Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna1906

Jestem przerażona po pierwszym użyciu Bańki Chińskiej!!!

Polecane posty

Witam wszystkich. Właśnie dzisiaj przyszły do mnie drogą pocztową bańki chińskie w ilości 4 sztuk (od najmniejszej do największej), po użyciu najmniejszej bańki byłam przerażona efektem!!! Na mojej skórze pojawiły się przekrwienia podskórne, które bardzo źle wyglądają. Proszę o porady osób, które używały bańki chińskiej. Posiadam zdjęcia z nieestetycznymi przekrwieniami, aczkolwiek chyba tutaj nie da się dodawać zdjęć. Czekam na szybką odpowiedź i Pozdrawiam! Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ale srasz w majty panikaro... to normalne ze masz wybroczyny, malinki itp po pierwszym uzyciu bo skora jest nieprzyzwyczajona. Zrob kilka dni przerwy az znikna i masuj dalej z oliwka i troche delikatniej. Skora sie przyzwyczaji po kilku razach i przestanie tez bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka "pajączków" na skórze po użyciu bańki chińskiej to nic strasznego, ale gdy jest ich sporo to już niekoniecznie dobrze... najlepiej przed użyciem bańki pomasować uda ręcznie w kierunku od kolana do pośladków dosyć intensywnie, by spowodować lepsze ukrwienie skóry i mięśni. potem nałozyć na skórę sporą ilość oliwki i powoli przesuwać bańkę też w kierunku od dołu ku górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj "Jezu ale srasz w majty panikaro..." Widzę, że zero kultury teksty typu "srasz w majty panikaro" nie są na miejscu i niczego nie wnoszą. Masowałam bardzo delikatnie a mimo to jest taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj kilka "pajączków" na skórze po użyciu bańki chińskiej to nic strasznego, ale gdy jest ich sporo to już niekoniecznie dobrze... najlepiej przed użyciem bańki pomasować uda ręcznie w kierunku od kolana do pośladków dosyć intensywnie, by spowodować lepsze ukrwienie skóry i mięśni. potem nałozyć na skórę sporą ilość oliwki i powoli przesuwać bańkę też w kierunku od dołu ku górze. Przed użyciem bańki masowałam nogi rękawicą sizalową ale dziękuje za podpowiedzi i Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×