Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćowa

kamica nerkowa. podpowiedzcie

Polecane posty

Gość gośćowa

W czwartek dostalam ataku kolki nerkowej przyjechalo pogotowie lekarz stwierdzil ze jakis kamien i dlatego mowil ze musze wydalic ten kamien. No ok tylko ile to wydalanie trwa? Mial ktos? Cos podopwie jak przyspieszyc? Co robic? Bo ja od czwartku sie mecze lapia mnie bóle, no ile mozna ile to moze trwac. Ciagle jestem na rozkurcowych i przeciwbólowych lekch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj informacji w necie, skoro lekarz nic ci nie powiedział. Z tego co wiem trzeba pić dużo wody, pomagają ciepłe kąpiele. mój znajomy przyjmował rowatinex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W większości przypadków napad kolki nerkowej wywołany jest przemieszczaniem się kamienia przez moczowód i poza bólem nie występują inne dolegliwości. W takich przypadkach zwykle wystarczające jest przyjmowanie środków przeciwbólowych i leków rozkurczowych, rozkurczających mięśnie ściany dróg moczowych oraz picie dużej ilości (3—4 litrów) płynów w celu szybszego „wypłukania” kamienia. Kolka nerkowa o dużym nasileniu wymaga leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic Ci dobrego lekarza w tym temacie, odwiedz www.urolog-gorecki.wroclaw.pl naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×