Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvanna77

Jakie spa polecacie?

Polecane posty

Gość sylvanna77

Dziewczyny jakie spa polecacie? Jakie są warunki i ceny. Czy zabiegi z oferty są wykonane w 100%ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde Spa ma indywidualnie ustalona cenę, wiec trzeba by się było zapoznać z tymi ofertami z osobna, porównać zabiegi, lokalizacje itp. No i trzeba się jeszcze zdecydować na termin - można zawsze na jakąś promocje trafić, jeżeli wybierze się odpowiedni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
szczerze to najtaniej wychodzi jak zrobisz sobie domowe spa z koleżanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko coś polecić nie wiedząc skąd jesteś i czego oczekujesz od spa - czy zabiegów typowo pielęgnacyjnych i relaksujących czy bardziej inwazyjnych związanych już z medycyną estetyczną. W sumie większość spa w Polsce ma podobną ofertę, ciekawsze rzeczy, np. winoterapię (czyli zabiegi oparte na winie) można znaleźć w spa przy Hotelu Głęboczek (to na Pojezierzu Brodnickim). Nie słyszałam o innym ośrodku, który oferowałby kompleksowe zabiegi winoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Sulamitka, wam się jeszcze ten spam nie znudził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grodzka9
Chcesz się zrelaksować w unikatowych wnętrzach spa? Pragniesz odzyskać harmonię ciała i ducha przy pomocy wykwalifikowanych terapeutów? Marzy Ci się zanurzenie w aromacie olejków, ukojenie dzięki balsamom i specjalnie spreparowanym maseczkom? To wszystko możesz dostać u nas! Przywracamy młodzieńczy wygląd skóry, oferujemy relaks i uczucie ukojenia. Dobre samopoczucie uzyskacie dzięki naszym zabiegom na dłonie i stopy, masażom relaksującym oraz zabiegom wyszczuplającym. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o siebie już dziś! www.grodzka9.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
A moze ktoś z Wam ma w planach swoje własne SPA ? Mnie sie marzy taki własnie mały gabinet odnowy biologicznej. Tylko szukam jakiejś profesjonalnej firmy która sie tym zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loopika
A jakieś odjazdowe spa w wielkopolsce znacie? Trzeba zacząć już myśleć o walentynkach, a mój jak mu się pomysłu nie podsunie to sam nic nie zdziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnka2
sonilka na pewno mysle ze powinnas tez zajrzeć tutaj www.meadowgroup.pl To jedna z takich najbardziej profesjonalnych firm jesli chodzi i o ten temat i branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzgórza Dylewskie Dr Irena Eris - Najlepsze. Bez porównania z Remesem czy innymi. Naprawdę polecam. Cena bardzo wysoka, ale za to jakość the top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
Rzeczywiscie mogą pochwalić sie rewelacyjnymi projektami. Do takich SPA tylko sama przyjemność z jazdy i idealny wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tylko jedno spa w którym byłam parę miesięcy temu. To Manor House w Chlewiskach. Czy wiecie że właśnie tu znajduje się pierwszy w Polsce basen wypełniony ożywioną wodą Grandera uzdatnianą dodatkowo jonami srebra? To krystalicznie czysta, bogata w tlen woda, niczym z górskiego potoku. Basen położony jest w Termach Zamkowych Manor House. Na gości czekają tu rwąca rzeka, która nie ma końca oraz eleganckie jacuzzi umieszczone między sześcioma posągami marmurowych Kariatyd, kąpiących się w promieniach słońca wpadających przez przeszkloną kopułę. Goście relaksujący się w jacuzzi mogą poczuć energię wnikającą w każdą komórkę zanurzonego w wodzie ciała. Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wraz z koleżanką byłam w noclegi-szklarska.pl i mogę polecić! Wrażenia po prostu świetne, nigdy tak się nie zrelaksowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po świętach bylam z mama w http://medicor.krakow.pl/ - bardzo fajny salon i mają duzo ciekawych zabiegów, ceny rozsądne ;) My akurat bylysmy na masazach - to jak najbardziej polecam, wspanialy relaks i odprezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za polecenie noclegi-szklarska.pl pobyt był super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam SPA Szklarska Poręba ;) Byłam tam na majówce z ukochanym. Mają w swojej ofercie różne pakiety, także każda znajdzie coś dla siebie. