Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cindy 21

Jestem po zabiegu powiększania ust.Foto

Polecane posty

Długo odwlekałam decyzje .Miałam obawy że efekt nie będzie taki jak sobie zażycze lub moje usta będą wyglądały zbyt sztucznie . Końcowy efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania .Jestem zachwycona .Wygladają bardzo naturalnie i są zblizone do zdjęcia ust o jakich marzyłam. Moje obecne usta po zabiegu: http://img223.imageshack.us/my.php?image=mylipsex1.png a na tym zdjęciu się wzorowałam http://www.imdb.com/gallery/hh/0706787/iid_895139.jpg?path=pgallery&path_key=Rai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
a ile zaplacials?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 zł .Moja koleżanka za 2ml aquamidu płaciła 2500zł jednak wolałam miec perfekt i dopłaciłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło ze Ci się podobają . Trudno mi się było zdecydować u kogo wykonać zabieg.Opinie były różne .Jednak jestem bardzo zadowolona z efektu .Na poczatku miałam przejściowe zaburzenia czucia .Obrzęk ustapił po 9 dniach.Utrzymywał się dosc długo gdyz lekarz apewniał że minie po 5-7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajeje
Ładne. Spore ale nie wygladaja szctucznie. Sprawiaja wrażenie ust rozkapryszonej dziewczynki a to jest b. seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie porobiły Ci sie jakieś grudki, ani nic takiego? Ja mam w sumie ładne usta, ale marzę o takich, jak Adriana Lima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taran-tula
a czy to jest tak "na zawsze" czy tylko na pewien czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo nie miałam żadnych grudek .Słyszalam jednak że często się zdarzają grudki jako efekt uboczny zabiegu.Jedyne co mialam to dość duży obrzęk po zabiegu,lekkie zasinienie które szybko mineło i trche zaburzeń czucia ale to normalne . Jednak to wszystko ustąpiło i są gładziutkie i miękie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajka
efekt super ale ja pewnie bym się nie zdecydowała (brak kasy) na taką przyjemność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym miala kase to tez bym
sobie powiekszyla usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgd
a na ile lat ten efekt? w sumie ja mam takie bez powiekszenia jak pomaluje blyszczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieprzona
Ech, ja mam duże usta i wierzcie mi - to naprawdę nie wygląda ładnie, chętnie bym sobie zrobiła operację pomniejszania ust... Robią coś takiego w ogóle? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wstydzisz się
no bo przecież każdy kto cię zna będzie wiedział że to sztuczne usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sztucznie
to wygląda,są tak nienaturalnie napięte jakby skóra miała za chwilę pęknąć i wylać się kolagen czy co ci tam wepchnęli.Czujesz jakiś dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf śpioch
może wszczep sobie sztuczną piątą klepkę, bo naturalnej ci widocznie brakuje, skoro się tak oszpeciłaś lafiryndo spod latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza stopa miała kota
wyglądają nieziemsko sztucznie, zaraz widac ze sztuczne, naturalne usta nigdy nie są takie wydęte (no chyba że jak ktos slusznie zauważył żyjesz z obciągania innym, to wtedy respekt) - kazdy zwroci teraz uwage na twoje usta i zapyta czy to sztuczne, tak jak widzi sie plaską laskę w mieście, nagle taka wyskakuje z balonami i mysli ze jest zajebista. I jeszcze leci chwalic sie na forum. To zalosne, poprawiacie nature i myslicie ze juz tak zostanie na zawsze, zobaczysz za kilka lat jak ci sie te wary obiągną. I wtedy zajrzysz po rozum do głowy. ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiekne jak u alby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytaj zazdrosnych baboli
są cudowne, moje wymarzone, nie ma nic gorszego niż brak ust u kobiety zaraz po piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne po prostu cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle wygladaja, mnie sie podoba :) zreszta podpisuje sie pod tym co ktos wczesniej napisal-brak ust u kobiety to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie wyglądają :)i bardzo podobnie do zamierzonego efektu:)I naprawdę wygladaja naturalnie wiec nie przejmuj sie komentarzami...Mam znajome ktore powiekszaly sobie usta i wygladaly paskudnie a Tobie wyszlo pieknie!!!No i jeszcze blyszczyk robi swoje:PPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonion opinion
Ciekawi mnie opinia znajomych tzn.jak zareagowali bo zapewne napewno zauwazyli zmianę? Cóż usta muszę przyznać śliczne .Fakt są mega napięte i ponętne a jak któraś tu z was dobrze zauwazyła delikatny błyszczyk na tak pięknych ustach robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×