Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

peura

Jak,żyć z tradzikiem?

Polecane posty

Witam Mam 23 lata z tradzikiem walczę od 16 roku życia. Czuję się przegrany.Brałem rózne leki obecnie jade na tetralysalu w zasadzie rozpoczelem kuracje tydzien temu tym lekiem. Do tego masc epiduo. Czuje sie okropnie poniewaz twierdze ze przez to wstretne gowno nie bede mogl byc z zadna dziewczyna, nie bede mogl miec zonyi normlanej rodziny. Nie wiem dalczego mnei to spotkalo, nikt w rodzinie nie ma takich problemow. Rodzina mnie wspiera i twierdzi ze nie jest zle, lekarz rowniez jednak dla mnie to jest osobista porazba ba tragedia. Czasami sobie mysle jaki bylbym szczesliwy gdyby nie to gowno na twarzy. Mam zajetą głownie czesc twarzy ktora "podlega" zarostowi i troche na czole ale ten jest praktycznie nei widoczny. Ciagle ropne wypryski a niekiedy ogromne krosty cos bardzo deprymujacego. Jakis czas temu bylo mi to obojetne przyzwyczailem sie do tego stanu natomiast tera kiedy chcialbym poznac dziewczyne, czuje sie okropnie. Co prawda spotykam sie z pewna ale robie to tlyko wieczorami by sie mniej wstydzic .Wiem ze to chore ale nei potrafie jakos sie przelamac, boje sie jej reakcji :( Pracuje w miejscu gdzie przewija sie sporo ludzi jak widze sliczne twarze to az mi sie plakac chce ze ja jestem tak pokarany. Najbardziej boje sie tego ze bede samotny, ze nie znajde sobie kochajacej dziewczyny. Co z tego ze jestem bardzo lubiany przez kolegow, kolezanki jak ja wstydze sie samego siebie. To bardzo przykre. Stracilem chyba juz wiare ze bede szczesliwy an tym swiecie choc tak niewiele mi do tego szczescia potrzeba. Wiem ze ludzie maja zdecydowanie gorsza sytuacje ale mnie doluje ten tradzik i bezskuteczna walka z nim. Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakies ciekawe odpowiedzi moze cos mnie zacheci do podniesienia glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999888!!
Ma ktos podobny problem? Moze chce ktos pogadac to chetnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to uzbroić się w cierpliwość i nie przerywać leczenia, które zazwyczaj jest długotrwałe. Sama też mam problem z trądzikiem, walczę z nim już 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalineczka 12
pewnie, że najlepiej jest cierpliwie czekać. Ja sama mam kłopot z krostami na czole i na policzku. Ale stosuję teraz takie tabletki http://dermalab.pl/135,nonacne.html i mama nadzieję, że problem za niedługo zniknie. Oczywiście nie jem już teraz żadnych fast foodów i czipsów, bo lekarka powiedziała, żebym całkowicie z nich zrezygnowała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem cierpliwosc tylko ja ja juz powoli trace. Ciagle o tym mysle czy to w domu czy w pracy czy na imprezie. Straszne okropienstwo. Nie wygladam jakos strasznie ale jednak nie jest tez dobrze. Stracilem chec do imprezowania czy spotkań. Martwi mnie tylko jedno to ze przez ta chorobe nie zaakceptuje mnie zadna dziewczyna :( Jestem osoba wrazliwa i chyba to moj problem. Zadam troche glupie pytanie ale czy Wy zalozylyscie rodziny? :) Pytam bo chcialbym wiedziec czy tradzik jest przeszkoda w prawdziwej milosci. Fajnie jak ktos mi odpisuje czuje sie wtedy mocniejszy :) Dziekuje i lecze na jescze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrobiotyka
Moja przyjaciolka po pol roku stostowania diety makrobiotycznej pozbyla sie mocnego tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diete to ja mam od jakis 7 miesiecy. NIe jem slodyczy,smazonego pije, zilona herbate bez cukru ktorego i tak nie uzywam,jem tylko ciemne pieczywo i pijse sporo wody czystej niegazowanej. Wedlug mnie dieta to nie wiele pomaga bo widze po sobie. Codziennie rano wstaje ide do lustra i patrze co nowego sie pojawilo. Zazwyczaj jest to 2,3 male ropniaki ktore od razu utylizuje. Zostaje plamka ale wole to niz tego bialego. Ogonlnie jak "naciagne" skore to widac tam sporo ilosc malych bialych krosteczek, ktore podczas wyciskanai wygladaja jak biala nic. Ostatnio z racji tego ze mam sporo tradziku w okolicach szyi stawaim moj kolnierz z koszuli by go troche zaslonic. Chore to jest wiem o tym ale wtedy czuje sie troche pewniej. Nie lubie lata bo musze wtedy chodzic bardziej odkryty, jesienia jak gdzies ide mam kurtke kaptur na glowie to w zasadzie jestem normlanym czlowiekiem :) Za jakie grzechy to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam juz zaplanowalam samobojstwo ;/ Pewnie stwierdzicie, ze to glupie, ale tradzik mnie zabija... Ciagle jakies krosty... Dlaczego nie moge byc normalna? Zresztą i tak nie mam zadnych zainteresowan tylko kilka znajomych. Ostatnio pewna osoba stwierdzila, ze juz sie przyzwyczaila do mojego wygladu. Czasami mam ochote sie pociac i zniknac :) Tak wyglada moje zycie z tradzikiem i swoja beznadziejnoscia! Zyczcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się zabijesz odwiedź porządny gabinet kosmetyczny, który ma zabiegi lecznicze na trądzik. Ja długo nie mogłam się pozbyć trądziku, w końcu trafiłam na kompetentną osobę. Wyrzuciłam wszystkie kosmetyki, które używałam do tej pory, poddałam się zalecanym zabiegom i teraz moja twarz nareszcie wygląda normalnie, tak że mogę bez skrempowania pokazywać się ludziom. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam 26 lat i nadal borykam się z trądzikiem, nie umiem nawet wymienić wszystkich leków jakie stosowałam. Ostatnio staram się walczyć z nim stosując olej konopny i zaczynam widzieć poprawę w postaci mniejszej częstotliwości wyprysków Kupuje ten : http://www.indiacosmetics.pl/olej-konopny,125.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może nowego kolagenu Gold ze zlotem i srebrem koloidalnym oraz laktoferyną? mojej koleżance na "lekki trądzik" pomógł zwykły kolagen platinum więc może ten z laktoferyną (ktora działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo ) pomoże na twoje dolegliwości. 50ml starcza na jakies 2 miesiące. Jak się zarejestrujesz na tej stronie to jest 10% zniżki: https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabannaq
Z trądzikiem nie powinno się żyć tylko trzeba go wykończyć!! Proponuję pójść do lekarza i poprosić o jakiś lek (ja wyleczyłam się Epiduo) i zacząć leczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co żyć z trądzikiem skoro można go wyeliminować zupełnie. Polecam wspomniane już przez kogoś Epiduo, bardzo dobry lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogł izotek, też długo walczyłam z tradzikiem. Teraz mam gładka skorę. Wiem jak to potrafi zniszczyc glowe i wpędzic w kompleksy. Trzymaj sie i powodzenia w kuracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej pomógł ten preparat, tamtemu inny, ludzie - każda ma inną cerę! Każdej pomoże coś innego. Chcesz wiedzieć co? Idź do specjalisty! Jak jesteś z Warszawy to polecam tutaj: https://www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/8_dermatolog - jak nie jesteś, to popytaj znajomej jednej, czy drugiej, co ładną ma cerę, czy zna jakiegoś dermatologa w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to jest, ja rowniez mam ten problem. Antybiotyki co prawda, pomagaja ale na okresy ok. 2 miesieczne, potem wszystko wraca.. a w dodatku podczas stosowania antybiotykow nie czuje sie zbyt dobrze, nudnosci, biegunki, bole brzucha itp..Chyba pozostalo sie z tym pogodzic i liczyc na cud.. ze to kiedys przeminie.. Moze to glupie ale ja staram sie po prostu o tym nie myslec, nie patrzec w lustro i nie dotykac swojej twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy skórne to dolegliwość, która związuje głęboko, kobiecą agresję. Pojawia się również w przypadku zwiększonej pychy, która to pycha mogłaby bez tej dolegliwości, zaszkodzić