Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość być modelką

Kiedy jest się już za starą na bycie modelką...???

Polecane posty

Gość być modelką

W jakim wieku dziewczyna ma szansą najpóźniej stać się modelką? I jeszcze jedno - czy dziewczyna po studiach - czyli gdzieś koło 24 lat - ma jeszcze szansę na bycie modelką? Nie chcę wyjść na osobę nieskromną,ale po prostu wiem,że się do tego nadaje. Tylko nie najeżdżajcie na mnie. Jest tylko jeden problem. Chciałabym normalnie skończyć studia,bo przecież muszę mieć jakieś zabezpieczenie na przyszłość. W zawodzie modelki nie można istnieć do końca życia. Proszę niech ktoś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele agencji modelek po prostu preferuje mlode dziewczyny (14-18 lat) a 24 lata w tej profesji to bardzo duzo jak na poczatek!!! Jesli uwazasz, ze sie do tego nadajesz to probuj :) z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
nieważne z jakigo miasta jestem ;) no tak tylko ja naprawdę chciałabym skończyć studia... czy 24 lata to naprawdę za dużo...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo o jakies
5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli rzeczywiście masz warunki ku temu, aby zostać modelką, czym prędzej zgłoś się do agencji. Tam zrobią Ci profesjonalną sesję i zaistniejesz w katalogu. Mam koleżankę, która właśnie tak zrobiła mając 26 lat. Nie wszyscy przecież szukają młodziutkich dziewcząt. Od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie słuchaj opinii, że za \"stara\" jesteś! To akurat w agencji ocenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
dzięki *A*G*A :) pocieszyłaś mnie :) w końcu chyba istnieją jakieś modelki po studiach... Mam nadzieję,że mi się uda :) Ale ta Twoja koleżanka jest traktowana na równi z tymi młodziutkimi dziewczynami czy ma tak jakby mniej zleceń itd. ??? I czy jest jakaś zjawiskowo piękna,że jej się udało w tym wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytalam z jakiego miasta bo mam zaprzyjazniona agencje, ale skoro \"niewazne z jakiego\" to radz sobie sama ;) sa bardzo male szanse na to, ze w tym wieku zrobisz jeszcze jakakolwiek kariere-taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest naprawdę ładna i jak na swój wiek ma świetną figurę (uwaga!!! ma dwoje dzieci!!!), takich jak ona potrzebują do różnego rodzaju katalogów, reklam itd., a szczególnie właśnie jako fotomodelki, hostessy, etc. Znam też inne dziewczyny, które próbowały swoich sił w tej branży po dwudziestce. Najważniejsze to chcieć! Jeżeli więc mocno chcesz, to próbuj i powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
No to może powiedz w jakim mieście Ty masz zaprzyjaźnioną agencję to ja Ci powiem czy z tego samego miasta jestem :P sorry nie wiedziałam,że o to Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggis>>> chyba nie masz racji. Nie można generalizować, może właśnie jej się uda! Czy tylko młode dziewczynki widujemy w reklamach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
wow po dwójce dzieci?! to suuuuuper :) musi być naprawdę dobra :) mam nadzieję,że to wcale nie jest zbyt późny wiek na rozpoczęcie kariery... Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
no to niestety,ale ja mieszkam zupełnie gdzie indziej :) duuuuże miasto więc gdzieś na pewno się rozejrzę w poszukiwaniu agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, mówię Ci próbuj! Znam taką, która przez przypadek znalazła się w tej branży, bo ktoś jej zdjęcie wysłał, a dziewczyna miała już ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie generalizuje tylko stwierdzam fakt ;) dobre agencje rozgladaja sie za mlodziutkimi dziewczynami ale jesli chcesz byc hostessa czy modelka do jakiegos katalogu to mozesz probowac. Chodzi mi glownie o to, ze kariery na wybiegach europejskich a tym bardziej swiatowych juz nie zrobisz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, że kariery międzynarodowej już nie zrobi, zapewne świetnie sobie sprawę zdaje nasza autorka, mówimy tu raczej o rozreklamowaniu swojej twarzy. Może zostanie gdzieś przez kogoś dostrzeżona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
No dobra to już się przyznam,bo muszę :P też jestem z Poznania!!! A możesz napisać z jakiej agencji stratowała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
No wiadomo ,wiem,że kariery na światowych wybiegach już nie zrobię,ale nie o to chodzi. Chcę po prostu wiedzieć czy mogę jeszcze zostać modelką w jakiejś porządnej agencji,a nie być zatrudniona do zupełnej amatorszczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego akurat w tej chwili Ci nie napiszę, bo poprostu nie pamiętam. Ja nie jestem z Poznania, więc musiałabym ją o to podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być modelką
oki,spoko :) i tak Ci dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być modelką>>> ja Cię świetnie rozumiem, wiec nie zastanawiaj się dziewczyno, tylko działaj. Poszperaj w necie, w ogłoszeniach, prasie itd., napewno coś znajdziesz. Czas ucieka i niebawem będziesz już naprawdę za \"stara\", aby próbować. P.S. Widziałam katalog modelek na jakiejś stronie w internecie, tam to dopiero były \"stare\", albo tak wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgdsssassasasasa
Słuchaj, no cóż ja bym powiedziała, że nie masz szans. Oczywiście do pracy jako hostessa, do katalogów z ubraniami, tam szanse msz, ale to zwykła chałtura, i twarzy sie przy takim czyms nie wypromuje. Będziesz w dalszym ciągu anonimowa. Jezeli dziewczyna ma warunki do bycia modelką, to ważn a jest dla niej matura , studia z reguły musza poczekać. Co do kanonów urody preferowanych przez agencję, to można o tym pisac bardzo długo, ale nie jest tak, ze jak dziewczyna wysoka młoda i bardzo ładna to napewno się spodioba.Mam kilka zaprzyjaznionych dziewczyn, które pracowały jako modelki i troche n aten temat wiem. Jedna nie pojechała do Japonii, bo to było przed matura i rodzice nie wyrazili zgody, a był ataka potrzebna , bo był aniepełnoletnia, i juz więcej takiej szansy nie miała. Druga owszem pojezdziła troch e po świecie, nawet zaocznie studia skończyła, ale spektakularnej kariery nie zrobiła, a w wieku 24 lat juz miął kłopty ze zleceniami, i mimo znajomych w tej branży, mogła jako modelka tylko troche dorobić, bo utrxzymac sie za to nie miała szans. A dziewczyn a naprawde o wyjatkowej urodzie. reguł nie ma , ale na umowe w naprawde dobrej agencji na twoim miejscu bym nie liczyła, za to strzez sie takich asgencji, które ci naobiecuja, byle tylko wyłudzi cpieniądze na sesje zdjęciową, bo z takich sesji sie głownie utrzymują. Jak dziewczyna dobrze rokuje, to agencje potrafia zainwestować w sesje takiej dziewczyny, a ona póżniej im zwraca z zarobionych pieniędzy.I to jest najlepszym gwarantem tego, ze agencja rzeczywiście dostrzegła potencjał w dziewczynie i widzi możliwośc znalezienia pracy dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale z tym podbojem świata to już ustaliliśmy>>>autorka wie, że jest za późno. Tu głównie chodzi o to, że dziewczyna chce spróbować swoich sił, a co z tego wyniknie to inna sprawa. Być może skończy się na przygodzie, a być może coś się z tego rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalina
byłam kiedyś modelką w biznesshow (coś więcej o nich tu : gowork.pl/opinie_czytaj,955687) i za moich czasów różnie wiekowo przyjmowali, może warto sprawdzić? ja miałam same miłe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×