Odpowiedz na ten temat

jedzie Ci z ust jak shrekowi? wejdź

• Conchita love 2017.03.13 [19:59]
    Wspaniały zapomniany niekiedy utwór Lady Pank, nie można się oderwać:
    https://www.youtube.com/watch?v=-ucX6RRn170
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.13 [23:09]
    Nie, jeśli podejmę to na pewno tutaj napiszę usmiech.gif /0sa
  • gość 2017.03.14 [20:02]
    u
  • gość 2017.03.14 [21:52]
    Up
  • Pimp my ride 2017.03.15 [05:54]
    Hej to znowu ja.
    Oczywiście byłam u gastrologa i zalecil mi dietę i różne tego typu rzeczy. Wytrwalam 2 miesiące ale prZyszły święta i szlag trafil. Wczoraj znów zaczelam i choćby nie wiem co to nie zrezygnuje. Zrobię wszystko co trzeba byleby nikt nie czuł ode mnie...
    Wiecie, miałam już tyle sytuacji, że mam po prostu tego serdecznie kur...dość.
    Ludzie myślą, że to z niedbalstwa A na pewno mam lepsza higienę niż niejeden z nich. Jeszcze perfidnie kręcą nosem, pocierają itd żeby nam było jeszcze bardziej przykro.
    Moje życie jest zmarnowane przez ten 1 czynnik. Po za tym moje serce już powoli nie wytrzymuje bo je nie dotleniam. Wstrzymuje oddech jak ktoś jest blisko i może to trwać nawet cały dzień a ja wstrzymuje oddech bo pracuje z kimś blisko, bo jezdze kominikacja miejska itd.
    Przez to wszystko mam powiekszone węzły chlonne bo się nabawilam tego przy nie oddychaniu lub plytkim oddychaniu.
    Czuje wręcz, że to mi jeszcze da więcej popalić niż nieswiezy oddech.
    Mam ochotę czasem wyjechać gdzieś jak najdalej stąd i po prostu sobie żyć jak odludek bo wtedy nie musialabym myśleć tak obsesyjnie o moim nieszczęściu.
    Jestem w tym świecie jak żywy trup. Sorry za dobitne slowa, ale tak do cholery jest...
  • gość 2017.03.15 [15:57]
    Rozumiem cię doskonale. Wstrzymywanie oddechu na długo, też tak robię, dlatego staram się jeździć na rowerze i biegać od czasu do czasu żeby sobie przy bieganiu normalnie pooddychać. Chyba pojemność płuc zmniejszyła się bo szybko dostaję zadyszki, nie bolą mnie nogi tylko klatka piersiowa, zatrzymuję się, odpoczywam i biegnę dalej albo spacer i potem znowu biegnę.
    W towarzystwie czuję się jak upośledzona. smutas.gif
  • Conchita love 2017.03.15 [16:00]
    To wyżej to ja pisałam.
  • Pimp my ride 2017.03.15 [17:43]
    Dokładnie, ja zaczęłam ćwiczyć bo wtedy też więcej zrobię wydechow.
    Cieszę się, że mnie ktoś tutaj rozumie, tutaj można przyjść i się wyzalić bo jest z czego.
    Widzimy życie z takiej złej perspektywy bo zawsze towarzyszył nam ten peiprzony problem. Gdyby poczuć się jak "normalny" człowiek tak jeden dzień...
    Byłabym najszczesliwszym człowiekiem...usmiech.gif
    Idę czytać wasze posty odkąd mnie tu nie było.
    Ciekawe czy był tu jakiś patologiczny człowiek, który reklamuje tabletki które działają cuda lub radzi by po prostu przepłukać usta woda utleniona, Taaaa...
  • kamrat 2017.03.15 [21:14]
    pimp miałeś kiedys kanałowe robione, jakie masz objawy oprocz powiekszonych wezłow masz jeszcze migdały powiekszone albo slinianki problemy z zoladkiem?
