Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annigow

kamica nerkowa-bardzo niebezpieczna?

Polecane posty

Gość Annigow

Mam pytanie. W zeszłym roku w styczniu zdiagnozowano u mnie poprzez USG kamice nerkową. Dodam,że na obecny moment mam 15 lat... Rok temu dostałam silnego bóly w okolicy lędźwiowej, pojawiła się krew w moczu, pojechaliśmy do lekarza. Na początku leczono mnie na zakażenie dróg moczowych, potem zrobiono USG i wyszło że w prawej nerce został mi kamień. Prawdopodobnie wcześniej miałam kamień w lewej nerce, ponieważ tam mnie głównie bolało. W każdym razie od tamtej pory właściwie nic dalej z tym moim kamieniem nie dzieje, czasami mam jakieś drobne bóle. Moja mama próbowała mnie wepchać na zabieg rozbijania kamieni do Kościerzyny, jednak póki co nie udało się jej. Boję się, że ten kamień uszkodzi mi nerke, czy to możliwe? Nie mam kolek, czasami tylko np., podczas miesiączki ból z podbrzusza po prostu promieniuje do nerek(swoją drogą, bardzo nieprzyjemne uczucie...). Boje sie, że takie nic nie robienie doprowadzi do niewydolności nerki, to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Pewnie możliwe mojemu mężowi kamień z nerek usuneła pewna zielarka bardzo prostym sposobem-cytrynami a czekał już na zabieg od pierwszego dnia kuracji trzeba pić sok z cytryn 1.dzień z jednej cytryny 2.dzień z dwóch cytryn i tak do 7 8,dzien z 7 cytryn 9 dzień z 6 cytryn i tak aż do zera zobaczysz że kamień się rozpości powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawy sposob, u mnie akurat przeszlo metodami standardowymi, czyli lekarz. Pomogl mi www.urolog-gorecki.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak cytryny na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosty i skuteczny sposob. jak widac medycyna naturalna bije na glowe ta akademicka prawie pod kazdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywa polna
pij ziółka-pokrzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kamica nerkowa jest oczywiście niebezpieczna głownie ze względu na ból, ale jeśli dość wcześnie zaczniesz dzialac to nie ma co panikować, bo male kamienie można rozpuscic czy wyplukiwac. Dobra dieta i dużo wody to podstawa. Można tez stosować wspomagacze moczopędne, ale nie słuchajcie rad żeby pic dużo piwa, bo alkohol wcale nie pomaga, można za to brać suplementy np., urocal, który ja brałam i był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy na kamienie jest rowatinex. W pazdzierniku urodzilam 5mm kamyka.. cierpialam i chudlam z bolu przez tydzien.. Az w koncu o 3 rano w wannie wylecial. Polecam podczas bolu nalac goracej wody w wanne i lezec plus butelka wody lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że niebezpieczna! przecież tutaj chodzi o twoje nerki... a wiem co mówie, bo mój mąż miał kamienie nerkowe i widziałam jak cierpiał. oprócz wizyt u lekarza zastosowaliśmy urocal, napar z pietruszki i duuużo wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navasti
nie leczona kamica nerkowa jest bardzo niebezpieczna! Wiem to, bo mialam z tym problemy dawno temu... lekarz zalecil mi stosowanie Nefrostone i polecam, bo te tabletki niweluja bole zwiazane z kamica i pomagaja w wyleczeniu jej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eboniak
Faktycznie ten Nefrostone jest środkiem spozywczym zwalczajacym dolegliwosci zwiazane z kamica nerkowa!! Kupilam mojej babci odkad zaczela brac mowi ze zauwazyla poprawe takze polecam rowniez ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camorra1
Nieleczona kamica nerkowa jest bardzo niebezpieczna i tak jak pisali poprzednicy warto przyjmować takie środki spozywcze jak Nefrostone by jakos temu zapobiegac jednak.... najlepsze jest leczenie szpitalne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliusz1
Ciekawe nie znałem tego środka spożywczego Nefrostone jednak jeśli tyle osób to poleca to chyba warto sobie kupić i zacząć stosować niestety kamica mi dolega i nie mam pojęcia jak ją leczyć. Są po tym jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna choroba nie jest bezpieczna i obojętna dla zdrowia. Dopóki kamyk sobie siedzi i nie daje o sobie znaku to pozornie jest ok, ale wcześniej czy później da o sobie znać. A co na to lekarz? Każe czekać? Coś kazał brać? Ja polecam urocal, sprawdzony na mojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że jest niebezpieczna już o bólu nie wspomnę. Ja cale życie lekceważyłam moje problemy z układem moczowym i jak to w tv radzą furaiginę i już po kłopocie. Pewnej nocy złapał mnie potworny ból w okolicach lędźwiowym i trafiłam do szpitala z podejrzeniem piasku w nerkach. Teraz chodzę co jakiś czas na kontrolę do tego lekarza http://urolog-gorecki.wroclaw.pl i wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia powiem, że zabieg, o którym mówisz - rozbijanie kamieni, w dłuższej perspektywie nic nie daje. Bo usuniesz te kamienie, nie zmienisz diety i pojawią się znowu, bo kamica nerkowa wraca. Oczywiście, że to może doprowadzić do niewydolności nerek, ale to skrajny przypadek. Najlepiej jest zmienić całkowicie dietę na taką, która nam nie szkodzi (jeżeli nie wiemy, co nam szkodzi polecam zrobić sobie badania w instytucie euksi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankatre
Jeśli nie będziesz jej leczyć to na pewno będzie niebezpieczna;) I bardzo bolesna. Kup sobie https://adamed.expert/product/nefrostone/ bez recepty i będzie ci działał przeciwbólowo i dodatkowo zapobiegnie nawracaniu. Pij też wodę z witaminą C i soki z żurawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manczelo
Dziękuję za porady odkąd przyjmuję Nefrostone objawy związane z kamicą nerkową faktycznie są teraz znacznie słabsze czyli znaczy, że ten środek spożywczy jest skuteczny. Bez recepty i nie drogi także każdy z podejrzeniem kamicy nerkowej powinien coś takiego stosować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamazur
Jak każda inna choroba, nieleczona może mieć bardzo poważne skutki. Na kamicę nerkową bardzo pomocny jest lek http://nefrostone.expert/ łagodzi objawy i jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris40

ból jest najgorszy ;( mi udało się go pozbyć po tym jak przeszłam na odpowiednią dietę przygotowaną przez moja panią dietetyk Panią Beatę Ślebzak-Cebulę pod której opiekom jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×