Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

Jean Louis David- jakie macie doswiadczenia?

Polecane posty

Gość nancy_show
ile biora za nowa fryzure lub scieniowanie ? bez farbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tego dokladnie nie wiem, ale mycie z masazem, strzyzenie, czesanie kosztuje 54zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam tylko, ze zanim sie tam wybiore to moze ktos napisze jakie ma odczucia szczegolnie po scinaniu maszynka, bo wczesniej sie z tym nie spotkalam, a pani w salonie wiadomo zachwala.. mysle, ze jesli chodzi o koloryzacje to maja swoje techniki, bo oferuja troche wiecej nic zwykly baleyage i nalozenie farby, ale jak zawsze, wszystko zalezy od konkretnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz byłam i nigdy więcej tam nie pójdę. Poszłam tam tylko dlatego, że można sobie przyjść bez wcześniejszego zapisu. W Warszawie 54 złote kosztuje strzyżenie, ale mężczyzn, natomiast kobiety - mycie ze strzyżeniem kosztuje coś koło 70 złotych. Babka mnie obcinała maszynką do włosów, nie obcięła mi tak jak chciałam, bała się ciąć krótko. Poprosiłam, alby mi skróciła grzywkę, bo lubię nosić taką do połowy czoła, żeby mi z tyłu trochę przycięła, zrobiła to, ale jakoś bardzo niechętnie. Potem po miesiącu poszłam do fryzjera w swoim miasteczku, jak tylko zobaczył moje włosy, to od razu powiedział mi gdzie byłam strzyżona i że Jean Louis to straszny syf. Moje włosy - cienkie i delikatne nie nadają się na strzyżenie maszynką do włosów. No i ma całkowitą rację. Szczerze, nie polecam. Byłam w salonie w CH Wileńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko widzialam jak scinali moja znajoma we francuskim salonie jean Louis david i szczerze nic specjalnego takze watpie zeby w polsce zrobili czary mary bo to nie zalezy od salonu tylko od konkretnej osoby ja mam wlosy krecone i znalesc do nich dobrego fryzjera naprawde graniczyz cudem w moim miescie znam tylko jedna dziewczyna ktorea umie sie obchopdzic z kreciolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy_show
czy ktos zna w wawie dobrego fryzjera wlasnie do wlosow kreconych i lubiacych sie puszyc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie jest dobry fryzjer - Akademia Perfect Hair, konkretnie właścicielka tegoż salonu - Pani Marylka. Byłam u niej, żeby mi zaproponowała jakąś fryzurę, wyszłam bardzo zadowolona. Jakby coś, to polecam, tylko, że do Niej są niezłe kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam problem...bo tez mam krecone wlosy i jeszcze nie trafilam na nikogo kto umialby je sciac. w JLD panie powiedziala mi, ze maszynka najlepiej ciac wlosy gdzyc strzyze sie je pod katem, a to jest bardzien naturalne i poprawia skret...tylko czy mozna jej wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzawredna
byłam JLD i też mam krecone włosy ;) ale też byłam nei zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam pierwszy raz
i fryzura wyszla super. drugi raz jak mi sciela wlosy to plakalam prawie nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaaaa
a ja wam mogę powiedzieć, że byłam dwa razy i nigdzie mi lepiej nie obcięli włosów a tez mam kręcone i wiem co to znaczy. ostatnio obcinał mnie bardzo miły Pan;p polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly1230
