Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zadyszka

kawitacja- czy faktycznie tak rewelacyjna??

Polecane posty

Gość zadyszka

Czesc ostatno bylam u kostetologa, pani zaproponowala mi zabieg kawitacji..mam cere dosc zanieczyszczona... z przebarwieniami, sporo wagrow i grudek, przebarwienia... i do tego pekajace naczynka.. cere doprawilam sobie mechanicznym oczyszczaniem.. pani kosmetolog stwierdzila ze zabieg kawitacji daje rewelacyjne efekty... ze zastepuje on oczyszczanie mechaniczne( ktore owszem- jest najbardziej skuteczne ale daje mnostwo skutkow ubocznych... wagry szybko sie odbudowuja a pory rozpychaja... kobieta ta stwierdzila ze w gabinetach nowszych... lepszych... od mechanicznego oczyszczania-czyli wyciskania- sie juz odchodzi) zabieg kosztuje 150 zł... ciekawa jestem czy daje faktycznie tak swietny efkt... ktoras z Was moze podzielic sie doswiadczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawitacja
KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA (peeling kawitacyjny) - nowoczesna technologia wykorzystywana głównie do bezdotykowego i bezbolesnego głębokiego oczyszczania skóry, jak również do wprowadzania witamin i preparatów w celu ich skuteczniejszego działania (nawet bez użycia kosmetyków zabieg jest skuteczny u większości osób). Peeling kawitacyjny dokładnie oczyszcza skórę i dodatkowo ją sterylizuje, co oznacza, że niszczy bakterie odpowiedzialne za powstawanie wykwitów. W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, wzmacnia się tkanka skórna, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, w komórkach aktywowane są różne enzymy. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko. Opis zabiegu: Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą skórze. Rozpylona woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych ulegają poszerzeniu, a następnie się rozpadają. Uwalniane jest przy tym ciepło i rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek naskórka, bez uszkodzeń w głębszych warstwach skóry. Zabieg odbywa się dwuetapowo: I etap - oczyszczanie poprzez eliminację martwych komórek naskórka – efekty peelingu, II etap - pobudzenie mikrokrążenia, które prowadzi do uwolnienia i ‘uprzątnięcia’ substancji szkodliwych z komórek skóry, wykonywana jednocześnie jonoforeza (wtłaczanie aktywnych preparatów pod skórę np. witamin w wysokich stężeniach) oraz masaż ultrasoniczny w sposób ewidentny poprawiają kondycję skóry. czas zabiegu - 45 minut; częstotliwość - jednorazowo lub 1 w tyg. przez 5-6 tyg. Zastosowanie peelingu kawitacyjnego - oczyszczanie (kawitacja) - wtłaczanie preparatów (sonoforeza) - wygładzanie zmarszczek, masaż - wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie. Efekty oraz zalety kawitacji ultradźwiękowej - bezboleśnie i dokładnie czyści skórę szybko rozpylając i usuwając guzki z porów - usuwa zanieczyszczenia, martwe komórki skóry, zaskórniki, wągry - usuwa przebarwienia naskórkowe - spłyca blizny, poprawia ich strukturę i rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe - uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych - pomaga w leczeniu i zahamowaniu trądziku - daje efekt sterylizujący - zamyka rozszerzone pory - stymuluje komórki do naturalnej odnowy - regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne - przyspiesza mikrokrążenie - głęboko nawilża, dotlenia i odmładza poprzez mikro-masaż - poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego - pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę - przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych - przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry - powstrzymuje tyrozynazę Przeciwwskazania: - ciąża - choroby nowotworowe Peeling kawitacyjny daje znakomite efekty i jest obecnie powszechnie wykorzystywany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz dermatologicznych. Po zabiegu skóra jest świeża, zregenerowana, gładka, rozjaśniona i nie ma żadnych podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie - ja tez jestem
zainteresowana zabiegiem.. moze nawet pojde i zrobie- 150 zl to w koncu nie fortuna;) a potem wszystko opisze(jesli temat nie umrze smiercia naturalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadyszka
dziewczyny mnie babka powiedziala ze taki zabieg wystarczy raz na 2-3 miesiace! to pewnie tez zalezy od cery... ale nawet jak sie idzie na oczyszczanie mechaniczne to chodzilo sie co 3 miesiace..( ja nie chodzilam szczerze mowiac... "doprawialam" sie sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,robię kawitacje raz w mieś,cena 30 zł następnie kosmetyczka nakłada mi maskę kolagenową kolejne 20 -efekt kilka lat mniej ,niestety problemy z cerą nadal istnieją ,chociaż w mniejszym stopniu-wina hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thecla
