Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Justyna Inezmj, co o niej sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje się być jedną z nielicznych, normalnych osób na yt. Oby taka pozostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie widzę w niej granie. Jak coś jest modne to ciągle to pokazuje, tak było np. z jajeczkiem eos. Jak jej ludzie napisali, że taka z niej cudowna matka, to ciągle te dzieciaki pokazuje, a jak to się wspaniale z nimi bawi itp. Rozumiem jakby to były jakieś krótkie przebitki. Kiedyś ja lubiłam, pomimo wielu wpadek (np. Nail polish to był wedlug niej polski lakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ją. Pokazuje dużo ze swojego życia w filmach, ale jednocześnie chroni prywatność. Nigdy nie porusza drażliwych tematów, nie mówi o finansach jak inne youtuberki, nawet imienia męża nie zdradziła. Pamiętam jej pierwsze filmy, jeszcze przed dziećmi, zmieniła się bardzo i wyszło jej to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że ostatnio wieje nudą z jej kanału, w końcu ile razy można oglądać haule ze szmateksu, czy z biedronki? Myślę, że powinna skupić się na czymś konkretnie, a nie taki miszmasz, zapchaj dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jest odmiana- przebieranie poscieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, już lepiej jakby skupiła się na kulinariach, przynajmniej byłoby to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam ją jakiś czas, ale chyba dam sobie spokój, bo na te jej ostatnie filmy nie można już patrzeć. Czy naprawdę trzeba ludziom nagrywać, jakie szmaty kupiło się w szmateksie, albo po raz chyba setny reklamować jakiś płyn do płukania? Kogo to ma obchodzić? Na początku jakoś bardziej przykładała się do tych filmów, a teraz taka bylejakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało z jej psem Sabą (chyba)? Bo jakos milczy o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, wie ktoś? Jak ktoś pytał o to w komentarzach i się chyba nie dowiedział. Tyle z życia pokazuje a na banalne pytanie nie chce odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta znowu haul lumpeksowy...może któraś z was mnie oświeci, czemu mają służyć takie filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazaniu jej figury "małego, chudego chlopca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że tak...bo już myślałam, czy aby nie po to, by np ja z południa Polski nie miałabym pojechać do tego lumpa na łowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ale co z tym psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza. Pewnie oddali bo by "przeszkadzal" przy dziecku. Ale się teraz nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wieczne pokazywanie zakupow z wiadomych sklepow jest nudne i irytujace, kolejna bez pomyslu, ale z wielkim parciem na szklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są projekty denko. Czekam, aż pokaże puste opakowania po mięsie, albo worki po chlebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna raczej skupić się już na kulinariach, a tak kanał jest o niczym, wiele filmów zapchaj dziura i nuda, nuda, nuda... A pokazywanie codziennych zakupów, chleba, masła i ogórka? Każda z nas je robi, to ma być temat przewodni filmu...? No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo te świeżaki, ja nie rozumiem jak można tak się uganiać za badziewiastymi, chińskimi pluszakami, żeby aż za tym krążyć, zapisywać się w zeszycie, no istny cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest tak nudna, że aż nie ma co o niej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam ją od dawna,ale przekonałam się już kilka razy,że to niezła aktoreczka.Z tym psem to też niezła ściema,kot wygodniejszy bo nie trzeba z nim wychodzić.Jakoś inne vlogerki-matki nie porzucają swoich psich przyjaciół no ale cóż Justyna nie miałaby czasu na zakupy... Kiedy ludzie pytają ją o niewygodne tematy potrafi ostro odp.i tym pokazuje jaka naprawdę jest:wredna. Kiedy wszyscy zachwalają jaką to jest cudowną matką to potrafi ładnie odp. A propo jaki to wyczyn podołać w opiece nad dwójką dzieci,które jedno chodzi do przedszkola,babcia przyjeżdża do opieki i przede wszystkim kiedy się nie pracuje? Żadna sztuka,nawet często słychać bajki w tle jak kręci vlogi,cóż tv i cukier to u niej na porządku dziennym. A zapowiadała się naprawdę fajnie. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ? Matka nie pracuje zawodowo a starsze dziecko zostalo przyjete do panstwowego przedszkola, zeby mamusia miala wiecej czasu na krecenie filmow na yt i latanie po lumpeksach. A inne dziecko z braku miejsca powedrowalo do prywatnego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,u mnie w mieście jest lista.Pierszeństwo mają dzieci rodziców pracujących. Zauważyłam u niej także,że bardzo obgaduje ludzi,szczególnie innych rodziców,wychodzi wtedy jej charakter.Sama nie jest idealną matką,pcha w dzieci słodkie i półprodukty.W ogóle jaki to sukces ogarnąć dom kiedy się nie pracuje,kiedy jedno z dzieci jest w przedszkolu,a do pomocy jest babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u Justyny od rana tv.Tak małe dziecko nie powinno spędzać tyle czasu przed tv.Kiedy nagrywa z pokoju obok słychać bajki,dziecko ogląda pół dnia bajki bo mama vloga kręci.Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są te pączusie co kupuje "Michasiowi" z Biedronki. Wygladają jakby z plastiku były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.Czy ona nie pomyśli czym karmi swoje dzieci,na tłusty czwartek zakupiła całe pudło"tego czegoś". Porażka,szkoda,że uważa się za taką porządnicką,a reszta rodziców "be". Myślę,że ze względu na jej charakter nie ma znajomych w 'realu'.Zresztą to widać z filmików,że z nikim się nie spotyka oprócz mamy i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej lubiłam Justynę oglądać. Niestety teraz na jej kanale wieje nudą... Same vlogi, zakupy w Biedrze czy Lidlu, albo mega długie pogadanki. Przewijam więc jej filmy w tempie błyskawicznym, zerknę czy mnie czymś zaskoczy i cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę z tym wszystkim się zgodzić, a szkoda, bo zapowiadało się inaczej. Te ostatnie vlogi to już zupełnie o niczym, zapchaj dziury bez pomysłu. Jaki sens ma takie nagrywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam ostatnio,że kręci vlogi o niczym,byle by był kolejny filmik.To już jasne,że dąży do kanału typowo zarobkowego. Ale może rzeczywiście nie ma kasy jeżeli jedzie tylko na Biedronkach i lidlach.Jej córka całe lato chodziła w jednych i tych samych adidaskach,takie upały,a to dziecko w pełnych butach.Całą jesień chodziła,dopiero niedawno kupiła jej zimowe,dziwne! A właśnie...Niby ma się za taką co nie goni za markowymi rzeczami i to podkreśla,a jak kupiła małej buty adidasa(z promo) to pokazywała je w kilku filmikach,powtarzając do znudzenia.Czyli wychodzi na to,że chciałaby być jak inne vlogerki,ale jej na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×