Byłam ostatnio w JLD w CH Wileńska i nigdy więcej!!! Od początku nie kumała jak chcę, żeby mnie ścięła, pytała o każdy cięcie, czułam się jakbym ślepego kierowała, zero porady, same pytania, a jak na drugi dzień poszłam na poprawkę do zwykłego fryzjera z niedużym salonem i bez marki uratował mnie przed depresją i pytał gdzie się ścinałam, bo krzywo i w ogóle pytał czy nie ścinała mnie jakaś koleżanka albo mąż bo takiej bardachy to dawno nie widział...krzywe cięcia i same postrzępione włosy...pododbno cieniowanie to się u nich nazywa... pani nazywała się Ewa i była szczupła wysoka króciusieńko obstrzyżona, szczerze odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataSakai
JLD z CH Wileńska - dramat, co prawda sytuacja miała miejsce kilka lat temu ale szefowa nadal ta sama :/ Przyszłam na strzyżenie i poprosiłam o zmiane odcienia pasemek z żółtawego na popielaty.... No, dostałam się w ręce \"pomocy fryzjerskiej\", dziewczę nałożyło mi płukanke czy inny shit i zamiast potrzymac max na włosach 1 minutę to zostawiła mnie na 15 minut :/ A potem szok, ze mam całe włosy w kolorze bakłażana (!), szefowa (kobieta o świńskim nosku) zaproponowała, że mnie przefarbuje na ciemny brąz... Nie zgodziłam się, odbarwiła mi włosy na pomarańczowo, nastepnego dnia odbarwiła znowu i położyła bardzo jasny blond. Włosy były w takim stanie, że ostrzygłam się na krótko (z przodu dłuższa grzywka, z tyłu krótko). Smarkata pomocnica przeprosiła mnie, a szefowa zakochana w sobie, wszystkie czynności wykonywane przy mojej głowie robiła co chwilę gapiąc się w lustro na..... siebie :P Heh, najlepsze na końcu, normalnie musiałam zapłacić za usługę, wyobrażacie sobie??? Nie wykłócałam się, bo koniec końców podobałam się sobie w blond włosach, wyjeżdżałam tego sameg dnia do ukochanego, machnęłam ręką wychodząc z założenia, że włosy nie ręka, odrosną ;) Nigdy więcej JLD, Pan Bóg mnie skarał, bo pokłóciłam się wcześniej ze swoją \"nadworną\" fryzjerką - ciotką, po złości poszlam do konkurencji ;D a dobrze mi tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerek
Witam. Jeżeli chodzi o strzyżenie maszynkami.. Jest to totalną bzdurą włosy wyglądają gorzej niż po cięciu nożyczkami .. Lecz jeżeli nie chcecie być strzyżeni maszynkami to nie polecam tego salonu.. Pracowałem w jednym z JLD pół roku tam jest całkowity zakaz używania nożyczek prostych, więc można strzyc tylko maszynkami .. Farby na ogół nie najlepszych marek dlatego też okropnie śmierdzą i kolory nie wychodzą takie jak powinny a co do wypowiedzi wyżej to pomoc fryzjerska nie powinna sama bez nadzoru danego fryzjera niczego robić samodzielnie .. nawet pilnować płukanki ponieważ są to osoby na ogół bez wykształcenia i jakiegokolwiek pojęcia w temacie fryzjerstwa. Powinna pani zażądać rozmowy z menagerem regionalnym ponieważ zwykły menager ze skargą nic nie zrobi i powinna się pani domagać wyjścia bez płacenia.. najlepiej grożąc że napisze pani skargę do pani prezes w tedy każdy menager w tej firmie się ugina.. Kolejna sprawa ceny.. tak znam niejednego fryzjera który ceny ma nawet 60% niższe od tych w JLD i tnie 2000 razy lepiej od tych fryzjerów z tej pożal się boże firemki .. Ogólnie podsumowując NIE POLECAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica
rozniez nie polecam co w tych salonach sie dzieje to porazka....a co mnie smieszy klient tam wraca...ale do kogo? do dziewczyn ktore sie ucza na klientach i to jest smieszne bo prosto po szkole byle jakiej sa rzucane do klientow aby cwiczyc na nich :) i zbijac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2015r