  • Pimp my ride 2017.03.16 [16:07]
    Tzn mi się wydaje, że ja mam coś z zatokami plus inne ustrojstwa. Plus chyba dziedziczne bo mojej mamie też cuchnie ale też mi zawsze. Wgl zapach z ust może być dziedziczny ???
    No to tak: smrod z ust i nosa, zatkany nos, gęsta ślina i wydzielina,która leci po tylniej scianie gardla z czego robi się glut...gesty smierdzacy, wylatujace kulki z podziurawionego migdalka, ktore mam dopiero od 2 lat A smrod mam odkąd pamietam. No i osad na języku jeśli jem nabiał itd...kanalowe mialam ale ja mam smród cal życie A 6 letnie dziecko raczej kanałów nie mialo robione więc to nie przyczyna usmiech.gif A Ty ?
    Wgl ludzie gdzie wy pracujecie z taka tragedia ???
  • kamrat 2017.03.16 [20:13]
    ja mam podobnie do ciebie niekiedy mi sie ciezko oddycha przez nos tez mam gesta sline wydaje mi sie ze wydziela mi sie mało sliny czesto jej wogule nie mam musze pic w robocie co chwile zeby nie miec sucho migadalki tez mam powiekszone nalot na jezyku oczywiscie problemy z zoladkiem wydalaniem.. a w robocie jest nieraz jest ciezko no ale cóż taki nasz zywot jesli sie nie wyleczymy z każdym nastepnym rokiem bedzie coraz gorzej
  • Pimp my ride 2017.03.17 [16:51]
    No dobra ale co robisz w tym kierunku że by się wyleczyć ?
    Ciężko czasem ? Mi jest codziennie ciężko z każdym krokiem, jedynie jak śpię to mi lekko bo o tym nie myślę. Nikt koło mnie no śpi więc się nie przejmuje.
    Mój mężczyzna musi mnie chyba bardzo kochać i mieć klapki na oczy, że mnie nie zostawia przez ten smrod, ja bym na jego miejscu już dawno spadała....:-
  • gość 2017.03.17 [22:39]
    Wspolczuje tym ktorzy musza codziennie dojezdzac zatloczona komunikacją,. Ostatnio musialem skorzystac i to kombinowanie jak tu sie ustawic zeby nikt nie poczul.hooror! Trzeba dzialac chodzic robic badania wszystko co da się wyciągnąć, lepsze to niz stanie w miejscu. Ja sie z tym po czesci pogodzilem i nic nie robilem, olewwalem bo nie musialem nawiazywac kontaktu z ludzmi. Najbardziej czego mi brakuje to przyjaciol znajomych. Czlowoek w samotności dostaje depresji, umiera /osa
  • kamrat 2017.03.18 [11:55]
    Po tej wyplacie albo po nastepnej probuje leczyc sie w tej barcelonie. Dzisiaj spałem z otwarta buzia cała noc bo mam zatkany nos to tak mialem sucho w buzi że normalnie zrobiła mi sie skorupa, a jak to wyglada jak sie oddycha przez dzien ustami, podobnie pewnie hitano jak myslisz?
  • gość 2017.03.18 [12:34]
    Miał ktoś zapach z nosa przypominający zapach starej skarpety? Zapach ten wypelnia cały pokój w ciagu 10min. Próbowałem chyba juz wszystkiego. Dzieki za pomoc
  • gość 2017.03.18 [14:52]
    Spróbuj płukać zatoki
  • Conchita love 2017.03.18 [21:17]
    gośc 12:34
    Takiego zapachu nie miałam z nosa ale znam to uczucie skrępowania kiedy pokój w pracy zaczyna mną nieładnie pachnieć i wszyscy zastanawiają się skąd ten zapach jakby ktoś się wyrzygał.
    P. S. Z tego powodu dawno już zmieniłam robotę...
  • Obczajcie to 2017.03.18 [23:25]
  • gość 2017.03.19 [12:25]
    Co dokładnie kyra renee napisała? Przetłumaczy mi ktoś, bo rozumiem 5/10. Dzięki.
