Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zygula

Kiedy uzywac tarki do stóp???

Polecane posty

Gość zygula

na stopy wymoczone w wodzie, bo ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kiedy
:o kiedy jest taka potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarkę do stóp (wg mnie najlepsza jest dwustronna z papierem ściernym) najlepiej jest używać na mokre stopy, bo wtedy naskórek jest miękki, i łatwiej można usunąć ten już zrogowaciały. Polecam też robienie peelingu stóp, np. Farmony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uzywac
Nie wolno gdyz im czesciej uzywacie i scieracie naskorek tym bardziej i szybciej rogowacieje i narasta. Ja bardzo dbalam o stopy i coraz wiekszy mialam problem z pietami, scieralam tareczka codziennie. A teraz .....basta scieram bardzo rzadko najwyzej raz na miesiac albo i rzadziej i to bardzo delikatnie, uzywam jedynie kremu witaminowego 2,50 do kupienia w aptece. Z poczatku nawilzalam stopy kremem kladlam gruba warste kremu i na to skarpetki i powoli mialam coraz ladniejszy naskorek mieciutki i delikatny. Teraz jedynie nawilzam kremem. Moja kolezanka 40 lat nigdy w zyciu nie scierala z piet naskorka tylko mydlo ,a jej piety i stopy wygladaja jak u noworodka piekne. Oczywiscie pedicur konieczny. Polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygula
i o to mi chodzilo. terz wlasciwe nawilzam mascia z wiatamina A moje stopy i tlustymi kremami ale czasem trzeba zetrzec naskorek i mialm zwykle klopot kiedy. a owszem tarka z papierem i glownie to o ten papier mi sie rozchodzilo:) wieczorkiem co dzien ciepla kapiel stop i kremiki i bawelniane skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany bossskie
"terz":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygula
nie masz sie cego przyczepic:) jestem dyslektykiem dla mnie to bez roznicy jak pisze przeciez i tak chodzi o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołek...
jasne...tu same dyslektyki :o uczyć wam się kurwa nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
używacie tarki papierowej na mokro? mnie się wydaje ,ze na sucho szybciej...sama nie wiem. zgadzam się ,że im częściej się ściera naskórek tym szybciej narasta.wkurza mnie to ,bo chce mieć ładne stopki a tu na trzeci dzień już jest coś nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1_23
Tarki do stóp używa się wtedy, kiedy zaistniała taka potrzeba, czyli kiedy mamy Twardy, bądź popenkany Naskórek. Ale osobiście polecam Peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
a możesz jakiś polecić ,bo ja do peelingów do stóp podchodzę sceptycznie ,naprawdę one działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1_23
Działają, tylko dobrej firmy kosmetycznej. Wiadomo, na efekty trzeba poczekać, ale widać. Ja polecam Loreal, Garnier, Ives Rocher (są skueczne), Oriflame (równie dobre, co Ives Rocher).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz to nie dyslektykiem
tylko dysortografem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×