Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniChomikowa

Jakie mydło jest najlepsze?

Polecane posty

Gość PaniChomikowa

Poszukjuję jakiegoś bardzo delikatnego mydełka nawilżającego. Macie może jakieś swoje typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili bazili
dove najlepsze na świecie, lepszego nie ma koniec kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveli19
hej bardzo dobre jest mydelko Luksja 2 in 1 z witamina a i naturalnymi ekstraktami naprawde bardzo fajne i slicznie pachnie dobrze nawilza obecnie mam migdalowe super zapach polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfwfw
Dove wysusza mi skórę... autentycznie lepsze (wypróbuj) jest od niego mydło Love z Biedronki ale jak bym miała radzić... to naprawdę dobre są te drogie mydła sprzedawane na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove hipokryzja na maksa
mydłu otóre zawiera 1/4 kremu...bla bla bla :P robią z nasidiotów, tak jakby ludzie nie wiedzieli co to mydło a co to krem ( mydło- zmydlony TŁUSZCZ jakąś zasadą..... krem- emulsja- TŁUSZCZ z wodą lub odwrotnie)..... co się więc liczy, tak na prawdę? to banalnie proste.... TŁUSZCZ..... a właściwie jego jakość.... a nie jakieś tam głupie wybiegi reklamowe.....a z tłuszczy najlepsza jest oczywiście jest oczywiście oliwa z oliwek.... czyli mydła MARSYLSKIE np. (naturalne! oczywiście- nie tylko z nazwy marsylskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam lepiej
najlepsze to aloesowe naturalne dostepne w aptekach jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydło wytwarza sie z tłuszczu zwierzecega albo roslinnego... ja od dawna gustuje tylko w mydle glicerynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz suchą skóre i skłonną do alergii nalepsze jest mydło glicerynowe, mi tak alergolog powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mydło glicerynowe byłoby dobre do mycia twarzy tłustej, ze skłonnością do trądziku? Wszystko inne wysusza mi skórę, przez co jeszcze bardziej się przetłuszcza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz spróbować, ale z trądzikiem radze sie wybrac do dermatologa i samemu nie eksperymentować ja tez mam twarz tłustą i myje żelami do tego przeznaczonymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się już na wizytę, ale nie mam już wielkich problemów z pryszczami. Gorzej, jeśli chodzi o zaskórniki:o A żele za bardzo mi skórę wysuszały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChomikowa
Glicerynowe? A dostanę takie w zwykłej drogerii, czy muszę poszukać w mydlarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie radzę używać mydła do t
warzy. Bo nawet jak jest na glicerynie, to ma złe ph! I automatycznie skóra traci warstwę ochronną, wysusza się itd. Ja ostatnio używałam jakiegoś żelu neutrogeny deep clean, bo mi tata kupił:O No i miałam tragiczną, tragiczną cerę, a juz od lat nie mam trądziku... Nie wiedziałam, co się stało! Jak się przerzuciłam na vichy puret thermale, to po dwóch dniach mam normalną skórę. Zainteresuj się jakimś delikatnym żelem. Ten vichy i tak jest mocy dość. Jeżeli nie malujesz się za bardzo, to idealny jest Cetaphil- on nie wysusza skóry i jest świetny. To jest emulsja. Ale nie zmywa makijażu za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie radzę używać mydła do t
Aha, na zaskórniki dobre oczyszczanie twarzy, plus delikatny krem nawilżajacy, np. Iwostin może być. A na noc Acnederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ten Cetaphil dostanę w aptece? I ile mniej więcej kosztuje? Co do oczyszczania u kosmetyczki, to myślałam o tym, ale stwierdziłam, że nie chcę co tydzień wydawać nie wiem ile pieniędzy, tym bardziej, że efekty nie zawsze są zadowalające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam odwrotnie, nie mam problemów z trądzikeim ale własnie z tłustą cerą, używałam juz tysięcy róznych preparatów i nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwykłej drogerii mozna dostać, nie polecam natomiast mydła oliwkowego z mydlarnii jeśli ktoś ma skóre skłonną do alergi-nasilą sie jeszcze bardziej, tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie radzę używać mydła do t
tak, Cetaphil jest specjalną emulsją dla alergików oraz osób z trądzikiem, stosujących leki itd. Kosztuje ok. 37zł za 200ml. jest bardzo dobry. Nie polecam żadnych supermarketowych żeli, itd. Jeżeli ktoś ma wrażliwą cerę, tak jak ja, to kazdy tego typu preparat straszliwie ją niszczy. Też mam tłustą cerę a przy tym odwodnioną. Po piance do cery wrażliwej Eris skóra schodziła mi z twarzy płatami i wyglądałam jak poparzona:O Jeśli ktoś ma bardziej wymagającą skórę, to lepiej wydać te 20zł więcej i wyglądać zdrowiej i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty
Ja od Cetaphilu wolę Physiogel (też z apteki). Co ważne - jest tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo osób chwali sobie mydła naturalne, albo te dla dzieci. Z mydeł naturalnych miałam np. Alverde i było bardzo delikatne, bez żadnych konserwantów i sztucznych barwników. Mydełka dla dzieci zbierają bardzo dobre recenzje, np. Bambino, wrażliwcy często myją sobie nim nawet twarz i nie narzekają. Ja ostatnio kupiłam sobie mydło Fenjal, podobno ono też jest bardzo delikatne, ale jeszcze nie wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam kiedyś żelu myjącego Physogiel...jedyna jego zaleta to ta, że dobrze zmywa makijaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepowa
a ja polecam najlepsze mydlo na swiecie - SZARE MYDLO (tzw. powszechne), mowie serio - stare, ale jare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam mydelka dla dzieci-bambino,nivea baby,kajtek,skarb matki...Nie polecam Johnson\'s baby-uczula! Dove to jak dla mnie pic na wode,wysusza tak jak zwykle mydla i jeszcze ma ten okropny,mydlany zapach:O Dobre sa tez mydelka naturalne,np.biolandera (mozna zamowic przez internet).A mydelka marsylskie widzialam ostatnio w galerii centrum:)chyba sie na nie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkk
jeśli mydło wysusza skórę to je wywal ;) jest taki fajny żel do mycia ciała atopry, kosztuje 26 złotyc za 200 ml i to nie będzie uczulało a skóra będzie nawilżona, miałam już wiele eksperymentów ze złymi mydłami i trudno jest znaleźć taki nieuczulający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-physiogelu uzywalam jakis czas temu,zuzylam dwa opakowania. Nawet niezly jest,dobrze usuwa makijaz i zanieczyszczenia,nie wysusza.Ale nie byl zbyt wydajny i do tego drogi-wiec przestawilam sie na dermedic.Polecam,kosztuje okolo 19 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie znam sie na mydlach, a lubie Dove, bo ladnie pachnie :P Obecnie myje twarz zelem do mycia Clinique, ale nie widze zadnej roznicy pomiedzy myciem twarzy zelem a zwyklym mydlem. Szczerze mowiac to nawet wole mydlem, bo wydaje mi sie jakos tak... lepiej myje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×