  • Conchita love 2017.03.19 [14:52]
    Zrozumiałam że jednej osobie pomógł grzybek Kombucha, hodowany na herbacie. Takie grzybki są dostęone na olx za darmo, może spróbuję:
    https://www.olx.pl/oddam-za-darmo/q-kombucha/ ?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=free
  • Conchita love 2017.03.19 [18:38]
    A tutaj dokładny przepis jak to wszystko przyrządzić:
    http://kombuchakombucza.pl/
  • pimp my ride 2017.03.20 [19:42]
    wy z tą barceloną to tak na serio ? ilu z was w to wierzy ?
    Osa a ty w to wierzysz ?
    bo pamiętam, ze był tu wielki sprzeciw bo gość był dosyć nachalny w swoich racjach.
    tak się zastanawiam.
    kamrat- ja właśnie nie cierpię swojej pracy bo mam kontakt z ludzmi non stop. tak przesiąkłam nienawiścią do wszystkiego....najlepsze jest to, że ludzie myślą, że taki mam charakter...a to WSZYSTKO przez tą deprechę jakiej nabawiłam się przez to goowno. Ja się sobie kompletnie nie dziwię, nie jeden by już ze sobą skończył...lub skończył w wariatkowie. Ja już powoli chyba też się tam wybieram...;/
  • gość 2017.03.20 [20:51]
    Ten zapach to moga byc toksyny. Spróbujcie robic enemę z kawy przez kilka dni i zobaczcie czy jest jakaś różnica
  • gość 2017.03.20 [21:51]
    pimp my ride dziś [19:42]
    tia. nie wierzcie. wyśmiewajcie. śmierdźcie na zawsze
  • gość 2017.03.20 [23:21]
    jak można być aż tak głupim żeby uwierzyć że na świecie znajdują się lekarze i ośrodki zajmujące się leczeniem tego
  • Conchita love 2017.03.21 [05:32]
    Zachowujemy się jak wariaci, najgorsze że chciałabym niektórym osobom różne rzeczy wygarnąć, pokrzyczeć na nich za jakieś ploty itp. a nie mam jak, bo mnie oddech blokuje. Niektórzy jadą po mnie a ja nic...
  • gość 2017.03.21 [10:14]
    Witajcie usmiech.gif U mnie w dalszym ciagu z***biscie nawet rano, a jeszcze jakis czas temu rano smierdzialo. Nie pisze ze sie wyleczylam bo po tylu latach smrodu nie chce zapeszac! Ale od tamtego czasu co pisalam, mam caly czas swiezy oddech. I rano nie mam juz zaschnietej buzi,zawsze niby slina byla a sucho jak nie wiem. A teraz mam sliny wiecej, jest bardziej wodnista. Nie smierdzi ani rano ani w ciagu dnia. Wczoraj wypalilam specjalnie nawet trzy fajki (ogolnie nie pale,raz na rok mi sie zdarzyzdarzy okazjonalnie usmiech.gif i wypilam lampke wina zeby zobaczyc jaki oddech bedzie rano.... No i dzisiaj w dalszym ciagu zajesuper. Trzymajcie kciuki zeby juz tak na zawsze zostalo ! /dziewczyna z Kielc.
  • Conchita love 2017.03.21 [10:46]
    Dziewczyno z Kielc napisz w punktach co cię wyleczyło.
  • gość 2017.03.21 [12:18]
    Trzymamy kciuki!
  • hitano 2017.03.21 [13:41]
    dziewczyna z Kielc.
    mam nadzieje ze mylilem sie z przewidywaniami co do Twojej osoby. nie spij z otwarta buzia jak mowisz ze zawsze sucho rano
    swoja droga
    kilka lat temu zauwazylem ze picie mmsa to likwiduje. a plukanie zatok woda z sola fizjologiczna i 1 kropla mmsa codziennie sciagnelo mi calego gluta z zatok na zawsze. tylko uwazac z tym bo idzie sobie krzywde zrobic

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...