Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam jabłko adama

jestem dziewczyna a mam jablko adama

Polecane posty

Gość mam jabłko adama

jestem zalamana, czy spotkaliscie kobiete z jablkiem adama? co mam zobic?jest problem zeby to operowac bo nawet nie robia takich operacji w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerttrtty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosktos123456765
Czasem zdarza się że kobieta ma jabłko adama (zdaje się że to dlatego że podczas rozwoju płodu czy tam kiedyś coś się źle zrośnie) a że tak normalnie jest to męska cecha to wiem głupio to mieć. Jednak z tego co wiem robi się operacje tego w Polsce za około 2 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafjfjl'knki
takie operacje wykonuje sie w Polsce w Warszawie np u profesora Niemczyka można usunąć jabłko Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaKURADOMOWa
kazdy ma, niektorym tylko bardziej wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa róza i co tam jeszcze
to dobrze, na pewno jesteś też mężniejsza niz niejeden mężczyzna (chodzi o charakter) czy mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś trans?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem dziewczyną i mam jabłko adama. Czy to może mieć jakiś związek z hormonami? I jakie są powikłania po takich operacjach u prof. Niemczyka? Miał ktoś kiedyś taką operację? Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire...
Rany... Ja chodzę jeszcze do szkoły i mam jabłko Adama... Wszyscy się ze mnie śmieją i mówią że jestem obojniakiem... Eh... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
No w waszym wieku człowiek często sie przejmuje różnymi sprawami...zwłaszcza wyglądem...no a potem juz coraz mniej...jabłko Adama- można nosić golf, albo latem opaskę na szyi lub apaszkę, jakoś to tuszować ubiorem...nie wiem czy jest sens mysleć o operacji...chyba nie.Z wiekiem wyglad sie zmnienia i ten wybryk natury może sie zmniejszyć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z tej z jabłkiem
na wszelki wypadek sprawdź w majtkach czy czasem nie masz też penisa. Jeśli masz to stań się chłopem i po problemie. Operacyjune przywracanie męskości jest prostsze niż operacyjne usuwanie jabłka Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera ;D
Ale macie ból d**y przez to wszystko. Ja mam 13 lat i tez mam jabłko Adama. Co prawda niektórzy mi dokuczją z tego powodu, ale ja mam to gdzieś. Nie tuszuje tego ani nic i zyje. Ok można tego nie lubic, ale od razu operacja? Dla mnie to przesada. A tak w ogole jezeli masz to jablko Adama, to nie znaczy, ze jestes inna, jestes poprostu chuda i już. Ludzkie problemy mnie zaczynaja powoli przerazac .__.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam jabłko Adama. Kiedyś byłam chuda i bardziej było widać. Niektórzy się o to czepiali i zadawali pytania: A co Ty tam masz ? :D Chciałam operować, ale z wiekiem mi przeszło. Mój facet za to nie ma jabłka Adama :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena gosc
Tez mam ;) dziewczyny, musze was zmartwic - to nie zniknie. Zauwazylam ze jej jest bardziej "wydajne" niz u kolezanek jakos w podstawówce. Aktualnie mam 24 lata i jest tak samo widoczne. Nigdy nie spotkalam sie ze zlosliwosciami na tym tle choc mnie samą to denerwuje. Za to nie mam pieniedzy na operacje co upraszcza moje zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany ludzie, ja tez mam. Żadne wielkie halo, po prostu chrząstki osłaniające struny głosowe są u mężczyzn na ogół pod bardziej ostrym kątem, co se nayzywa jablkiem Adama, ale nie ma sztywnego podziału. Żadna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda iść pod narkozę żeby usuwać taką drobnostkę. Operacja ciężka, nie wiadomo czy coś się stanie, a takie jabłko Adama nie przeszkadza w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam jabłko adama i nikt nie zwraca na to uwagi, co prawda od zawsze zadawałam się więcej z chłopakami niż dziewczynami, ale wątpię żeby to się ze sobą jakoś wiązało... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem dziewczyną i mam jabłko Adama. Okej chyba żadna dziewczyna nie chciałaby tego mieć ale co możemy na to poradzić. Taka operacja może sie nie udać. A tak na marginesie to każdy to ma. Jednym po prostu bardziej to wystaje. Widocznie jesteś szczupła :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat chodze do szkoly i tez mam jabluko adama i tez sie ze mnie nabijają ale ja mam to gdzieś i czasem pokaze im nawet środkoweko plca bo kazdy jest czlowiekiem i ma prawo zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłuczko
Japko plz, showaj siem bo nie wyczymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokuczliwy
w hollywood wszystkie "aktorki" mają jabłko adama, szczególnie widać to u tych podstarzałych, ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×