Dzis właśnie tam bylam z moja znajoma (chciala cos zmenic) dokladnie w podziemiach centralnego, totalna porazka fryzjerka naburmuszona zero rozmowy strzyzenie tylko i wylacznie maszynka koloryzacja bez efektu mialo byc ombre a nic nie bylo widac... dodam ze farbe nakladala 2 razy mojego amatorskiego punktu widzenia nie miala nic wspólnego z fryzjerstem rece sie jej trzesly proste ciecia obrzydliwe...Kompletne dno!!!! Za 260zl NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś byłam tam I raz ,c.h. M1 Zabrze .Dziewczyna o imieniu Ania zrobiła z mojego siana istne cudo, równiótko scięła,pięknie wymodelowała...naprawdę świetna robota i moje uznanie dla tej dziewczyny. Miła, przyjemna i chyba lekko wystraszona, -że może coś spieprzyć w sensie zbyt krótkiego cięcia. Ale uspokoiłam ją, że włosy nie zęby. ..odrosną w razie najgorszym.Jednak nic takiego nie miało miejsca i Ania wykonała robotę na 6 z plusem .Dziękuję bardzo, mąż zachwycony, rodzina, sąsiedzi i ogólnie same miłe słowa. To chyba świadczy jak najlepiej o Salonie w Zabrzu. Polecam C.H.M1 Zabrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...I cięła mnie Ania maszynką. Włosy mam kręcone. Wyszło idealnie, jak spod linijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeatrycze
To jest jakas masakra a nie fryzjerstwo !! Przeżyłam szok !! Poprosiłam o kolor i podcięcie - fryzjerka miała z tym problem - nie potrafiła dobrać koloru , wyszedł zupełnie inny niż poprosiłam , powiedziała ze jej sie podoba - a to ma sie mnie podobać. Głowa piecze i jest skóra podrażniona , farba za uszami niedomyta - ale jak sie zwróci uwagę to obraz - same gwiazdy fryzjerstwa tam pracują . Maja ludzi za frajerów a kosmetyki to są z najniższej pułki chociaż ceny zawyżone . MASAKRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch79
Aleś ty Baetrycze naładowana negatywną energią...brrrrr..opanuj się szkoda zdrowia,włosy to tylko włosy,dojdą do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie nie polecam .Byłam w Kielcach w GALERII ECHO na farbowaniu było super ,fajna obsługa.Szkoda że w Warszawie tak kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM ! Wykonywałam w salonie w CH Forum w Gliwicach keratynowe prostowanie włosów. Kiedy dzwoniłam do salonu przed wizytą z pytaniem, jak długo utrzymuje się efekt otrzymałam odpowiedź, że nawet 4 miesiące. Podczas wizyty pani, która mnie obsługiwała powiedziała natomiast, że 8 tygodni. W praktyce jednak całkiem proste włosy miałam zaledwie przez 5 dni !!! Po tym czasie zaczęły się falować. Gdy zadzwoniłam z tym problemem, powiedziano mi, że mam przyjechać, bo fryzjer musi włosy zobaczyć.. Przyjechałam i jedyne co zrobiono z włosami, to umyto je i wysuszono, czyli po to, co robię w domu musiałam jechać do salonu specjalnie ! Oczywiście włosy dalej się falują.STRATA PIENIĘDZY. Usługa absolutnie nie jest warta swojej ceny.Fryzjerzy powinni informować klienta o ewentualnym braku efektu usługi, tymczasem tego nie robią ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!! jestem bardzo zawiedziona z usług w salonie złote tarasy... wszystkie fryzjerki byly niesympatyczne zarówno do mnie jak i do innych klientów. Czekałam dość dlugo na swoją kolej , także miałam czas żeby zaobserwować jak traktuje się klienta.... Każda kolejna wchodząca osoba wyglądala na zagubioną i zdezorientowaną, ponieważ nikogo nie było przy