obecnym lub przyszłym dzieciom osoby, która ją posiada Dolegliwości skóry zazwyczaj blokują wewnętrzną podświadomą agresję. Trądzik może się pojawić również wtedy, kiedy istnieje ciągła tendencja, by żyć ideałami, co może stwarzać głębokie niezadowolenie z otaczającego świata, nie odpowiadającego tym wspaniałym ideałom. To może rodzić podświadomą agresję, skierowaną do własnej osoby. Wysypka u kobiet to zazwyczaj silna, podświadoma agresja wobec mężczyzn, która powraca i zmienia się w podświadomy program agresji. W tym momencie powstaje silna podświadoma agresja wobec siebie i może być blokowana, przez dolegliwości skóry. Skóra związuje i zatrzymuje sporą część tego programu, reszta może przejść na układ moczowo-płciowy oraz na pole przyszłych potomków. Zazwyczaj, gdy kobieta ma dużo podświadomej pychy w sobie i jest zazdrosna lub ubóstwia swój wygląd, wysypka może pojawić się na szyi i na twarzy. Gdy odczuwa stałą niechęć do życia, wtedy może pojawić się na biodrach, brzuchu i lędźwiach. Gdy przekazała obciążenia dzieciom i wnukom, wtedy może pojawić się na nogach. Jeśli uwielbia swoje zdolności – na rękach. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangingo4
Dużo pisze się o tym Epiduo... faktycznie jest taki spoko. Dajcie znać, co próbowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również lekarz przepisał epiduo. Pomogło mi i mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez polecam zapytać lekarza o epiduo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza, zapytaj o epiduo. Jeśli Ci przepisze idź do apteki, kup, stosuj tak jak Ci go lekarz przepisał. Przejdź kurację i ciesz się z pokonania trądziku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w takich czasach ze spokojnie mozemy kupic świetne kosmetyki na tego typu problemy ze skórą. Nawet sa specjalne podkłady do twarzy jak Dermablend korekta 3D Vichy, które w tym przypadku naprawde poradzą sobie z zatuszowaniem tego typu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten podkład jest idealny na wszelkie zmiany na twarzy, sama go kupuję bo mam blizny po trądziku i tłustą cerę. Podkład z vichy fajnie ja matowi i trzyma si,e cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!! WON ze spammem gooowno sreeenda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKsięgowa
A mi trądzik wyskoczył dopiero po 30, to dopiero była niespodzianka ! Początkowo myślałam, że to zła dieta albo coś, ale nie nie zmiana diety nic nie dała i pryszcze ciągle wracały. W końcu ściągnęłam sobie, jeszcze wtedy z USA, ale już są normalnie w UE tabletki iqface. Myślę kurde co mi szkodzi spróbowac, przecież od tego nie umrę. Wzięłam jedno opakowanie i po trądziku ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO srace!!! WON kujuuurvvvo reklamowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wychodzi jak połączysz kropki? Może to przesłanie od Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to dieta nic ostrego jak papryka pieprz itp.... Do tego herbatki oczyszczające krew i mocz uważać by słońce nie zaszkodziło podczas picia jak np. dziurawiec itp... mycie twarzy szarym mydłem i nawilzac kremem jak Nivea bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z trądzikiem należy walczyć. Oczywiście zwycięstwo wymaga cierpliwości. :) Zmiany w postaci potocznych pryszczy powstają przez złą pracę gruczołów na skórze. Krem, który ma w składzie cynk i krzem pomaga tę pracę usystematyzować. Natomiast srebro koloidalne chroni przed drobnoustrojami. Wymienione przeze mnie składniki znaleźć można w jednym preparacie: Beta-Skin Acne Care Cream. Polecam zapoznać się z opiniami o produkcie: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie ma nic lepszego. Miałam różne przejścia i dopiero przy epiduo widzę satysfakcjonującą mnie poprawę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×