Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karinka22

Jakie są najlepsze samoopalacze ?

Polecane posty

Gość karinka22

Hejka :)) Dziewczyny jestem sredniej karnacji ale twrz mam troche bardziej blada i powiem wam szczerze że to nir za ładnie wygląda i dość śmiesznie...:( Mam terz bardzo wrazliwa cere i delikatną .. Jak znacie jakieś dobre samoopalacze to wchodzcie i piszceie:) Pozdrawiam karinka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusa
XEN-TAN DROGI ALE DOBRY trzyma sie 7 dni ,bez plam na ubranaich ,jest swietny ,teraz bede go stosowac zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusa
dodam jeszcze ze odrazu widac ,kolor po posmarowniu sie:)morski brozik,ja mam jasna skure i mi odpowiada,nie lubie jak opalenizna razi w oczy albo jest pomaranczowa zeby miec efekt murzynki trzeba sie 3 razy posmarowac...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm praca
Z daxa samoopalacz w piance ;) Bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim rejonie polski
nie polecam nivea ani dove...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa101
Ja również polecam w 100% XEN-TAN. Dla mnie najlepszy samoopalacz jaki można dostać gdziekolwiek na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam samoopalacz MAKEBELIVE (obojetnie czy to w piance czy sprayu czy w mleczku) lub STROPEZ najlepsze samoopalacze na swiecie. do kupna w uk a Polsce nie wiem. jako jedyne profesjonalne samoopalacze pozbawione smrodu i pomaranczoewgo koloru. polecam bo sama jestem pod wrazeniem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis
a czy ten samoopalacz XEN-TAN jest na prawde dobry??? bo nie powiem jest dosc drogi ale moze byc wart swej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupiłam xen tan :D wczoraj na allegro za 124 zl z rękawica :D jestem również jasnej karnacji.. ciekaw jestem jaki kolor mi wyjdzie na tej bladej cerze :P podziele się z wami jak go dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka00000
Dove-super sama go używam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz xen tan Dzis dostałamn!!!! :D ale czadowo!! pierwszy raz uzyjeee jutro napisze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat stary, ale odkopię. Xen Tan (kupiony od producenta) okazał się niezłym bublem ;) Efekt praktycznie niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffi___
też odkopuję: od jakiegoś czasu coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że akurat w przypadku samoopalaczy wyznacznikiem jakości jest niestety cena, produkty taniutkie są niestety niewiele warte tzn. właściwie najbardziej zawodne, moje typy to samoopalacze wymienione tutaj: http://powiekszanieust.net.pl/2012/05/31/cztery-najlepsze-samoopalacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) jestem w podobnej sytuacji do Ciebie - też mam jasną twarz a resztę ciała ciemniejsza :P slabo to wyglada przyznaje :( W koncu zdecydowalam sie cos z tym zrobic i zamowilam na stronce samoopalacz z environu. Dokladna nazwa z opakowania to "Tantasia" . Krem jest z minimalnymi drobinkami zlota co swietnie rozswietla skore i daje ciekawy efekt polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziątko
Nigdy o , może nie słyszałam kiedyś spróbuję, ale póki co używam chusteczek samoopalających z Dax Sun. Ja ogólnie jestem bladziochem na całej powierzchni :P Boję się używać samoopalaczy w balsamie to też się chusteczką smaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję balsamy, które stopniowo lekko brązują, bo jak ognia unikam koloru pomarańczy na twarzy i ciele. obecnie używam balsamu brązującego Sun Care od Flosa i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony samoopalacz jest firmy Thalgo. Zanim go kupiłam dostałam próbkę w salonie kosmetycznym. Ma bardzo naturalny kolor i bardzo ważne - nie ma typowego zapachu dla samoopalaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadomina
Moim zdaniem krem samoopalający HB. W moim przypadku efekty przyniósł genialne, bo skóra wyglądała o wiele lepiej - ładna i zdrowa. Można powiedzieć, że zrobiła się całkowicie inna. Kluczowa - opalenizna faktycznie wyglądająca naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest hb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vola3
Wszystkie samoopalacze jakie do tej pory stosowałam zostawiały plamy i nienaturalny kolor skóry. W zasadzie tylko emulsja samoopalająca z HB sprawdziła się w 100%. Bardzo łatwo się ją nakłada, nie widać brzydkich plam, do tego ma jeszcze ładny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He-Shi najlepszy, zdetronizował St tropez a co najważniejsze nie śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast samoopalacza polecam ziemię egipską Bikor. Jest niesamowita, nadaje piękny odcień opalenizy i można nakładać ją do kilku warstw. Poza tym to naturalna glinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Gr
Ja w sumie nie wiem ile płaciłam za mój ostatni nabytek, pierwszy raz kupiłam sobie co prawda St. Moriza w sprayu, ale jestem mega zadowolona, tym bardziej, że jeśli chodzi o opalanie to raczej słabo u mnie, bo opalam się na czerwono i zaraz schodzi mi skóra, więc najlepszym wyjściem jest samoopalacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auguścinka
A czy one wychodzą bardzo ciemne? Bo ja mam dość jasną skórę i nie chciałabym sztucznie wygladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura8901
Są dwa rodzaje samoopalaczy z st.moriz medium i dark. Te pierwsze nadają się nawet do jasnej karnacji, kolor wychodzi naturalny, wiem bo sama takie kupuję i jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllycja
A masz jeszcze tę rękawicę do nakładania samoopalacza? Bo samą markę znam, ale teraz bardziej myślę o tej rękawicy bo tak to trochę za długo trwa i chciałabym przyspieszyć samo nakładanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turquise rose
Kup, naprawdę warto, koszt nie jest duzy, a wystarczy na lata, bo normalnie możesz ją prać w pralce. A teraz mają fajną letnią wersję z wzorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycka
A gdzie można te StMoriz kupić? Podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×