Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość pajeczarka

słyszałam ze b.dobre sa tabletki DROMIN, a moze znacie cos lepszego skuteczniejszego? najbardziej chodzi mi o to zeby poprawil sie stan skory! znacie jakies inne lekarstwa ,niedrogie,i nie na recepte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypovita. Nie drogie i nie na receptę a skuteczne, przynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ha
!:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H-Pantoten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia
wyciag ze skrzypu polnego naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod pozytywnym działaniem Skrzypowity. Jakieś pół roku temu zrobiłam sobie kurację ze wzmocnieniem tzn łykała po 2 kapsułki rano i wieczorem. Dopiero po tym udało mi sie odnowić paznokcie zniszczone najpierw przez tipsy, potem przez ... wszystko co złe w sposobie odzywiania i burzach hormonalnych. Ponieważ ostatnio dość mocno obciążałam swój organizm lekami (tak myślę) zaczęły mi wypadać włosy, więc bez zastanowienia idę do apteki po Skrzypowitę. Wypróbowałam - działa - nie będę eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę \"Humavit\". Na cere miodzio. Pryszcze zniknęły, mam mniej szy lojotok, paznokcie się utwardziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justynki
"odstawieniu" mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie po ile są wasze
preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia
humavit kosztuje u mnie okolo 11zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazz
Dromin, jak dla mnie bardzo dobry, pomoglo nawet na zaczerwienienia skóry z którymi miałam kłopoyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
a mnie po takich tabletkach jest niedobrze, bo one zawioerakja krzem, ktory niezbyt skutecznie dziala na zoladek...przemysl to, czy nie lepiej zaczac sie dobrze odzywiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kochane mnie też intersuje ten temat, więc mam pewną propozycję. Niech każdy kto dodaje nowy preparat, niech pisze: * cenę * il. tabletek w opakowaniu * il. tabletek, które trzeba zażyć dziennie (zgodnie z ulotką) Bardzo proszę, abyście napisały te informacje o tych wcześniej wymienionych - Dromin, Skrzypowita, Silica, Humavit. Ja dorzucam od siebie Lewitan - wyciąg z drożdży cena - 9 zł il. tabl. w op. - ok 200 il. tabl. dziennie - 3 x 2-4 tabl. Ja biorę 9 dziennie (3x3), starczy mi tym samym na ok 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec: humavit - w opakowaniu 250 tabletek, cena, jak juz pisalam, okolo 11zl, dawkowanie: 3xdziennie po 2-4 tabletki skrzypowita -zaplacilam 18.50zl, 80 kapsulek, dwa razy dziennie po sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten Humavit to przypadkiem też nie są drożdże (Lewitan)? Bo takie samo dawkowanie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaaaa
polecam Silica-wlosy wychodizly mi garsciami..zystarczyla 2 tyg kuracja nimi i ani jeden nie wylazi powaznie:)nie wspomne o paznkociach sa twarde jak kamien i sie nie lamia plyka piekna rozowa jestem bardzo zadowolona!moje zycie nabralo kolorow wlosy blasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poelcam humavit ze skrzypem polnym. Przez pierwsze dwa tygodnie biorę 4 tabl. x 3. a potem przechodzę na mnijesze dawki, w moim przypadku sprawdza się znakomicie. Biorę zwłaszcza jesienią i zimą. Latem jeśli już to w miejszych dawkach bo wtedy dawka witamin w jedzeniu jest większa :) Wosy przestały mi wypadać, paznokcie są mocniejsze a i cera ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia do exuberance
humavit to w duzej mierze drozdze :) w zaleznosci od opakowania moga byc z dodatkiem skrzypu albo witamin. ciezko sie to polyka, niby duzo popijam, a i tak zostaje w gardle. mysle jednak, ze pocierpiec warto, bo tabletki jakby dzialaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagarra
czy humavit jest lepszy od oeparolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do dziewczyn ktore zazywaly humavit.Lojtok skory sie wam zmniejszyl po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się troszkę zmniejszył ale nada sie pojawia lekki bysk na twarzy chodziaz nie używam tapety zreszta branie samych tabletek bez pielegnacji cery równiez od zewnątrz nie ma sensu polecam tonik adonis afrodyta kosztuje 4 zł wyczytałam o nim na kafeterii i używam juz 4buteleczke jest super a do mycia twarzy pure zone piankę L\'Oreaa i moja cera naprawde jest super teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie powiedziec, czy mi sie zmniejszyl :) az tak wnikliwie nie obserwuje swojej twarzy. fluidow i pudrow tez nie uzywam, pare miesiecy temu zrezygnowalam z tuszu i czuje sie z tym swietnie :) mialam afrodyte, wysmarowalam sie tym pare razy i zrezygnowalam, bo niedobrze mi sie robilo od zapachu, plyn jest na spirytusie o ile dobrze pamietam, strasznie wysusza. myje twarz mydlem siarkowym, aktualnie smaruje acnofanem i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rade dla ciebie nie powinnas stosowac preparatow z alkoholem bo na pierwszy rzut oka fajnie wysusza ale potem skora sie sprzeciwia i jeszcze bardziej sie blyszczy dlatego ja uzywam tylko preparatow tylko antybakteryjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta rada byla dla mnie czy dla poprzedniczki? :) jesli o mnie chodzi to alkoholu uzywam tylko wewnetrznie... a i tak w niezbyt duzych ilosciach :P afrodyta to byl jednorazowy skok w bok. mydlo jest ok, fakt, ze z lekka wysusza ale mi pasuje, zapewniam, ze niektore zele do mycia twarzy wysuszaja jeszcze bardziej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak skończę Lewitan to kupię Humavit, zobaczymy. Na razie biorę Lewitan jakoś z 5 dni, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć... Acha i dorzucę do moich propozycji cynk :) Podobno bardzo pomocny w leczeniu trądzku (tak piszę na stronie Różańskiego i moja pani dermatolog tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy dobrze kojarze ale cynku nie wolno chyba popijac mlekiem :) a ja na nieszczescie mam zwyczaj popijania wszystkiego kawa z mlekiem (wiem wiem, trzeba woda :P) a mozesz powiedziec cos o tabletkach z cynkiem? ile kosztuja i na jak dlugo starczy opakowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×