Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ewuuna

Jaki szampon na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość Ewuuna

Mam pytanie jak w temacie. Moj maz jest mlody (23l) a ma juz spore zakola i boi sie,ze niedlugo wylysieje.. Macie cos sprawdzonego na wypadanie wlosow u mezczyzn? Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to jest genetyczne to nic nie pomoże... jeśli to osłabione włosy to polecam używanie szamponu fitomed i wcieranie jakiegoś wyciągu ziołowego (np. woda pokrzywowa, brzozowa, lub mieszanek do kupienia w aptece lub zielarni) do tego systematyczny masaz skóry głowy, albo przynajmniej używanie szczotki z naruralnego włosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szamponu
na wypadanie włosów,a genetycznie to nie prawda ze sie łysieje,tak sie tylko uatrło mówić,przyczyna lezy albo w psychice,albo w braku jakichs składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzzz
to jest bardzo często genetyczne:( zwłaszcza kiedy matak miała braci którzy również łysieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie tam genetyczne
to bardzo utarta diagnoza,geny przodków to tylko 25%,na reszte paracujemy sami,to podłoże psychiczne pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joala
sam szampon nie pomoże raczej na wypadanie włosów. pomóc mogą specjalne preparaty do wcierania w skórę głowy i ewentulanie witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada..............
jak mąż ma juz zakola to najprawdopodobniej jest to łysienie androgenowe. wizyta u dermatologa nieunikniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasska
sama mialam ten problem i uzywalam wielu produktow ale zadkoktory pomagal. dosyc dobry jest szampon KLORANE OK 28zł uzywalam tez tabletek INNEOV ale sa dosyc drogie i trzeba je uzywac conajmniej 3 miesiace zeby zobaczyc jakiekolwiek zahamowanie wypadania wiec zrezydnowalam i kupilam AMINEXIL SP94 dla kobiet (to jest taki plyn do wcierania w skore glowy) kosztuje ok128zł jest drogi ale juz po zuzyciu pierwszego opakowania wlosy mniej wypadaly o po drugim opakowaniu jeszcze mniej wiec przestalam uzywac i teraz wypadaja tak srednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska
Hej dziewczyny. Parę lat temu podczas urlopu w Szwajcarii kupiłam w aptece pewien preparat przeciwko wypadaniu włosów – wiadomo, skoro coś jest w Szwajcarii to musi mieć świetna jakość! Bardzo mi pomógł, zrobiłam całą kurację. Teraz szukam Bioxsine w Polsce, a wam polecam z głębi serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też wypadają włosy, 2 razy w tyg. wcieram w skórę głowy naftę kosmetyczną (różowo-biała etykietka do włosów wypadających), pomaga, dostępna w aptece , ok.7-8 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka 123
Ja na wypadanie włosów biorę i używam takiego szamponu http://www.nuvialab.pl/pielegnacja-wlosow/lysienie/revita/ . Stosuje go już chyba cztery miesiące i od tamtej pory moje włosy zaczęły rosnąć. Dzisiaj już nie mam widocznych zakoli i wreszcie mam fryzurkę taką jak chciałam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Nie ma sprawdzonego sposobu na wypadanie włosów jeśli nie wiesz jaka jest przyczyna ;/ Może to brak witamin a może coś się dzieje, jakaś choroba która powoli się rozwija. Musi iść na badania do trychologa i on coś mu doradzi :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta bloker dht
Dermena Men jest szampon i lotion do psikania blokuje DHT ktore jest odpowiedzialne za wypadanie włosów sama teog używałam bo miałam kłopoty z hormonami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dermena men, jest naprawdę skuteczny ostatnio dla męża kupowałam na stronie apteki czerwonej w zestawie z liotonem w fajnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam Dermeny Men, od połowy września i włosy przestały nadmiernie wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Mi bardzo pomogły kosmetyki marki Nisim (tu można zamawiać – www.nisim.pl ). Używam ich od dwóch miesięcy. Po pierwsze zatrzymały wypadanie włosów, a traciłem włosy całymi pękami już. Po drugie wyeliminiwały łupież, który też był moją prywatną tragedią, zawsze miałem pełno białych drobinek na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szampon Revita i odżywka Revita.COR skutecznie wspomagają leczenie każdego typu łysienia niezależnie od jego przyczyn. Odbudowują i regenerują włosy, doskonale wpływają na skórę głowy. Cechuje je szerokie spektrum działania i bardzo wysoka skuteczność. Strona na której można dokonań zakupu: http://nplink.net/oQxMV83h Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szampon Revita i odżywka Revita.COR skutecznie wspomagają leczenie każdego typu łysienia niezależnie od jego przyczyn. Odbudowują i regenerują włosy, doskonale wpływają na skórę głowy. Cechuje je szerokie spektrum działania i bardzo wysoka skuteczność. Strona na której można dokonań zakupu: http://nplink.net/oQxMV83h Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colweyowiczka
Nie mówcie, że nie ma szamponu na wypadanie włosów.. Jest taki i posiada go firma ColwayInternational. Nie jest drogi a z tego linku, po rejestracji dostaniecie go 10% taniej, tak jak każdy inny produktów. Ostatni raz wypadające włosy widziałam Miesiąc temu. Wystarczyły dwa tygodnie mycia tym szamponem i zapomniałam, co to są wypadające włosy. Dla lepszego efektu polecam też odżywkę do włosów oraz serum do włosów. Trzeba zapłacić za dobrą jakość ;3 https://colwayinternational.com/shop/categories/4,1,natural.html Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokadia
Ja próbowałam kilku szamponów na wypadające włosy i najlepiej sprawdza się u mnie Seboradin FitoCell, nie ma problemów żeby go dostać. Efekty pojawiły się dość szybko. Moja siostra ma ampułki z tej serii i osiągnęła jeszcze lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepiej sprawdzą się ampułki z Seboradin. Nie ma lepszych na problem wypadających włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta643
ampułek przyznam nie próbowałam, jak działają i jak się je powinno aplikować? sama używam seboradinu przeciw wypadaniu włosów od dwóch miesięcy i widzę pozytywną reakcję włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nadal seboradin święci triumfy. trafiłam na niego przypadkiem i teraz już chyba 4 butelkę kupuję. za dużo kiedyś na włosach eksperymentowałam więc od kiedy zostałam przy jednym widzę że wypadanie ustało, mam zdrowsze i bardziej błyszczące włosy, mój chłopak też zauważył różnicę, bo bardzo lubi kiedy noszę rozpuszczone włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznei przy genetycznych skłonnościach może być trudno temu zaradzić, ale mozna zaleczać i opózniać wypadanie włosów (mój tata używa w tym celu szamponu Seboradin, spróbuj, moim zdaniem daje dobre efekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×