cos zapytac :)milego dnia ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERNA TYLKO ESTEE
I pamietaj zadne kwasy na blizny!!!! przy otwatrych naczynkach! nawet o nich nie mysl!podasz mi kieyd meila to wysle ci moja fotke po kwasach!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
jakiś puder w kamieniu? kryjący, na ardzo skomplikowana cerę ja miałam kwasy a mam naczynka rozszerzone, mam blizny, miałam mikroderm, kawitacje--nic nie pomogło :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
i w jakiej cenie są te kosmetyki które polecasz? jak ja bym chciała mieć normalną cere a tak, pełno przebarwień, blizn, pory rozszerzone ech, a tu lato i podkładu się raczej nie powinno używać, dlatego szukam pudru w kamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaa75
Ja użuwałam wszystkie podkłady z Astora, wg mnie każdy jest inny pomimo, ze są tej samej firmy, np Mattitude jest do bani, natomiast ten sam Miattitude HD jest boski, lasting finish to nie jest podkład Astora, ale również go miałam, kupiłam tylko dlatego ze paniw drogerii mnie namówiła, wszyscy krytykują rimmel, ja natomiast oceniałabym go na 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaa75
dldam też, ze używałam w swoim zeciu juz pudrów od cen 12 zł aż po 250 zł.... i mam w tej kwestii spore doświdczenie, jeżeli ma ktoś jakieś pytania, chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERNA ESTEE LAUDER
do: proszę, możesz mi doradzić ,alez prosze bardzo juz ci pisze :)w porze lata wracam czesto to pudru mineralnego w kompakcie z Artdeco,mineralny czyli taki ktory nie zawiera w swoim skladzie olejow,tluszczow itp,,polecam ci sie naprawde przejsc sie do douglasa i tam popytac!dziewczy sa wyszkolone na takie problemy ktore my mamy wiec ich wiedza jest dosc szeroka,jak najbardziej zapytaj o probki,ja zawsze tak robilam dzieki czemu wiedzialam co bede mogla pozniej zakupic,czego uzywam do twarzy i jak ja pielegnuje to juz wiesz bo pisalam wyzej:) seria kanebo jest swietna ale sporo kosztuje wiec dla jakich kolwiek efektow trzeba wydac kase i nie ma zlituj sie ,to samo z shiseido!podaje ci linki mozesz poczytac jest tego niewiele ale zawsze cos :)http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25305.na noc na poszczegolne partie rewelacja! http://merlin.pl/Shiseido-Pureness-Pore-Minimizing-Cooling-Essence-Chlodzaca-esencja-redukujaca-pory_Shise/hb/product/219,877740.html : CUDO!!! nakladajac na twarz ta emulsje nastepnie makeup Estee L.swietnie sie czuje caly dzien :) I rowniez na dzien uzywam sypkiego tylko rano pedzlem opusze,pudru transparentnego czyli bezbarwnego:) utrwalajacego,ale to nie kazdego dnia:)pisz i pytaj o co chcesz pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkładów używam niezbyt często, bo bardzo zaburzają pH cery. Wolę swój krem nawilżający Siquens. Nic się nie dzieje z tym makijażem. Jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelssssssssssss
do : WIERNA TYLKO ESTEE : no wlasnie moja wada jest to ze uzyje kilka razy czegos i od razu oczekuje efektow, biore tez tabletki syndi-35 na poprawe skory poniewaz wczesniej bralam cilest 3 lata i mnialam dobra buzke, pozniej musialm jednak prerwac nage bo mialam wypadek samochodowy 2 tyg w spiaczce po 4 miesiacach wrocilam do cilest a cere mialam juz fatalna przez te 4 miesiace ale nie wiem dlaczego bo nigdy wczesniej nie miaalam takich problemow ;/ moze to przez duze dawki lekow ktore dostawalam ? nie wiem;/ teraz mam sydni-35 jest znacznie lepiej ale wiadomo czasem tez cos wyskakuje, a odzwyczailam sie juz od podkladow bo zaden mi nie pasowal i chcialabym wlasnie na maxa poprwic stan cery by moc cchodzic bez tapety, dodam ze lubie solarium ;/ co tez dobrze raczej nie wplywa;/ wiec warto zainwestowac w cos dobrego jak sama napisalas , wiec musze cos z tym zrobic:) dzieki za pomocne info :) pudels03@o2.pl to moj mail mozesz podesslac foto bo nigdy nie widzialam jak mozna zle po tym wygladac ;/ wiec raczej zrezygnuje z tego typu zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia 2,5 latki
ja rowniez polecam Estee Lauder Double Wear Light - dla mnie numer jeden :) przygode z Estee zaczynalam od podkladu Double Wear - ale on bardzo mocno kryje, nie znam innego tak mocno kryjacego podkladu..dla mnie byl za mocny :) wiec uzywam wersji light :) do tego polecam puder Guerlain w kompakcie, zajebisty + slicznie pachnie :) http://www.musingsofamuse.com/2010/12/guerlain-meteorites-compact-pressed-illuminating-and-mattifying-powder.html mam jeszcze Les Voilettes Guerlain - mineralny - rewelka !! pieknie pachnie, buzka nie swieci sie przez caly dzien - ja pacuje w biurze, gdzie mamy klime.. i to tez ponoc zle wplywa na cere.. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
no tak, to wszystko piekielnie drogie, ale chyba pewnego razu na ten puder się skuszę bo używam z rimmela stay matte i kremu z ziaji krem jest ok, nie wychodza mi po nim nowe, ale mam plamki, przebarwienia i nie wiem czym się pozbyć- chodziłam tyle do kosmetyczki że szok dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie zastosujecie kremu