hej czy ktos robil te zabiegi w poznaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u kosmetyczki we wtorek, zrobiła mi peeling kawitacyjny, a potem zwykłe oczyszczanie, czyli wyciskanie, a na koniec walnęła jakąś maseczkę. Godzinę po zabiegu wyglądałam już normalnie, całe zaczerwienienie zeszło, skóra jest gładsza, podskórne syfki co prawda nie wszystkie zniknęły, ale jest duża poprawa. Dziś idę znowu:) Nie mam trądziku jako takiego, jedynie zaskórniki, przebarwienia, i taką kaszkę pod skórą, i potrzeba będzie kilka takich zabiegów żeby z moją cerą zrobić porządek. Program ustaliłyśmy taki: kilka zabiegów kawitacja + oczyszczanie, potem jakiś peeling ziołowy chce mi zrobić, a na koniec jakieś kwasy i będę jak ta lala:-D Tyle się nasłuchałam złego na temat wyciskania u kosmetyczki, a jestem mile zaskoczona: kobieta robi to tak szybko i sprawnie, że nic prawie się nie czuje, a zaczerwienienie szybko schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja miałam i byłam zadowolona, chociaż jeżeli ktoś ma bardzoz anieczyszczoną buźkę, to myślę, że takie oczyszczanie mieszane(kawitacja+mechaniczne) byłoby najlepsze chyba na takie pójdę w tym m-cu, moja tez bierze ok 150zl ale oczywiście z maseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascata
Taki zabieg tylko o wiele dłuższy, bo aż 2h w jednym z salonów w Krakowie kosztuje 130zł. Efektywny i bezbolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunka
hej, jestem po drugim zabiegu kawitacji, sama kawitacja - bez alg ani maski, słuchajcie ile zwykle trwa sama kawitacja czyli od momentu az właczą aparature do momentu aż się wylączy? Bo za pierwszym razem było to 13 minut, za drugim (w innym salonie) troche dlużej (takie przynajmniej miałam wrażenie, że około 20minut lub dluzej nawet). Nie chciałabym zostać oszukana bo przecież 50zł nie chodzi piechotą, czy znacie salon w Krakowie gdzie wykonywany jest zabieg za mniej niż 50zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinaka
podnosze, chetnie sie dowiem rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech kazdy dba jak chce
u mnie w olsztynie kawitacja kosztuje 50 ale sama bez maski i ampulki, natomiast mikrodermabrazja 120-150 , mam ochote sprobwac i tego i tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzylka
po raz pierwszy sprobowalam tego zabiegu w lipcu.miesiac wczesniej pracowalam w niemczech i tam skusilam sie na oczyszczanie w niemieckim salonie kosmet. do domu wrocilam biedniejsza o 40 e.i z masa krostek wszelkich rozmiarow przede wszyskim na brodzie i zuchwie,w ktore wcieralam masc acnofan zeby choc troche sie zmniejszyly.nie wytrzymalam i ..na kawitacje.dzis jestem po 2 zabiegu i przyznaje,ze skora wyglada rewelacyjnie(w porownaniu z ta sprzed zabiegu).jest miekka,pory duuuzo sie zmniejszyly,nie mam co wyciskac,jest jasniejsza i dobrze mi z nia,polecam dla kazdej szarej,zanieczyszczonej cery z jaka ja meczylam sie od wielu lat wydajac fortune na walke z pryszczami ,mascie,kremy,witaminy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska786
witajcie dziewczyny tak czytam i lapie sie za glowe odnosnie cen peelingu kawitacyjnego bo znam w Krakowie gabinecik w którym koszt zabiegu wynosi 40zl.zabieg trwa mniej wiecej 10minut i przy kazdym kojejnym zabiegu zostaje wydluzony czas dzialania nawet do15minut bo wiecej nie powinno sie. w zaleznosci od odczuc i cery.a dodatkowo ultradzwieki tez kosztuja 40zl.a peeling kawitacyjny i ampulka do wmasowania 50zl.mysle ze ceny 150zl w gabinetach to jakies szalenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"szczęściary\" - takie rozczarowania przychodzą wtedy, gdy przy dużych kłopotach oczekuje sie cudów za małe pieniądze. Z Twoimi problemami nie pomógłby jednorazowo nawet zabieg mikrodermabrazji. Ja chodzę na kawitację raz w miesiącu. Nie mam żadnych problemów z cerą ale dla mnie to jedyne wyjście, bo mam bardzo delikatną skóre i inne peelingi odpadają. Jestem bardzo zadowolona. przez miesiąc mam super gładką skórę. Dzieki kawitacji lepiej się też wchłaniają kremy i maseczki, które stosuję w domu. Za pojedynczy zabieg płacę 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_ola
