Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karinos

Keratyna od Inoar

Polecane posty

Gość Karinos

Mam puszące się i stosunkowo zniszczone farbowaniami włosy. Zwłaszcza teraz zimą wygląda to kiepsko. Jak zdejmuję czapkę wyglądam koszmarnie :( Podobno keratyna mogłaby rozwiązać mój problem. U mojej fryzjerki podpatrzyłam kosmetyki marki Inoar. NA ich stronie widziałam, że mają kuracje keratynowe. Ktoś z Was zna może firmę albo korzystał z takich kuracji? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Ja miałam kurację keratynową na włosach. Rewelacja. A Inoar ma świetne produkty więc bez wahania bym brała :) Ale poczekaj jeszcze na inne dziewczyny - może one konkretnie tej firmy keratynę znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozali33
Ja miałam zabieg keratynowy produktami Inoar, ale w salonie. Nie wiem czy samodzielnie można coś takiego zrobić w domu. Efekty po wizycie w salonie - rewelacja. Włosy gładkie i lśniące. Jeśli nie wiesz jak korzystać z takich produktów to najlepiej znajdź salon, który używa u siebie kosmetyków Inoar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriana252
Sporo informacji o ich kosmetykach znajdziesz na ich stronie internetowej. Tutaj https://inoar.com.pl/ masz namiar. Z tego co widziałam w sieci to akurat produkty Inoar mają mega pozytywne opinie - i wśród fryzjerów, i wśród samych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaMiś
Inoar niszczy włosy więc nie polecam. Najlepsza keratyna jest na organicznewlosy.pl - porównywałam kilka składów i ta jest najlepsza. Ogólnie ten sklep jest rajem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina34
Pierwsze słyszę, że keratyna od Inoar coś niszczyła. Regularnie robię takie zabiegi u mojego fryzjera, właśnie na produktach tej marki, i nigdy nie byłam niezadowolona. Korzystałaś z tych produktów czy po prostu tak rzuciłaś hasło, że kiepskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaMiś
Najlepsza keratyna jest na organicznewlosy.pl - porównywałam kilka składów i ta jest najlepsza. Ogólnie ten sklep jest rajem <3 Aniołki tam fruwają i jest super, mega produkty, zero reklamy, pamietajcie organiczne wlosy bez glutenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keratyna ehh zawsze w cenie <3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelafor
Żadna keratyna, bez względu na markę, nie niszczy włosów, więc nie wiem skąd taką bzdurę Pani wzięła. Ale prawdą jest, że np. keratyna z Inoar to już wyższa półka, bo używa się jej w profesjonalnych salonach fryzjerskich. I mówię to jako fryzjerka z kilkuletnim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam keratynowe prostowanie u fryzjerki i używała keratyny inoar. I jestem zadowolona, bo włosy w końcu nabrały życia- ładnie się mienią i są miękkie. Nawet po zdjęciu czapki nie puszą się ani nie elektryzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia555
sprawdź tę na organicznwlosy.pl u mnie sprawdziła się doskonale! Mam lekko falowane włosy niepodatne na układanie a teraz mam je ujarzmione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardziej przekonuje profesjonalna keratyna- taka jak ze sklepu Inoar. Widziałam jakie rezultaty daje na włosach i według mnie warto zdecydować się keratynowe prostowanie z użyciem tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaliaW
u mnie najlepiej sprawdza się ta ze sklepu organicznewlosy.pl - bardzo fajne działanie i cudowny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam 2 razy wykonywane prostowanie keratynowe INOAR w salonie. Włosy po 6 miesiącach były tak błyszczące że byłam w szoku zabieg powtórzyłam po 8 miesiącach . Włosy są w o niebo lepszej kondycji niż byłī przed zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×