Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zagubiona w czasie

Jakie polecacie skuteczne tabletki na pryszcze???

Polecane posty

Gość O jejku jejku
A jak Ci powiem, ze najskuteczniejszy jest Aknenormin (co jest prawda), to co zrobisz? Idz do dermy i sie dowiedz, jaki masz tradzik i zacznij kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Taaa, leciec do dermatologa z pryszczami spowodowanymi zlym trybem zycia, super:O Odstaw cukier rafinowany, napoje slodzone, buleczki pszenne, alkohol i reszte syfu, a cera bedzie sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naddia1
ta, akurat zeby od jedzenia ten syf wylazil to by bylo pol biedy. Od dwoch tygodni jem wafle ryzowe, pije wode, suszone owoce, jablka, jakas wedline i rybki- lososia i co???!!! Dalej mam ten syf, wiec nie wiem juz czym to jest spowodowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś kiedyś stosować cynk?? Bo z tego co wiem, to jest dość przydatny preparat podczas walki z pryszczami. jeszcze można pić różnego rodzaju ziółka słyszałam, że bardzo dobry jest wywar z bratka, ale też na pewno ci się przyda ci się jakaś dobra maść. Np bardzo dobry jest silicosan, bo zwalcza różne przyczyny trądziku, m.in. nadmierne wydzielanie łoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję tabletki wit B i zminimalizuj słodkości. Miałam okropną serie pryszczy na ryjku i ogólnie brzydką cerę, to się tak nagle zrobiło. Ale przyjmowałam wit B i po jakimś czasie przeszło i aktualnie mam buźkę jak niemowlak gładką :P Co do toniku to używam dax cosmetics Perfecta no problem arbuzowy no i krem gruszkowy też z perfecty. Myślę, że jeżeli nie kraterów co centymetr to nie musisz od razu biec do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek555
Możesz zajrzeć na stronę http://nonacne.pl/. Jest tam opisany suplement diety, jaki zamawiam swej młodszej siostrze, która ma spore problemy z trądzikiem. Z tego co widzę, jak tez rozmów z nią wnioskują, że jest ona całkiem skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta - odrzucić cukier (czekolada itd), pikantne żarcie, śmieciowe i wystarczy. Zapobiegać a nie leczyć to jest najważniejsze. Bo choćbyś kupiła najdroższe smarowidła , to będzie to leczenie nieskuteczne objawów, a nie przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to umiejętnie dobrać suplementację, żeby zmniejszyć działanie hormonów, łojotok i stany zapalne. Czasem wystarczą same witaminy B, czasem witaminy B w połączeniu z bratkiem (mnie pomogły), bo bratek dodatkowo oczyszcza organizm, ale na mojego brata już nie zadziałąło, najpierw stosował antybiotyki zapisane przez lekarza (niespecjalnie pomogło) potem już miał przejść na akenormin ale wypatrzył gdzieś derminax ( http://tnij.com/cdMUM ) i trochę go wygładziło a na koniec dopakował nonacne ( http://nplink.net/9au4Cxcu ) i prawie całkiem pryszcze zniknęły wszystko trwało jakieś 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze obok tych tabletek jeszcze warto zastosowac cos jeszcze , czyli krem Acne derm. Ja wiem po sobie ze przynosi naprawde swietne efekty, i działa na skóre bardzo szybko, fajnie wysuszajac krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy jest jeden skuteczny środek na pozbycie się trądziku, ale na tej stronie dermiblog.pl/suplementy-na-tradzik-jakie/ są opisane suplementy diety na trądzik, można sobie poczytać i wybrać odpowiedni na swoje dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Nonacne z nuvialab.com/pl/ ja w przeciągu miesiąca uporałam się z ostrym trądzikiem na mojej twarzy. Polecam wszystkim osobom, które mają problem z krostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katija22
Hormonalne to jak mega ostry. Ze zwykłym powinien sobie poradzić jakiś lekki środek apteczny jak np. acne derm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katija222
Hormonalne to jak mega ostry. Ze zwykłym powinien sobie poradzić jakiś lekki środek apteczny jak np. acne derm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście już najbardziej skuteczne tabletki na walkę z trądzikiem? internauci nie mają wątpliwości wybrali http://www.vitalab.pl/357,nonacne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynnawwa
Skuteczne tabletki na pryszcze opisano na stronie http://niszcztradzik.pl/, mogę je polecić, ponieważ dzięki nim moja cera jest obecnie bez żadnej skazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mysik
Produkt nazywa się aplikator na wypryski HB - u mnie dał super efekt bo rzeczywiście ślady udało się usunąć bez zaczerwienień, nie ma tam nic, skóra wygląda ładnie i zdrowo, a trądzik nie powrócił i o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zgłosić się do dermatologa on zaleci leczenie, przepisze antybakteryjne maści i żele do smarowania zmian skórnych. Ułatwiają one opróżnianie gruczołów z sebum i zmniejszają jego produkcję. Stosuje się preparaty zawierające kwas all-trans witaminy A tretinoinę. Należy bardzo dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza, środki te mogą bowiem powodować skutki uboczne, podrażniać skórę. Dermatolog może też zlecić preparaty przeciwbakteryjne zawierające kwas azelainowy albo nadtlenek benzolu. Dobre efekty daje też smarowanie pryszczy kremami z tlenkiem cynku. Stosuje się je w łagodnych postaciach trądziku oraz wspomagająco w stanach zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku najbardziej pomocne okazały się tabletki o nazwie IQFACE, leczenie trwało około dwóch miesiąca i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do dermatologa, nie szukaj porady na forum. Tradzik sie leczy. Mi pomogl dopiero izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich widzę ze dużo produktów o których piszecie to tania reklama używałem je bo dawałem się nabierać jedynie co mi pomogły przy moim trądziku to jedne tabletki tam magda22lata o nich pisała Derminax są bez recepty uważajcie na podróby porównam to tak kup paliwo w polse a kup w niemczech każdy wie o co chodzi . Dlatego polecam wam te tabletki z tej strony www. dermi-suple.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki masz trądzik ja biorę izotek miałem bardzo duży na początku więcej wyskakuje ale po pół roku masz spokój.... z rok czasu trzeba brać drogi lek ale bardzo skuteczny dermatolog jak miejszy to benzakne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×