Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arturros

Jakie krople do oczu?

Polecane posty

Gość gość
Z własnego doświadczenia polecam krople odświeżające OPTREX ACTIDROPS. Po 8 h codziennie przed komputerem moje oczy były strasznie podrażnione i zmęczone. Krople mam zawsze przy sobie i znacznie poprawiły komfort widzenia. Także polecam może i Tobie pomogą. Nie są drogie, chyba ogólnodostępne w aptekach, chociaż ja zamawiam je w aptece internetowej melisa.pl https://www.apteka-melissa.pl/produkt/optrex-actidrops-odswiezajace-krople-do-zmeczonych-oczu-10-ml,7901.html?kat=krople,776

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajka86
Zdecydowanie Starazolin Hydrobalance. Działa długo, nawilża najlepiej z dostępnych kropel i jest w przystępnej cenie. Odkąd go przetestowałam jakiś pół roku temu, to już nie kupuję innych kropel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina45
Jak zawsze polecam Starazolin Hydrobalance. Działa najdłużej, cena przystępna, sprawdzony przez wszystkich w rodzinie, więc bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj w aptece, na pewno coś ci doradzą. U nas w Pułtusku bardzo dobrze zaopatrzona jest www.aptekapultusk.pl, polecam. Do okulisty też radzę ci się wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na takie dolegliwości działa Starazolin Hydrobalance ;) Nigdy się na nim nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja nawilżanie w czasie zimy to podstawa. Oczy czesto mam podrażnione, w efekcie czego jestem zmeczona i senna. Szczerze nie stosowałam kropel, tylko babcine sposoby typu mokre ręczniki na grzejnik i chyba wypróbuję ten Starazolin o którym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już zostało wcześniej wspomniane - Starazolin Hydrobalance Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuela879
Trochę bez sensu podejście, bo jeżeli coś się tam dzieje w oczach, to nie ma co czekać na ślepotę ;) Osobiście dbam o oczy naturalnymi ziołowymi okładami na dobry relaks, Starazolinem na dobre nawilżenie i unikaniem komputera kiedy nie muszę z niego korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam Starazolin Hydrobalance. Pracuje wiele godzin przed komputerem, do tego dochodzi noszenie soczewek i oczy są naprawdę zmęczone. Poleciła mi go okulistka, stosuję go już kilka lat i wciąż efekt ten sam - nawilża, nie czuję już suchości oczu i dyskomfortu noszenia soczewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sztuczne łzy:Hyal-Drop Multi, Hyabak. Z kropli może byś Starazolin.Lacrimal słaby jest według mnie (szczypią oczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli polecane w tym wątku krople nie pomogły, konieczna jest wizyta u okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie daj sobie wcisnąć Lacrimal. Ja kiedyś musiałam obejść 3 okulistów, by mi coś w końcu przepisali. A tak to suplement jakiś i lacrimal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to tylko krople z chlorowodorku tetryzoliny pomagają np starazolin, dostępny bez recepty w każdej pewnie aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viruskan
A mi pomogły krople http://hialeye.pl/ sporo osób na forach polecało, a że zaczęły mnie piec oczy od komputera to kupiłem sobie i okazało się, że są mega skuteczne. Szkoda tylko, że wcześniej o nich nie wiedziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremens
No ja mam to szczęście, ze juz jakis czas temu krople hialeye zaczalem stosowac pracuje przy komputerze i bez takiej formy ochrony to by bylo ciezko... czesto mnie oczy pieka potrzebuja nawilzenia bo jak sie skupie na pracy to zapominam mrugac haha to niby smieszne ale bez kropli sie serio nie obejdzie a hialeye sa skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Nie wybieram sama kropli do oczu - zawsze się konsultuje. Raz na parę miesięcy chodzę profilaktycznie do Centre de la Vision i przy okazji, zawsze się dopytam np. o to, czy dane krople są odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dobry jest starazolin, ale warto wspomóc się od środka. W doz.pl jest Luteina Pro, takie kombo bardzo pomaga na przemęczone oczy. Najlepiej mniej telewizji i komputera, ale nie zawsze się tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolące oczy

Witam:) Trafiłam przypadkowo na wpis, ale problem z oczami miałam podobny jak część osób pracujących w biurze. Non stop bolały mnie oczy, zaczerwienienie utrzymywalo się nawet kilka dni, byłam u lekarza, niestety powiedział, że to od komputera, wzrok się niby męczy, kupiłam kilka dni temu te krople: https://www.aptekaolmed.pl/product-pol-70283-KOMPIN-krople-do-oczu-do-pracy-z-komputerem-10ml.html . Czy ktoś z Pańswa ich używał? Nie jest tu duży wydatek ale pytanie, czy one faktycznie pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaT

Mi te pomagają: https://www.doz.pl/apteka/p129307-DOZ_PRODUCT_Oviso_krople_do_oczu_nawilzajace_10_ml No i są niedrogie i wydajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×