Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kowjksd

kłopotliwy temat

Polecane posty

Gość kowjksd

od jakiegos czasu zauwazylam nad swoimi wargami male włoski jak sie tego pozbyc zeby nie wyrastaly coaz grubsze i mocnijesze ?? dodam tylko ze wosk mi nie sluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillete jest ok
:classic_cool: :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada_
bron boże nie wyrywaj bo w wieku 30lat bedziesz jak sum wyglądać:O polecam farbę do włosów, albo rozjaśniacz w kolorze blon - sama uzywam i jestem zadowolona. wystarczy raz na tydzien/10dni i problem z glowy. tylko nie wyrywaj ani nie gol!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada_
w kolorze BLOND - mialo być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaruj wodą utlenioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola007
a ja polecam wosk na zimno... kupujesz plasterki wosku... rozgrzewasz w dloniach i naklejasz nad usteczkami.. nio i szybkim ruchem odrywasz... i jest si! wolniej odrastaja nic po zgoleniu ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowjksd
woda utleniona?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
ejjj , ale co jak nałożę farbę czy rozjaśniacz to nie będzie sie odrozniac ?? mam blond pasma na włosach i jakby takie były nad górną wrgą wyglądało by to co naj mniej smiesznie :/ ...dajcie jakies porady bo też mam taki sam problem ...grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farba do włosów? na twarz? hmmmm... Sally Hansen ma rozjaśniacz do włosów na twarzy. jednak brunetkom sugerowałabym raczej wosk u kosmetyczki, gdyż brunetka z blond wąsami wygląda śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś puchatek
stary sposób- woda utleniona- uważam, że najlepszy.Woda normalna z apteki, smarować nasączonym wacikiem, 1-2 razy dziennie.Włoski się rozjaśniają, ale przede wszystkim słabną, rosną cieniutkie i słabe , aż są niewidoczne dla otoczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×