Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem przerazona, czy ktos mi pomoże???

Polecane posty

Gość gość

Od paru lat mialam na łydce pęknięte naczynko w kształcie litery u. Widzial to dermatolog, mowil, ze naczynko, Teraz po.ciazy mialam.wrazenie, ze sie powiekszylo i sciemnialo. Wczoraj dokladnie obejrzalam i wydalo mi sie ciut napuchniete, wypukle i bardziej okragle. A dzis jest jeszcze wieksze, okrągle, juz nie.w ksztalcie "u" wyglada jakby podeszlo krwią, napuchlo, trochę czarne. Strasznie sie boje. Dermatolog dopiero w poniedzialek, do tego czasu umre ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikan12
zdechniesz na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Zadowolony jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikan12
Ależ oczywiście że tak, a czemu pytasz. Pamiętaj twoje dni są już policzone. Zde****esz marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, jakim trzeba byc porąbancem, zeby pisac takie rzeczy. Lecz sie czlowieku. Zeby czerpac przyjemnosc z dowalania drugiemu czlowiekowi. Mam nadzieje, ze.kiedys los ci za to odplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikan12
Żyje się tylko raz więc korzystam z tej pięknej szansy :D Mój psychiatra mówi że pisanie z ludźmi to dobra terapia wiec z nimi piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, zwracam się do autorki postu. A ja jakiej części ciała to naczynko? A może jest to żylak i zamiast do dermatologa należy udać się do flebologa? Zobacz: https://portal.abczdrowie.pl/zylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naczynie jest napuchnięte, wypukłe i okrągłe, to rzeczywiście może być żylak. Najlepiej skonsultować się ze specjalistą, ale nie dermatologiem. W końcu to nie problem skórny, a raczej dotyczący naczyń krwionośnych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wyglada to jak zylak. Bardziej jak krwisty guzek. Mam to z boku lydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny nawiedzony z duchowoscia wyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ŻYLAK BYDLAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żylak, to ma 3 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie boisz, że to moze być coś powazniejszego to czemu nie zgłosisz się do specjalisty? Np. http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/ na pewno by prawodłowo ocenił to, co powstało na tej twojej nodze i nie musaiłabyś być taka przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×