Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łysina

Jakie kupić witaminy, gdy włosy wypadają garściami?

Polecane posty

Gość Łysina

Ostatnio okropnie przerzedziła mi się czupryna 😭 Jakie witaminy kupić, żeby wzmocnić włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffjfljjg
to wszytsko zalezy jaki masz problem z włosami: -jezeli masz włosy przetłuszczające i wypadają: to mają mieć krzem, siarkę, pokrzywę i witaminę B6 (chyba Silica taka jest??) -jezeli twoje włosy są suche i wypadają to niech mają kwasy omega 3 i 6 (chba witapil) -jezlei jesteś po 40 i masz obniżony poziom hormonów: muszą mieć fitoestrogeny (witapil) O konkretne preparaty zapytaj farmaceuty ale to ważne żeby dobrać preparat odpowiednio do problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latek
Ja polecam najtanszy szampon - "familijny pokrzywowy". Mi czesciowo pomaga. Dodatkowo stosuje LOXON 2% (5% jest na recepte). Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na wypadanie włosów (po ciąży) pomogła zmiana diety. Zaczęłam także regularnie brać witaminę A która również ma korzystny wpływ na włosy, tutaj jest napisane jakie produkty zawierają witaminę A: http://www.witaminka.info/witamina-a.php Owa kuracja przyniosła efekty, moje włosy są teraz bardziej żywe a skóra zdrowsza, bardziej elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
pić herbatę ziołową ze skrzypu, pokrzywy, pierwiosnka i krwawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CZYM POLEGA TWÓJ PROBLEM? Miało być coraz lepiej z Twoim zdrowiem, obiecałeś sobie w tym roku zwrócenie szczególnej uwagi na poprawe wyglądu i samopoczucia. Zaczęła się zima, czujesz się po prostu fatalnie, widzisz i czujesz, że masz pro blemy. Znajomi mowią, że dobra dieta powinna dawać Ci wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Wiesz odrobine więcej na temat witamin, tych podstawowych, ale kto by pomyślał, że mineraly mają taką moc uzdrawiania człowieka? Wprowadzić suplement, czy to znaczy być na dozwolonym dopingu, czy też oznacza to zastosowanie w suplemencie tego, czego nie ma wystarczająco w glebie czyli również w pokarmie? Jeśli to prawda, że wszystko dostarczam w diecie, dlaczego mam tyle widocznych problemów? PROBLEM -CZEGO MI BRAK? Alergie skórne, wypryski, trądzik- cynk, żelazo, siarka, miedź, wapń Matowe włosy, rozdwajające się paznokcie- cynk Skurcze mięśni- magnez, wapń, potas Jesteś rozdrażniony, bez powodu- magnez, wapń, fosfor Wypadają Ci włosy, lupież- krzem, siarka, chlor Twoja skóra jest sucha-miedź i mangan Pogarsza się stan zębów- wapń, fluor Brak Ci sił, masz blade spojówki- żelazo Cierpisz na napięcie przedmiesiączkowe- magnez Powtarzają się przeziębienia, grzybica- cynk, selen, magnez Prześladują Cię obrzęki- potas i chlor Widzisz teraz jak bardzo potrzebujesz minerałów, nie tylko witamin. Stosowane wraz z witaminami dadzą Ci nie tylko więcej sił, sprawią, że będziesz tryskał energią, zachwycał wyglądem i nie tak łatwo będzie wyprowadzić mnie z równowagi. Ukradkiem przyglądasz się tym, którzy biorą suplementy od lat. Zazdrościsz im samopoczucia i wyglądu. Masz tyle możliwości wyboru: Plan pełny:Rite Start, niespotykana suplementacja 70 składników odżywczych, jakość poparta patentami z całego świata, zdrowie zamknięte w substancjach odżywczych, wszechstronne wsparcie, nie ma podobnego suplementu na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj jeszcze na stronę http://rsnl.pl masz tam ranking środków i metod na wypadanie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie i potwierdzam ze suplement dziala. Ja po 3cm kuracji jestem wreszcie zadowolona bo włosy nie wypadaja i znacznie sie wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zelazo wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Kosswell bardzo fajna firma .Używałam szamponu i ampułek na wypadanie .Byłam bardzo zadowolona. Więcej inf. na www.progress.wrzesnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klaudek
Witaminy na bazie skrzypu polnego to najlepszy środek na wypadające włosy. Polecam profolan. Włosy są gęstsze oraz zdecydowanie mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol380