Jestem właśnie \"po\" . Właściwie poszłam na zabieg oczyszczania, na który chodziłam z częstotliwości raz na rok z powodu mieszanej cery (wągry, rozszerzone pory - szczególnie na nosie) Kosmetyczka poradziła mi, że tradycyjne oczyszczanie jest dobre jedynie w przypadku wiekszych problemów z trądzikiem i z duzymi zanieczyszczeniami. Więc skorzystałam z kawitacji. Zabieg dużo, dużo, dużo przyjemniejszy. Brak czerwonej \"pokrzywdzonej\" twarzy a efekt braku wągrów taki sam. Zobacze ile czasu efekt sie utrzyma. Na razie jestem bardzo zadowolona. Alternatywa dla nieprzyjemnego wyciskania przy mechanicznym oczyszczaniu. Także myśle, że juz nie wróce do poprzedniego sposobu! We wrocławiu: kawitacja+ algi+ ampułka pod oczy - 135 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog22
Peeling kawitacyjny należy wykonywać raz w tygodniu przynajmniej przez 5 następnych tygodni wtedy przynosi pożądane efekty,w moim gabinecie koszt peelingu wraz z sonoforezą czyli wprowadzaniem leków w głąb skóry to 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos moze polecic salon
w warszawie gdzie można zrobić ten zabieg w miare niedrogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adkka
Ola_ola a mogę dostać adres tego salonu we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilululula
kawitacja to co innego niż mikrodermabrazji ja sie zapisałm na oczyszczanie mechaniczne + kawitacja ( nie mam duzych problemow z zera ale mnostwo zaskorniakow na nosie i brodzie) zadam relacje jak bede po (cena ok.100)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 23l
Ja również jestem zadowolona z efektów na mojej twarzy -po peelingu kawitacyjnym. Dodam iż cerę mam mieszaną , trochę problematyczną, a do tego bardzo wrażliwą.. :/ Po zabiegu, moja skóra nabrała, fajnego kolorytu, stała się miękka, pory się zwężły i wygląda o wiele zdrowiej. Od tamtej pory, jak "amen" w pacierzu ;) rano i wieczorem oczyszczam twarz żelem, tonizuję i nawilżam, a raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny. Zrezygnowałam z podkładów i ciężkich kremów na codzień. Wg zaleceń,, unikam też słońca.. ;)Dziś ponownie idę na kawitację i już nie mogę się doczekać kolejnych efektów :). Jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na kawitacji wczoraj, i jestem zachwycona - skóra jest gładka i oczyszczona, ogólnie efekt photoshopa :P Nie miałam \'dużych\' problemów z cerą, tylko zaskórniki na brodzie i czarne kropki na nosie, praktycznie udało mi się ich pozbyć :) Kosmetyczka powiedziała, że przy mojej cerze wystarczy raz na miesiąc chodzić, a z tego co czytam w necie to częstotliwość zależy od stanu skóry, niektórym zaleca się serie 6-8 zabiegów (dwa razy w tygodniu), a niektórym rzadziej :) U mnie w mieście najtańszy zabieg to ok. 40 zł, a z dodatkami dochodzi nawet do 150 (z serum, maskami itd). Polecam wszystkim, zabieg jest bezbolesny, tylko śmiesznie łaskocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, Kawitacaj jest naprawdę super zabiegiem. Pozwala oczyścić skórę z zanieczyszczeń pozostawiając ją czysta, gładką i jędrną. Pod warszawą ceny wahają się od 50 zł za sam peeling kawitacyjny trwający 15 min do 120 - kawitacja + masaż + ampułka + algi. A np. kawitacja z masażem i wprowadzeniem ampułki - czyli jonoforezą/sonoforezą 85 zł. W samej warszawie oczywiście jest drożej. Gorąco polecam ten zabieg - naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo_
ja znalazłam w Warszawie za 49zł na ul. Czerniakowskiej 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo_
ja byłam juz 2x, super zabieg, w końcu pory czyste i mniej widoczne. Zap.łaciłam o dziwo 49zł w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 22 ae to promocja, więc nie wiem ile potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrid 30
Ja zaczełam chodzić na peeling kawitacyny bo mam problemy z trądzikiem a słyszałam, że to dobrze oczyszcza i sterylizuje skóre. Po pierwszym zabiegu skóra była gładsza, teraz jestem po 3 zabiegu dopiero zaczełam widzieć znaczną poprawę, bo nie wychodzi mi już tyle pryszczy co kiedyś. Narazie chodzę raz w tygodniu a potem wystarczy już tylko raz w miesiącu żeby podtrzymać efekt. Za pierwszy zabieg płaciłam 90 zł potem zmianiłam miejsce i teraz płacę 60 zł za zabieg postawowy. Teraz do końca roku już zapisałam sie na zabiegi z wyprzedzeniem bo w salonie gdzie chodze jest promocja - 20% więc kawitacja wychodzi mi za 48 zł. Zastanawiam się jeszcze nad zabigiem z wprowadzeniem ampułki rozjaśniającej żeby rozjaśnić przebarwienia, czy któraś z was miała taki zabieg z ampułką? jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×