z retinoidami typu retin a, zorac, one bardzo ladnie zluszczaja skore i po jakims czasie znikają przebarwienia, do tego dobre są na tradzik, rozszerzone pory no i na zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
ale zorac jest na recepete, ponadto trzeba stoswać filtry zwłaszcza teraz a jeśli zaczełabym tego używać czy ta bioderma ten puder spf 50 byłby wystarczająca ochroną przed słońcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
aha, mam jeszcze popękane naczynka więc retiny odpadją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie zastosujecie kremu
filtry to trzeba stosowac zawsze bo inaczej nigdy nie pozbedziecie sie przebarwien a i nowe pojawią się ja tez mam troche popekanych naczynek, albo moze mam bardziej unaczynioną cerę i np kwasy powodują ze robi sie burak na twarzy, natomiast retinoidy po kilku mieisacach wyleczyly mi krosty, przebarwienia zmniejszyly sie, pory zmniejszone, nie mam złojonej twarzy i jest jakas taka jasniejsza. Na dwór stosuje teraz filtr 30 neutrogeny, a latem wyzszy tez neutrogeny albo z innych firm u nas nieznanych bo kupuje je w usa. Przetestowalam wszystkie dostepne u nas retinoidy i najbardziej spodobal mi sie atrederm i locacid. Zorac jest bardzo silny i troche za drogi. Do tego warto kupic sobie jakies serum z vit c, ja mam amerykanskie, i one tez poprawiaja stan cery, rozjasniają ja. Ja osobiscie nie placilabym tyle kasy za kremy shiseido czy kanebo. One beda kosztowaly kilkaset zlotych a niewiele sie roznia od garnierow i innych chemicznych wynalazkow. Moze sprobujecie zelu neostraty na przebarwienia. Zamierzam go wybrowac jak juz podlecze sobie cere.http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16023&next=1 A recepte na retinoidy trzeba miec niestety, ale mozna o nia poprosic przy okazji jak sie odwiedza lekarza rodzinnego i od razu wziac kilka opakowan, oczywiscie jak dany produkt podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
boje się teraz majstrować przy swojej skórze, dopiero co podelczyłam ją i nawet nie wyskakuja mi żadne nowe syfy, używam tej ziaji jestem bardzo zadowolona, tylko te blizny i przebarwienia, bardzo bym chciała się tego pozbyć no ale mikro kawitacja kwas migd. nie pomógł to nie chce ponownie rozwalać cery- znów wyjdą mi pryszcze kolejne przebarwienia do niwelacji ja używałam przez zimę spf 15, latem ostatnio 30 teraz właśnie nie mam wysokich filtrów tylko spf 6 czyli nic dlatego zastanawiam się nad tym pudrem biodermą, miałas może styczność z tym pudrem? w kamieniu on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
a serum z vit c gdzie można np kupić-zaznaczam że biochemia urody na mnie raczej kiepsko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie zastosujecie kremu
gdzies czytalam ze filtry dziaja ja są polozone bezposrednio na skore, a jak kladziesz najpierw krem a potem puder z filtrem to juz nie bedzie takiej ochrony. Moze lepiej jest uzywac filtru z kolorem, mialam kiedys probki i bylo to jak maska (chyba avene), ale tego tyle jest teraz na rynku ze trzeba poszukac , brac probki z apteki, poczytac wizaz. Nic nigdy nie zamawialam z biochemii urody takze nie moge nic powiedziec. Mialam kiedys serum z vit c Auriga i srednie ono bylo, mialam tyle nowych zaskornikow jak po zadnym innym kremie. Musisz sie na cos zdecydowac, kwasy, retinoidy, vit c, to są rzeczy ktore dzialają plus oczywiscie filtry. Te zawsze, zima czy lato. Ja to kazdego bede namawaic na retinoidy bo one naprawde dzialają, kolezanki sie mnie pytają co robilam z cerą. A jestem juz po 30 i retinoidy zaczelam stosowac bardziej na zmarszczki i przy okazji wyleczyly krosty, przebarwienia. wczesniej stosowalam rozne benzacne, peelingi migdalowe, acnederm, antybiotyki i nic nie pomagalo, krosty ( u mnie od hormonow) i tak wyłaziły głownie przed okresem. Mozna przeciez takie kremy stosowac np 2 razy w tygodniu, nie powinno byc zadnych poraznien. Ja teraz stosuje atrederm, co 3 dni, ze dwa razy w tygodniu krem z kwasem glikolowym, a rano filtr i na to podklad lub jak nie ma duzo slonca i latem ( bo wtedy ograniczam stosowanie retin i kwasow) krem tonujacy z filtrem. Czasami nakladam serum z vit c jak mam gdzie go wcisnac :-) i kremy typu physiogel, emolium, bioderma cicabio, czyli cos aptecznego, mocno nawilzajacego i łagodzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę, możesz mi doradzić
w sumie i tak w warunkach miejskich ta 50 jest duża,dla mnie istotne jest równiez krycie tych moich plam czyli mówisz że warto spróbowac artrederm? miałam kiedyś differin, ale katastrofa generalnie powiedz czy po zastosowaniu tych retinoidów nie miałaś wysypu pryszczy? ja tez mam hormonalny trądzik, juz na szczęście nie jest taki uciążliwy jak był ale czasem coś się pojawi z avene miałam próbki ogólnie nie pasuje mi za nic, la roche coś miałam, ale najlepsza jak dla mnie jest bioderma dlatego też zamierzam się na ten compact w sumie mają jakieś kremy koloryzujące do twarzy ale nie chce obciążać cery na lato a czy retinoidy pomagają na rozszerzone pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×