Polecam suplementy, które zawierają takie witaminy, jak np. witamina C (kwas askorbinowy), witamina E, B6, B2, B1 oraz witaminy z grupy B12. Ja stosuję od 3 tygodni Follixin, u mnie włosy przestały wypadać garściami, choć do tej pory miałem z tym duży problem. O tym preparacie przeczytałem na stronie http://www.wypadanie-wlosow.info.pl Tutaj jest ranking tego typu produktów, widziałem też inne suplementy z witaminami, ale osobiście jak na razie przyjmuję tylko Follixin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie takie suplementy bardzo sa pomocne jesli chodzi o wszelkie problemy z wypadającymi włosami. Wiec warto zrobic sobie taka chociazby 3mc kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wazne jest to zeby nasze włosy naprawde dobrze wygladały. Chyba kazdej z nas na tym zalezy. Ja tez zaczełam dbac o nie własnie stosuje kuracje Revital Hair. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stosowanie kolagenu biologicznie aktywnego. Sama używam AP BIOAKTIV GRAPHITE - specjalnie przeznaczony do pielęgnacji włosów i paznokci. Mi po miesiącu stosowania widocznie wzmocnił włosy, poprawił ich strukturę i sprawił, że całkiem nieźle rosną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby poprawić kondycje włosów, od miesiąca stosuje Royal Collagen, który ma naturalny skład i wzmacnia dodatkowo skórę i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Merz Specjal, suplement który naprawdę działa. Różnice widac juz po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotyna 5000 , brac 1 kapsule dziennie Pomaga , sprawdzone und potffierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj zmienic diete, wszystkie potrzebne witaminy bedziesz miala w pozywieniu suplementy nie beda Ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rokkaw 2015.12.14 Ja po porodzie i w trakcie karmienia miałam to samo, ale samo przeszło i włosy odżyły bez specjalnych zabiegów. Wcinałam tylko falvit. Ponoć jest to normalne i po jakimś czasie włosy wracają do normy. U mnie to się potwierdziło. Możesz jeszcze spróbować łykać wyciąg ze skrzypu polnego. Po takiej burzy w organiźmie trudno chyba nie mieć żadnych "efektów ubocznych. Chyba, że dochodzi do łysienia, czy coś podobnego, to wtedy po prostu najlepiej zrobisz jak się udasz do lekarza po pomoc fachową. Tym bardziej dezeli do łysienia dochodzi nawet jeżli nie byłaś w ciaży " od trzech lekarzy uslyszalam, ze to normalne po ciazy itp ble ble ble, ale cos bylo nie tak, bo mi wlosy leciec nie przestawaly i na serio mialam duzo duzo mniej wlosow niz przed ciaza, dostalam w koncu skierowanie do dermatologa i sam potwierdzil moje przypuszczenia, ze po ciazy owszem wypadaja wlosy, ale to nie jest tak, ze na 100% wszystko wroci do normy, jest tak jak piszesz - ciaza to huragan dla organizmu, szczegolnie dla hormonów. No, niewazne, kazał łykac vitapil mama i jak to nie pomoze, to dalej bedzie kombinowal, pomoglo na szczescie i tak sobie mysle, ze jakbym sluchala tych pierwszych trzech lekarzy to bym dalej chodzila prawie lysa, nie wiedzad, ze zwykly suplement mi pomoze, takze moral jest taki - kazdy problem zdrowotny konsultuj z kilkoma lekarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal collagen - mam i stosuję regularnie, ma dobry, bezpieczny, naturalny skład i wzmacnia włosy i paznokcie, a także poprawia wygląd skóry. Zamawiam tu https://royalcollagen.eu/?gclid=CMHc9-D12skCF ebUcgoduDMLTg ile czasu stosujesz tę suplementacje? bo chodzi mi o tabletki, które działają i rzeczywiście wzmacniają włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemmi
Hej edytka ja kończę drugi miesiąc kuracji Royal Collagen - szukałam czegoś naturalnego i oczywiście żeby pomogło. Sprawdzone - polecam. Mam przede wszystkim mocniejsze paznokcie, nie rozdwajają się, po włosach też widzę różnicę, no i twarz - spokój z wypryskami itp. ŚMiało kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sprawdz hormony i tarczyce.Potem witaminki skrzypstrong mi pomógl ale każde tego typu vit działają najlepiej po ok.3 mies brania ale przedewszystkim kup w aptece mydlnice lekarską po myciu włosów napar wcieraj w skóre im częściej i dłużej stosujesz tym lepiej włosy prawie zaraz przestają wypadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
sam skrzyp nic nie da, wlasnie dlatego ja vitapil mama wole brac, skladników wiecej i pomaga, a skrzyp jednej pomoże a sześciu innym nie pomoże, bo nie każdy ma niedobór skladników w nim zawartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×