kasie, a kiedy juz któraś z fryzjerek podchodziła, każda sprawiała wrażenia jakby rozmawiała za karę. pomimo tego nie zniechęciłam sie do skorzystania z Waszych usług, może dziewczyny były zmęczone albo sfrustowane pracą.... niestety usługa strzyżenia ok 5 minut, do tego maszynką...bez używania nożyczek, których żadna maszynka w dobrym strzyżeniu nie zastąpi! w rezultacie w domu musiałam sama obciąć wystające kosmyki na długość ok 4 cm! fryzura to bylo scięcie na skos.. ponad to włosy z przodu przy twarzy które dlugo zapuszczałam by ten mocny skos uzyskać zostaly w sposób dziwaczny scięte na prosto o ponad 5 cm krócej od reszty włosów!? usługa w wysokości 90 zł, za strzyżenie uważam szalenie za wysoką, kompletnie nieadekwatną do usługi, nikt nie zaproponował nic do picia a na swoją kolej czekałam ponad godzinę, nie mile podejście do wszystkich klientów, brak podania lusterka na koniec ,by móc obejrzeć gotowe ścięcie z tyłu głowy, do tego złe, nieprofesjonalne ścięcie...był to dla mnie tylko stracony czas i pieniądze... Nie jestem osobą, która lubi reklamować pewne usługi, lecz po przeczytaniu opinii o wszystkich waszych salonach w internecie postanowiłam napisać jakie usługi państwo oferują w rzeczywistości....Radzę pańswu zajrzeć do internetu jaka opinia panuję, zaczać zatrudniać ludzi z doświadczeniem, po odpowiednim szkoleniu. W większości salonów w Polsce usługi wykonywane przez osoby uczące są wykonywane po uprzednim poinformowaniu i po 50 procentowej zniżce.... Pierwszy raz mam taki niesmak po wizycie w salonie fryzjerskim. P.S. JESTEM MOCNO ZDZIWIONA ILE NEGATYWNYCH OPINII JEST NA TEMAT WSZYSTKICH SALONÓW....szkoda ,że wcześniej nic nie przeczytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj ( 27.05.16) w W-wa ul.Głębocka i po raz pierwszy wyszłam nie zadowolona. Obcinała mnie dziewczyna ,z którą ciężko było się dogadać na temat doboru fryzury( spytalam co by mi doradzila. ...jednak nie dostalam żadnej profesjonalnej podpowiedzi i fryzurą została nieudolnie powtórzone . Dziewczyna odcięła włosy nożyczkami-trwało to bardzo dlugo,fryzura nie ma tej lekkości co zawsze,włosy są ochlapnięte...masakra.Przemęcze się z 2 tygodnie i pójdę do fryzjera na osiedlu aby mi podratował fryzurę. Nigdy więcej obcinania w JLD ul.Głębocka (chociaż 2 lata temu była tam fajna fryzjerka P.Sylwia ).Ja trafilam na prawdopodobne przyuczającą się Ukrainę. Za takiego fachowca,w takiej cenie dziękuję bardzo. Nie polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkny42
Polecam Salon w Katowicach w Galerii koło Dworca Pks ,nie jestem z Katowic wiec dokładnie nie pamiętam jak się nazywa ta galeria. Byłam w Klinice okulistycznej oczywiście nic nie załatwiłam, patrząc w lustro czułam się jak własna babcia. Wracałam do domu do Wrocławia, sporo czasu do autobusu, więc poszłam zrobić paznokcie w tej galerii , przy okazji zrobiłam henne i pytam pani co robiła paznokcie czy mają tu jakiegoś fryzjera. Okazało się , że obok jest salon Jean Lous a że godziny przed południem więc było wolne miejsce. Doskonale obcięte włosy, świetnie się układają , przy kolejnej wizycie znów tam poszłam , trafiłam na inna dziewczynę i też zadowolona wyszłam. Ostatnia wizyta u lekarza będzie w lipcu i oczywiście odwiedzę ten salon. Tylko co ja zrobię później. Niektóre kobiety latają na zakupy do Mediolanu a ja będę jeździć do fryzjera do Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×