Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xvxizuniaxvx

jestem CHUDA jak PrzYtyĆ

Polecane posty

Gość xvxizuniaxvx

jestem CHUDA...... jem duzo....... probuje przytyc ale to mi sie nie udaje bo mam szybka przemiane materii a za wszelka cen chce przytyc mam 14 lat 170 wzrostu i waze 42,5 kg POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł
No fastfoody też by MOŻE pomogły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
i jestem w takiej sytuacji tylko waze 50 kg ale moj wyglad to tragenia czesto slysze komentarze o anoreksji nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam prawie 20 lat
i mam 169 cm wzrostu i waże 49 kg, tragedia:( Mojemu mężczyznie sie podoba,ale ja czuje sie jak badyl;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Wasz problem sama przy wzroście 173 cm ważyłam 48 kg. Zaczęłam brać peritol i po ok. 4 miesiącach przytyłam 12 kg. Spróbujcie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ja tez sie zle z tym czuje a ciuchy na mnie wisza jak na wieszaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
a co peritol na co to tabletki bo domyslam sie ze maja srodek uboczny zwiekszenie laknienia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam prawie 20 lat
Ale co mi z tego leku,jak ja jem jem i jem ciągle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
na recepte tojest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
witajcie siostry mam ten sam problem wzrost 170 waga 53kg podsumujac szkielet nienawidze komentarzy innych osób jestem na nie uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ja juz postanowilam ze ide po ten lek mamnadzieje ze mi go przepisze moj lekarz rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
ale wiecie co najbardziej boli jak ci faceci stoja za toba i mówia ze za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
mialam kilku i im nie przeszkadzalo to jaka jestem ale czasem sie zdarza ale i kumpela czasem powie ze nie wygladasz jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
pisze ze na brak apetytu a jak ktos go ma to po co tym sie truc jak byłam mała to zazywałam jakies płyny zeby przytyc i to było na to łaknienie a nawiasem mówic miałam apetyt z tego co pamietam to jak sotosowałam ten jakis płyn to non stop byłam głodna to było nie do wytrzymania nie mogłam zaspokoic swojego głodu az w koncu mama zereygnowała bo widziała ze sie z tym meczyłam no sory dzieczyny ale co godz burczy ci w brzuchu jak dla mnie nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
a gdzie poznałas takich facetów ja jeszcze nidgy takiego nie poznałam zeby mnie zaakceptował cały czas za chuda no zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
no tak jakos wyszlo zauwazyl mnie wzial numer i tak sie zaczelo... mysle ze na sama twarz polecial i na moj charakter starszy byl o 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
a powiedz mi czy komentarz ludzi na twój wyglad doprowadził cie kiedys do łez?? i w ogóle jaki najgorszy komantarz usłuszałas na swój temat?? niekoniecznie od 2 osoby ale chodzby on osoby która szła za toba i nie swiadowa ze ja słyszysz obraziła cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
czesto lapie dolki wieczorami i placze. nie mam teraz chlopaka i mysle ze to przez to. tak, zadrzalo sie wiele razy nawet pamietam jedna historie z dziecinstwa jak bylan na swietlicy i robilismy jakis projekt z nauczycielem i on narysowal kosciotrupa(mlody byl i bezposredni w stosunku do nas) i powiedzial ze on wyglada tak jak ja... czesto kolezani mowia mi w twarz ze jestem chuda i w ogole,nawet sie nei kryja z tym. a jak omawiamy wiersze o smierci an polaku to boje sie ze padna komentarze ze wygladam jak kosciotrup to pewnie uraz przez te wydarzenie z nauczycielem he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ale sie rozpisalam he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
o kurcze smutne... to ze nie wygladam jak człowiek czy wygladam nie zdrowo to tez kiedys słyszałm zapraszam na mój topik o komentarzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
hehe no zdazaja sie czasem takie elementy aspołeczne jka moj nauczyciel;p pomyslec ze moglam przez niego wpasc w depresje i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25
zbadaj sobie tarczyce.. może masz nadczynnośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
wiesz co kiedy byłam u lekarza i pobierał mi krew bo chiałm przytyc i prosiłam o jakis lek i musiał najpierw sprawdzic czy jestem zdrowa i jak dostał wyniki stwierdził ze wszystko ok nawet powiedział ze mam bardzo dobre wyniki przepisał jakis srodek ale nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ja bylam 3 razy w szpitalu i tez mnei przepadali dokladnei i nic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba
chyba nie przytyjesz ja mam 31 lat i od zawsze waze 43-46kg teraz przytylam 2kg i jest 46:D ale jak mam stres to jest 43, fakt jestes wyzsza ja mam 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam prawie 20 lat
no nie mówcie że narzekacie na brak faceta! Kochane ja jestem chudzinką,ale np mam faceta który waży ponad 100 kg,ma 194 cm wzrostu,ćwiczy na silowni. No udało mi się naprawdę! I zawsze mowi mi komplementy szczegolnie na temat mojego tyłka hehe;) Nie powiem ale to mnie podbudowuje! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
no tak chyba juz bedzie stres tez robi sowje jestem na studiach i sesja to jakies2kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×