Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klinika urody

Polecane posty

Gość gość

możecie mi polecić jakąś dobrą klinikę urody w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękność dnia jest dla mnie numerem jeden! Bardzo profesjonalny zespół, zabiegi przynoszą świetne efekty, nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo6j
Widzę, że wątek się nie rozwinął, a jest o czym pisać na rynku Warszawskim. Mi szczególnie przypadła do gustu atmosfera kliniki Beauty Duty, jej jestem wierna i ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ci Centrum Zdrowia i Urody ul. Szczęśliwicka. Mają tam kosmetologie, medycynę estetyczną... Jak idziesz do nich to możesz się "zrobić" od stóp do głów :) Bardzo przyjemna atmosfera... Już na wejściu czujesz się "dopieszczona". Chodzę tam z mężem od czasu do czasu na różne zabiegi. Robiłam tam laser na rozstępy na brzuchu, jak również botox na czoło. Każdy ma swoją ulubioną klinikę tylko najpierw musi ją odkryć :) http://cziu.pl/ jest kliniką sprawdzoną przez nas i już jej nie zamienimy na żadną inną :) Jak wejdziesz na ich stronę to poczytasz sobie co mają w swojej ofercie. Życzę powodzenia w szukaniu kliniki która będzie Ci w pełni odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numer jeden to kilnika Estell Enel-Medu – korzystam i jestem bardzo zadowolona i przy okazji coraz piękniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dokładnie czego akurat szukasz ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów pielęgnacyjnych u kosmetolog Abigail Laskowskiej ost wykonałam sobie peeling węglowy super sprawa fajnie oczyszcza i odświeża twarz ale w klinice gdzie ona przyjmuje Ars Estetica na Jerozolimskich przyjmuje tez dr Mudel i duuuzo dobrego słyszałam szczególnie o tym, jak robi usta i sama się zaczęłam zastanawiać nad powiększeniem u niej link http://www.arsestetica.pl/o-nas/zespol/lekarze/dr-katarzyna-mudel/ czytałam też tam w ulotce,że fajny zabieg na twarz jest nazywa się chyba dermapen i dzięki mikronakłuciom pozwala póżniej preparatom na dogłębne wchłonięcie sie w skórę i daj***ardzo fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to ja bym Ci polecała klinikę, gdzie sama chodzę i pana dr Migałę, który jest świetnym specjalistą i zna się na rzeczy :) Zobacz sobie sama ich ofertę http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom, które poszukują tego typu miejsca w Poznaniu polecam www.perfectaspa.pl . Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni udało mi się tak zrelaksowaćpo trudach w pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jestem trochę po 50 i postanowiłam coś zrobić z wyglądem. Dwa lata temu się rozwiodłam i tak jakoś się zaniedbałam. Z polecenia trafiłam na www.teambeauty.pl/ulthera-deep-see i zabieg okazał się kluczowy. Mam młodszą twarz o ponad 10 lat bym powiedziała. Żadnego okresu przejściowego. Od razu wyniki się pojawiają. Praktycznie całą twarz ci modeluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata234560

Ja ostatnio uczęszczam tylko do tych klinik urody, które na wyposażeniu mają custom packi od Restylane. Custom Packi pomagają zapewnić bezpieczeństwo pacjentowi, a to zawsze powinno być priorytetem, którego nigdy za wiele. Czekam, aż custom packi staną się standardowym wyposażeniem klinik urody, a nie tylko nowinką w tych co bardziej zapobiegawczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybia

a na jaki zabieg chcesz się zapisać? ja ci mogę polecić Beauty Kingdom na Sarmackiej. Mają sporą ofertę zabiegów. Ja chodzę do nich na botoks i byłam też na depilacji laserowej - efekty super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×