Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zazizaza

Jaskra, retinopatia, zaćma

Polecane posty

Witam Moja mama ma problemy z oczami, ma jaskrę (ciaglę walczy z wysokim ciśnieniem w oku), do tego zaćmę i retinopatię cukrzycową. Jest pod opieką okulisty specjalisty w Gorzowie, ale moze moglibyście polecic najlepszego okuliste w Polsce, bo taka spółka jw. grozi slepotą. W tej chwili jest na etapie podwójnego, potrójnego widzenia, ma lepsze i gorsze dni, ma tez zwezone pole widzenia, a różne 'muszki' przed oczami to juz normalność. W grudniu ma miec usuwana zacme. Ale chciałabym miec pewność, że jest najlepiej leczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma planuje zrobic sobie zabieg www.uzdrowisko-swieradow.pl i jestem ciekawa jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zgłosić się do szpitala okulistycznego http://www.drmichnowski.pl/ w Białymstoku. Jak dla mnie to pracują tam najlepsi okuliści i specjaliści od zaćmy. Masz skomplikowane schorzenie, ale jestem dobrej myśli i uważam, że akurat tam mogą ci odpowiednio pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888999
ktoś z was poddał się zabiegowi na zaćmę i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucY19990
ja nie miałam, ale moja mama miała zaćmę i zdecydowała się na zabieg w Lexum w Ostrawie, bo na nfz to by się chyba nie doczekała. dobrze, ze teraz mozna robic takie zabiegi też za granicą. mama jest brdzo zadowolona z tego zabiegu, nowa jakosc widzenia hehehe a Ty masz problem z zaćma czy ktoś z bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniekowa
Hej , co do zaćmy , to mój dziadek teraz będzie miec zabieg na zaćmę . Również jedziemy z Optegrą do Lexum . Tylko patrząc na zeszły rok to troszeczke sie zasady zmieniły .Bo wtedy NFZ zwracał koszta . A teraz wygląda to tak ,ze mój dziadek ma szanse zoperować się za 0 zł i dodatkowo otrzyma bon na kwotę 50 zł . Oczywiście na zabieg jest bez kolejek czyli bez jakiegoś długiego czekania . W Pl czekałby 2,5 roku z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikki
no ale z tego co wiem to można tez w Polsce w Optegrze zrobić za 1999 zł. To jest chyba najlepsza na rynku cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaCzerwonka
Też widziałam tą oferte właśnie . ,że za 1999 zł jest możliwość zoperowania .W sumie dobrze ,bo ja np mogę się zoperować tu w Warszawie gdzie mieszkam .A do Optegry nie mam daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_1970
Moi rodzice leczyli zaćmę w czechach, więc mogę polecić one day clinic, bo przetestowane cztery razy. Na ich stronie znajdziesz dużo informacji o zasadach, jakie panują w klinice. Opieka jest super, rodzice byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejjbi
Z tego co się orientuję to Optegra organizuje spoko wyjazdy do Czech. Można za niewielką kasę wyleczyć sobie zaćmę - oczywiście nie czekając wieki w kolejce. Terminy są bardzo rozsądne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlmaBjork
Byłam na zabiegu zaćmy za 0 zł w klinice Lexum w Ostravie . Super bojeszcze dodatkowo otrzymałam bon za 50 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba twojej mamy brzmi poważnie, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Moja mam na zaćmę leczyła się w Czechach w One Day Clinic. Radzę zainteresować się tą placówką, bo w Polsce albo czeka się rok albo się dużo płaci. Nie należy się obawiać odległości, Czechy to nie jest jakiś odległy kraj, a można sprawnie i tanio wyleczyć chorobę. :) Życzę powodzenia, mam nadzieje, że wkrótce mama wróci do pełni zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczja
tak, Lexum ma bardzo dobrą ofertę na leczenie zaćmy! szczerze mówiąc jak dla mnie idąc tam ma się pewność, że będę w dobrych rękach. miejsce pewne i opieka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuEuropa
Na zabieg zaćmy , jeżeli jedziesz do Lexum to przede wszystkim jedziesz z Optegrą za 0 zł . Czyli tak jak ktoś tu juz wpsominał to raz. Dwa - to jest zapewniona pelna opieka medyczna . W trakcie transportu , po zabiegu aż p same badania końcowe w Optegrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją kliniki leczenia zaćmy, zabieg może zostać wykonany szybciej i sprawniej, a w dodatku bez ponoszenia ogromnych dodatkowych opłat. Poczytajcie o czeskich placówkach np. http://operacjazacmy.info/ . Oferują m.in. pełną refundację NFZ i bez pośredników, stały polski personel medyczny, opiekę anestezjologiczną i pozabiegową, leki osłonowe w cenie. Zabieg trwa 1 dzień, a pacjent w kraju ma późniejsze wizyty kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzianka
Co do zabiegu zaćmy to ja tam jednak jestem za zabiegiem w Polsce , też w Optegrze , gdzie płaci się 1999 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumika

tak, albo w Otrawie za granicą. Też Optegra ma takie wyjazdy i dodatkowo pomaga się rozliczyć z NFZ - takę jest zwrot kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×