Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edytka11

jędrne ciało

Polecane posty

hej, co robicie aby mieć piekne jednrne ciało przez okragly rok? peeling z naturalnej parzonej kawy? masaże? basen? zdradzcie swoje sekretne sposoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak dobrze nie ujedrni ciala jak cwiczenia silowe bo skora zeby dobrze wygladac musi sie na czyms trzymac bez miesni zwisa i powiewa, zwlaszcza po 30-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiafii
hej, ja mam szczotkę brsita juz ponad miesiąc, jest naprawdę świetna, dobrze zrobiona i super się nią masuje. Wcześniej miałam taką z Rossmanna...i teraz bez porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienny masaz pod prysznicem plus raz w tyg kawa zaparzona z cynamonem i sola,sa najrozniejsze,z kolagenem,algami itp. Skora jak marzenie. Plus oczywiscie oliwka,oliwa,tluste balsamy a raz w tyg zsykla wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggulla_kosm
Masaże szczotkami do ciała są super sprawą, poprawiają krążenie i ujędrniają, o szczotce Brista nie słyszałam ale na pewno uzupełnię wiedzę, kupię i przetestuję. Lubie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiaff
Szczotki Bristy są super, ja swoja zamawiam przez neta ale miałam poleconą także od koleżanki więc wiedziałam czego się spodziewam i na pewno nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposób na jędrne ciało to częste wizyty w salonie piękności. Polecam dermomasaż podciśnieniowy i zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkka84
oj te masaże w domu szczotka do ciała brista - rewelacja, ja mam swoją tez od nich do dłoni i paznokci, ale tez mój narzeczony ma swoja i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim stawiam na dobre odżywianie, na ćwiczenia siłowe, a to wszystko uzupełniam zabiegiem Active Body Firming w http://www.esthetique.com.pl/. Myślę, że jest to najlepsze z możliwych połączeń, dlatego, że jesteśmy tym co jemy, a aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu dobrej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim stawiam na dobre odżywianie, na ćwiczenia siłowe, a to wszystko uzupełniam zabiegiem Active Body Firming w http://www.esthetique.com.pl/. Myślę, że jest to najlepsze z możliwych połączeń, dlatego, że jesteśmy tym co jemy, a aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu dobrej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma jednego ‘cudownego’ sposobu na jędrne ciało. U mnie zadziałało połączenie ćwiczeń, kosmetyków i sauny. Oczywiście przy każdej z tych rzeczy jest ważna regularność. Jeżeli chodzi o saunę to polecam żeby zrobić sobie w domu bo czasem trudno się zmobilizować żeby biegać na miasto. Nie jest to wcale taki duży wydatek jak się może wydawać. Grunt żeby była z porządnego drewna. Ja kupowałam w AMS Sauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja L
Polecam cell body lifting! Super rezultaty już po 1-wszej serii. Robiłam przed ślubem gdy dużo schudłam, miałam obwisłą skórę i widoczny cellulit. Zabiegi bezbolesne, przyjemne ciepełko. Swoje kosztuja ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×