Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

JESTEM 182 - centymetrową tyczką, mam długie nogi,ale kompleks wysokiego wzrostu

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[28.04] 13:02 Tropical rain Mam 182 cm wzrostu fakt mam długaśne nogi i się z tego ciesze ale czasami tak mnie mo wzrost denerwuje , że najchętniej uciełabym sobie te nogi. Gram w siatkówke i tam taki wzrost to atut ale czy są tacy chłopacy , którzy mnie pokochają? Nie jestem dla nich za wysoka? [28.04] 13:03 gissss tez bym miała kompleks gdybym była taka dupa mi moje 170 wystarcza to idealny wzrost jak dla kobiety [28.04] 13:05 Tropical rain teraz gdybym miala miec 1170 cm to czułabym sie jak kurupel ale 175 cm to owszem [28.04] 13:16 gissss mi tam zajebiscie nic nie msuze porzedłuzac ani skracac wszystko lezy idealnie [28.04] 13:29 Amant Wszech Czasów No wzrost może być ale wątpię aby reszta pasowała. och te arcydzieła:Mark oh-Tears dont lie,Trans X-Living on video,,Scooter-Move your ass;Let me be your valentine;O-Zone-Despre tine;Dragonstea din tei;Imperio-Nostra colpa,3-o-Matic-Success;Tune Up!-Ravers fantasy;Antares-Ride on a meteorite.Aby było jasne kandydatki do podrywania mojej skromnej osoby mogą być urodzone WYŁĄCZNIE w następujących kompozycjach:w znakach(w nawiasie rok urodzenia:byk(1974),rak(1968,1973,1974),panna(1973,1975),waga(1973),skorpion(1968,1971,1973(statystycznie największe szanse),1974),koziorożec(1970,1972,1973,1974),ryby(1970,1973,1974).Zalecany(ale to niekonieczne) kolor oczu ciemnopomarańczowy albo ciemnoczekoladowy.Najlepsze imiona kandydatki:Andżelika,Beata,Elwira,Emilia,Julia,Marzena,Monika,Laura,Róża.Za to szanse mają zdecydowanie większe od innych.W razie czego oglądać: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&start=0 Tu też się rozpanoszyłem: http://www.racja.org.pl/forum/> [28.04] 13:33 xenofobia A ja mam 159 cm i tez mam kompleksy [28.04] 13:40 ajaaja A ja mam 158 i czuję się z tym suuuper! [28.04] 14:11 lima a ja mam 171 cm i chciałabym mieć 182cm!!!! Mój wzrost jest zbyt "przeciętny" pozdrawiam [28.04] 14:44 najlepsza jest wysoka kobieta czyli 178-180 ! 170cm to nic takiego, przecietniara, tylko 2 cm dziela od 168cm a to szarak totalny. Modelki maja od 175-180 i to jest wzrost prawdziwej laski, kobiety idealnej. [28.04] 15:00 tak se pisze ja mam 160 i jestem bardzo zadowolona z tego wzrostu, czuje sie z nim komfortowo do autorki: piszesz ze 175 by ci odpowiadalo... a czy jest taka az znowu roznica miedzy twoim wymarzonym (wyodealizowanym) a realnym wzrostem?? a 170 to juz kurduplowaty wzrost?? raczej przywiazywanie wagi do roznicy paru centymetrow tkwi w psychice, skoro jedna osoba moze czuc sie swietnie przy 1650 a inna uwazac ze siedem cm mniej da jej szczescie dziewczyno, to lepiej sobie odpusc bo chyba wymyslasz problemy zastepcze bo te kilka centymetrow niczego nie zmienia! jestes wysportowana, masz dlugie nogi, to sie z tego ciesz, na pewno wygladasz super i po prostu musisz zaakceptowac siebie p.s. nic nie obcinaj, dobrze? [28.04] 15:40 stokrotka1212 mam 175 cm i czasami marudzilam z tego powodu, ze np zlew czy szafka w domu za nisko albo spodnie w sklepie za krotkie, ale to takie pierdolki teraz jestem w ciazy, przytylam juz 16kg, a jeszcze pewnie dojdzie mi kolejnych 10 i jak komus o tym mowie, to patrzac na mnie nie wierza, bo przy takim wzroscie gdzies sie wszystko rozeszlo, (oprocz brzuszka oczywiscie, wiec jestem szczesliwa, ze mam taki wzrost jaki mam, bo nie wyobrazam sobie siebie grubej jak bela, a gdybym byla nizsza, to pewnie by tak bylo przy tej wadze!! a tak nawet lekarz zapytal mnie ostatnio:"gdzie pani schowala te kg?", wiec nie ma tego zlego. poza tym faceci wola wysokie kobiety z dlugimi zgrabnymi nogami, cos o tym wiem faceci to wzrokowcy jak wiadomo i nie ma mozliwosci, zeby sie nie obejrzeli, gdy my wysokie idziemy w krotkiej sukience czy obcislych jeansach a tak normalnie tez Cie lepiej widac, wiec uczyn ze swojego kompleksu atut!! a racje ma "tak se pisze", wszystko tkwi w psychice!! [28.04] 15:45 Loża_Szyderców Mój Facet może by na Ciebie poleciał - o ile: nie byłoby mnie i o ile oprócz wzrostu masz jeszcze .... hehe no wiadomo - sam ma 195 :]_________________________________________________ === > http://zanim.napiszesz.prv.pl/ !!! [09.07] 23:20 AnuskaXXX Ech, ja tez mam taki kompleks. mam 180cm. To dlatego, ze wokolo sami niscy faceci [28.09] 15:02 JabłkoAdama mi się podoba ja mam 183 wzrostu i lubię długonogie skąd jesteście Tropical Rain i Anetka? " Kobiety są przyszłością świata" [28.09] 15:03 rumiany Boluś wysokie Niewiasty sa piękne! [28.09] 16:56 Angelaa Ło matko i córko. Przejmujesz się tak... Moja koleżanka ma 18 lat i 186 cm!!!! I znalazła sobie faceta Są razem już od trzech lat. I jest wyższy od niej "mam kota na gorącym dachu mojej głowy... on czuwa nad smakiem i kolorem moich nocnych spraw... chociaż ciemno, on w środku się żarzy, w mroku błyszczy, ja mruczę i marzę, że... mam psa na niebie, wyprowadzam go na spacer wśród gwiazd... bez smyczy, bez kagańca hula wśród niebieskich traw..." [28.09] 16:58 ona175 a ja ma 175cm wzrostu i jets okej, chcoaiz czasem mialam na tym pkt kompleksy.nie znosze butow na obcasie, nie nie1bo czuje sie wysoka, nie naloze takich o nie!ale teraz juz nie zrwacam uwage na wzrost, juz sie nauczylam z nim zyc, zreszta pisze o tym jaby to bylo niewiaodmo co ale facet musi byc wysoki! tzn wyzszy ode mnie chcoiaz o pare cm to juz syndrom wysokich dziewczyn ;P pozdrawiam wszytskie dziewczynki i te nizsze i te wyzsze ! [28.09] 16:59 ona175 uwagi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzam
16:58 ona175 a ja ma 175cm wzrostu i jets okej, chcoaiz czasem mialam na tym pkt kompleksy.nie znosze butow na obcasie, nie nie1bo czuje sie wysoka, nie naloze takich o nie!ale teraz juz nie zrwacam uwage na wzrost, juz sie nauczylam z nim zyc, zreszta pisze o tym jaby to bylo niewiaodmo co ale facet musi byc wysoki! tzn wyzszy ode mnie chcoiaz o pare cm to juz syndrom wysokich dziewczyn ;P pozdrawiam wszytskie dziewczynki i te nizsze i te wyzsze ! 16:59 ona175 uwagi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
jak ja bym sie z Wami zamienila:( mam 173 i chcialabym....a raczej marze o 177:( albo nawet i wiecej max 180....dziewczyny jestem mloda powiedzcie prosze czy da sie cos zrobic zeby choc troche jeszxcze podrosnac?przyspieszyc?wspomoc?jakies cwiczenia? a moze witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdszczę ći tych 173 cm, sama mam niecałe 160, niby nie mam kompeksów, ale gdybym tak miała z 10 cm więcej... w dodatku lubię wysokich chłopaków, ale z takim 190 cm dryblasem wyglądalbyśmy jak komedianci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wysoka dziewczyna
Ja mam 181,5 i nie wiem w czym problem! Może poza dużą stopą... A tak- to wiadomo czasami problem z kupieniem ubrań! Ale mi jest bardzo dobrze ze swoim wzrostem. Do tego chyba trzeba dorosnąc. Same atuty:) Przynajmniej nikt mi nic nie zasłania... ;) Problem to ma Dydek.. która ma podnad 2.. dobrze... Wiec nie ma sie co przejmowac.. przynajmniej jestem zawsze zauważalna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
marianka skad jestes/?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka
Wszystko zależy od podejścia. Mój facet jest ok. 5 cm niższy ode mnie (ja mam 180) i jakoś się tym nie przejmuję :) Tym bardziej On. Już myślimy, żeby się zaręczyć. Wzrost wcale nie jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłós
Zupełnie nie wiem dalczego masz kompleksy! Moja droga ja mam 186 cm wzrostu i ciszę się z tego ogromnie przynajmniej nie jestem "standardowa" jak wszystkie mające około 165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka21
boshe- czemu pytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
Ja mam 1,91m i chciałbym mieć wysoką dziewczynę, co by się schylać zanadto nie musieć ;-) Nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clementi
Moj wzrost to 164 :) A wiec w maire, jest ok pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
156 - to dokąd byś mi była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
A ty ile masz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
ha haha haa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
Jesli masz tyle to wolalabym zalozyc wysokie szpilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
fantazjujesz z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
po prostu nie potrafię sobie wyobrazić "miary" kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
no to ci powiem, bo tez jestem krasnal, sięgałaby ci do połowy klaty, mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
A wiec sadzisz ze jestem jak dla ciebie za niska? co? :D oddaj mi troche centymetrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
dzięki, teraz sobie to zwizualizowałem :) Taka kruszynka :P Chyba jednak wolę ciut wyższe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
ale takie kruszyny lubią takich dryblasów, szkoda, że bez wzajemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
Hm. Niewkluczone, że gdyby taka kruszynka miała np. takie oczy jak mi się podobają, takie włosy i generalnie byłaby jak ze snu to bym pominąl wzrost. Poza tym są pewne plusy niskiego wzrostu, ale są też minusy, ale może nie będę ich tutaj opisywał bo to forum o zdrowiu a nie forum erotyczne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 156 i dobrze mi ztym
moze nie erotyczne ale o urodzie z pewnoscia. Wchodzac na to forum nie tylko kierowalam sie glownie wzrostem ale takze tym drugim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
mi chodziło o poczucie bezpieczeństwa, a ty mi z niedopoasowaniem seksualnym wyskakujesz, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
Hehe, wybacz, mam za dużo hormonów w krwioobiegu. A po drugie to moim zdaniem każdy facet potrafi zapewnić bezpieczeństwo tylko musi wiedzieć jak to zrobić, wzrost tu nie ma nic do gadania, chyba, że chodzi o takie złudne bezpieczeństwo w ogromnych ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
właśnie o te ogromne ramiona mi chodzi, jak falochrony...w jakimś wierszu to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on191
chyba sobie zmierze rozpiętość skrzydeł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×