Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mystery43

Jakiej używacie pasty do zębów?

Polecane posty

Gość mystery43

Jaką pastę do zębów polecacie? Najbardziej sprawdzone marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodunka1
brusznicowej Babuszki Agafii, organiczna pasta bez wszędobylskich SLS-ów www.ekokosmetyki.eu/Organiczna-pasta-do-zebow-brusznicowa-wzmacnajaca-szkliwo,p,211czasem zamieniam na proplisową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofia
blend-a-med 3d white, używam wybielającej tylko, a marka jest znana i od lat się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rushbo
no i cena jest dobra, bo w polo jest np. 5.99 zł teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza pasta jaką kiedykolwiek miałam to ta http://www.ekomy.pl/do-zebow/686-ziolowa-pasta-zebow-gozdzikiem-5022496100854.html?search_query=pasta+z+gozdzikiem&results=52 jest bez fluoru, a on jak się okazuje nie wpływa na nas zbyt dobrze, jest ekologiczna i tylko na bazie naturalnych składników. Bez żadnej chemii. Moje nadwrażliwe zęby mają się teraz świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasta Darlie, polecam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa jest to aby pasta nie miala fluoru -jest to bardzo niebezpieczne dla zdrowia. fluor jest szkodliwy. Najlepiej aby miala jaknajwiecej skladników roślinnych i ziołowych a jak najmniej chemii. Polecamy pasty z INDII: miswak, vicco, patangali, pasty Dabur itp. Dostepne w sieci. W slepach stacjonarnych dostepna jest Himalaya- pojawila sie w Rossmanie i Hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta do zębów Rembrandt, najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkafranczyk

Ja używam Blanx White, jest dość droga i ciężko dostępna w Polsce ale bardzo dużo mi pomogła. Osad po kawie i papierosy sprawiają że zęby zółkną... i zwykła pasta sobie z tym nie radzi. Zaryzykowałam i kupiłam tą, efekt zauwazyłam już po kilku użyciach.
Możecie ją kupić tutaj: euroshop24h.pl/pl/p/Blanx-White-Shock-pasta-do-zebow-75-ml/2217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×