Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekna tylko czasem

Jakich kosmetyków używać wrazliwa skóra

Polecane posty

Gość piekna tylko czasem

Kosmetyki i perfumy mnie dobijają. Mam jakąś wrażliwą skórę, co czegoś użyje to uczulenie wychodzi - zaczerwienienie, suchość skóry. Może ktoś zna dobre kosmetyki niealergiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy może chodzi Ci też o to, ale ja ostatnio kupiłam sobie żel do mycia twarzy dla skóry atopowej z AA. Bezzapachwy, bez parabenów, itp. Krem do twarzy mam z Soraya dla skóry wrażliwej. Podkład mam z Lirene. A uzywałaś może kiedyś podkład Dermacol? Jest hipoalergiczny. Tonik mam z Eisenberg'a, też taki delikatny, neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna tylko czasem
Dzięki Haadia , wypróbuje to, tylko bezzapachowy to jedyna możliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kosmetyk ma jakiś zapach to znaczy, że dodano jakieś perfumy lub ulepszacze, a to w większości uczula skórę wrażliwą. Jeśli chcesz cos tańszego to wiem, że Ziaja ma sporą gamę koametyków do skóry wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna tylko czasem
No tak, zapach to uczulenie. nie ma jakichś kosmetyków ekologicznych z naturalnym zapachem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Oj skąd ja znam ten problem. Niestety skóra wrażliwa charakteryzuje się tym, że nie można wziąć kupić pierwszego lepszego kremu i posmarować nim twarz, bo efekt bedzie jeszcze gorszy od zamierzonego. Teraz Pani w aptece poleciła mi kosmetyki Skinkode Essentials...Słyszałyscie może o nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandzia_26
Spróbuj może poszukać czegoś na Biochemii Urody. Kosmetyki tam mają bardzo proste składy. Ja mam olejek do mycia twarzy drzewo herbaciane, hydrolaty oliwkowy i oczarowy oraz peeling enzymatyczny (ten z ananasem). Uważam, że są to kosmetyki bardzo delikatne. Moja skóra reaguje na nie bardzo dobrze. Musisz jednak liczyć się z ryzykiem, że jakiś naturalny składnik Cię uczuli (to podobno stosunkowo częste zjawisko). Plusem tych kosmetyków są też rewelacyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarankullara
Zerknij sobie na dermokosmetyki z Botani, skład roślinny, naturalny. Są i dla alergików i dla osób z atopowym zapaleniem skóry więc nie powinny i ciebie uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti134
Ja z Soraya i z AA nigdy nie byłam zadowolona. Strasznie uczulają nawet skórę nie wrażliwą. Poza tym strasznie mi AA zapycha pory i tworzy krosty. Ja używam kremu z Nivea różowego, nie podrażnia ani trochę, do tego nawilżający do skóry wrażliwej od Pharmaceris i dodatkowo podklad kryjący. Poza tym to zainwestowałam ostatnio w Mydlarni u Franciszka w mydło do mycia twarzy z Aleppo 70% i w tonik z Vichy, oczyszczający. Polecam zmianę co pół roku marek kosmetyków oraz kosmetyki jak najbardziej naturalne i nie napuszczane zapachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
katrem ja znam te kosmetyki, poleciła mi je moja dermatolog, ponieważ ja z kolei szukałam dla siebie takiego kremu, który pozwoli mi na pozbycie sie przebarwień. A mam też wrażliwą skórę, tak więc musze dosyć uważnie wybierać kosmetyki dla siebie. Ale Skincode poki co narazie jakos sobie radzi. Zauważyłam ze przebarwienia wokół ust sa jakby jasniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosująca
fajny jest rescue krem bacha, bo można go używać w przypadu skóry alergicznej i wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markinsa
Tak naprawdę niewiele kosmetyków ze sprzedawanych aktualnie faktycznie jest wartościowa. Na pewno polecić mogę Emulsja łagodząca Hb. Kilka tego typu kosmetyków testowałam - ten jako jedyny faktycznie zminimalizował ilość zanieczyszczeń. Moja skóra wygląda zdrowo i atrakcyjnie. Właśnie o uzyskanie takiego efektu mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
ja tez mam skore wrazliwa. jedyna kosmetyki ktore mozemy stosowac to 1. BEZZAPACHOWE 2. BEZBARWNE 3. GĘSTE, TŁUSTE, dodatkowo nie powinny miec w skladzie parabenow, alergenow, dobrze jak maja mocznik, ogorecznik i ogolnie naturalne skladniki. dobre sa kosmetyki Avene, do twarzy uzywam tez AA help nawilzajacego (jest ok) a do kapieli bialego jelenia albo AA bezzapachowego. wychodze z zalozenia ze kosmetyki do ciala nie maja pachniec i wygladac tylko dzialac, a jak chcesz ladnie pachniec to spryskaj sie perfumami. (jesli podrazniaja skore to skrop wlosy i wuranie, na nadgartku nie powinno byc uczulen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
*ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
P.S. zresztą caly czas sie dziwie ze w dzisiejszych czasach w dalszym ciagu furrore robia kolorowe cukierkowe i pachnace kosmetyki, przeciez tyle sie mowi o nieptrzebnej chemii wokol, po co sie tym szprycowac. ja nawet jakbym nie miala problemow ze skora i tak w zyciu nie posmarowalabym sie leistym, rozowiutkim pachnacym na balsamem... po prostu nie ufam takim kosmetykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja też mam tendencje do uczuleń i wrażliwą skórę, niedawno kupiłam płyn do kąpieli yves rocher-bardzo bio, był bez zapachu-ciągnął się jak glut , zle pienił i żle się zmywał-czyli chyba naprawdę był bio:) a do higieny intymnej mam sprwadzony provag żel, płyny do hig.intymnej mi się nie sprawdziły.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handzianas
Krem kameliowy HB, pielęgnacja na dzień, świetny kosmetyk do cery wrażliwej. Jeśli chodzi o efekty - skóra będzie lekko ściągnięta i wzmocniona. Ogólnie efekt powinien być znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam wrażliwą i używam tylko naturalne kosmetyki. A największą ulgę przynosi mi krem Ambre Botanicals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż sobie na zabieg uodparniający np. w Józefowie robili mi to w Beauty Center. Tam masz rożne typy zabiegu w zależności od stanu Twojej skóry. Dopasują ci to na miejscu. A efekt powinien być super - przede wszystkim znacznie lepszy stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że fajną sprawą będzie seria apteczna Mediderm albo Kremowe Sakiewki - obie bez konserwantów , można też wypróbować naturalne oleje z Biochemia Urody albo Zrób Sobie Krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna_
A znacie może atoperal? To kosmetyki do cery wrażliwej, atopowej i alergicznej. Nie wiem tylko jak się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam atoperal. Sprawdza się. U mnie skóra wygląda zdrowiej, ogniska się wyciszył, skóra się trochę uspokoiła. No i aż tak nie swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie wrażliwą ale suchą skóre to polecam olejek kameliowy. Tutaj sobie o nim poczytajcie: http://olejek-kameliowy.pl Ja go stosuję i mojej skórze bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaZeE
Mam skórę wrażliwą i skłonną do przesuszania bardzo lubię serię Elodermu szczególnie żel i balsam dobrze nawilżają i nie mam po nich uczucia ściągniętej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!! won spamerskie kuurvvvy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się nie przejmuję wrażliwą skórą. Natrafiłam ostatnio na świetną stronę gdzie można wygrać kosmetyki - http://66t52.getlink.gq/Nyr Polecam, bo warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×