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie noclegi-szklarska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie to w bielsku bialej www.dayspa.bielsko.pl wg mnie jedno z najlepszych w polsce, tanie zabiegi, naprawde mega wnetrze i bogaty wybor, czasami chodzilam na 3 czy 4 zabiegi w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukam jakiegos dobrego Spa, przeglądałam duzo Internet i trafilam na jedno, które wpadlo mi w oko www.evitaspa.pl co myslicie? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam okazję w pażdzierniku spędzić urlop w hotelu spa Bristol w Busku Zdroju - piękny obiekt, zabiegi wykonane w 100% i ceny jak za taki standard moim zdaniem również odpowiednie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good time day spa w poznaniu! zaczynają działać, ale mają duży wybór, rozsądne ceny a obsługa jest profesjonalna i wie co robi. polecam masaże relaksacyjne- rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina Lis
Ja polecam Spa Solne Tarita w Krakowie. Jest to nowo otwarty obiekt, jak na razie nie maja masaży itp, ale mają coś bardzo unikalnego a co cudownie wpływa na skórę. Zabieg FLOATINGU, który daje cudowny efekt jeśli chodzi o skórę dobre samopoczucie i nie tylko. Mają tam mały basen mieszczący maks. 2 osoby, wypełniony jest on Oryginalną Solanką z Zabłocia o stężeniu soli 28%, co daje efekt kąpieli w Morzu Martwym. Unosimy się na wodzie przez 50 minut w idealnej ciszy, słysząc tylko dźwięki kojącej muzyki. Zabieg nie tylko maksymalnie relaksuje, odpręża i dodaje energii, ale także cudownie wpływa na skórę. Po nim skóra jest niesamowicie gładka, szybciej goją się rany, pomaga w walce z cellulitem, odżywia włosy. Dodatkowo:zwalcza bóle stawów i mięśni, pobudza krążenie krwi, ujędrnia, wygładza skórę i hamuje jej starzenie się, pomaga w koncentracji, odnawia i wyostrza zmysły oraz maksymalnie relaksuje i odpręża. Jest on polecany osobom żyjącym w ciagłym biegu, w stresie oraz takim które chca się zatroszczyć o swoją skórę, samopoczucie i zdrowie. Polecam skorzystać. Solanka jest to zdrowotny naturalny produkt wykorzystywany w Uzdrowisku. W Taricie znajdują się także dwie groty solne oraz tęznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel_matrix
Wszystkie najlepsze hotele oraz spa w Polsce: http://www.hoteleispa.info Polecam rezerwacje z tego portalu, zawsze rabaty! Polski portal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lepszych hotelach zabiegi Spa są naprawdę fajne, nad morzem bardzo dobrym hotelem Spa jest np. http://www.hotelsenator.pl/pl położony niedaleko Kołobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tutaj – www.evitaspa.pl bardzo bardzo warto jechac, maja bardzo Duzy wybor zabiegow tak jak na stronie widac, a do tego ceny sa korzystne i na pewno każdy będzie miał możliwość skorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialo mozesz jechac tutaj www.evitaspa.pl swietne warunki, ceny i Duzy wybor zabiegow. Koniecznie trzeba odwiedzic to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić http://www.silvanspa.pl/, byłam tam w lipcu z facetem na kilka dni i było cudownie. Mają super zabiegi, okolica też bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz dostac bardzo dobry produkt w dobrej cenie, to polecam osrodek www.evitaspa.pl na stronie znajdziesz wszystkie dostępne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o jakość zabiegów, wybór ilość i wykonanie to polecam www.laskowo.pl/ . To najlepsze ze wszystkich spa w jakich byłam. Uważam, że mają dobre wyposażenie, a przy okazji hotel jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej urzekł Beauty First SPA w Warszawie. Przyznam, że byłam w nie jednym SPA w Polsce, ale jednak w Beauty First wygrywa ta miła obsługa i elegancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×