Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qarolka

kobiecy wąsik

Polecane posty

dzień dobry mam 13 lat i mam bardzo widoczny wąsik czarny czy woda utleniona jest na to dobra.? , czytałam trochę o tym i czy woda utleniona to rozjaśnia tak że tych włosków nie widać i żeby ich nie było to dla mnie bardzo ważne ponieważ w szkole się ze mnie śmieją i chce coś z tym zrobić. proszę o pomoc :-) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinko,idz z mamą do Endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście konieczna będzie wizyta u endokrynologa. Woda utleniona rozjaśni włoski, albo (w większym stężeniu) wykruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u endokrynologa a jesli chodzi o kosmetyke to od czego jest wosk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz pójść do kosmetyczki na wosk? sama pierwszy raz poszłam mniej wiecej w Twoim wieku. 5 zł raz na 2 tyg, to nie majątek nawet dla 13-stolatki. No i ja nie mam żadnych zaburzeń- po prostu jestem śniadą brunetką i tyle. W dzisiejszych czasach niemal połowa kobiet woskuje wąsik, żadna to choroba zazwyczaj- jak ktos ma być włochaty z natury, to w tym wieku, to sie zaczyna niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownież radzę wosk u kosmetyczki. Albo możesz z pomocą mamy używać gotowych pasków z woskiem do twarzy do kupienia w każdym kosmetycznym. Ja takich używam i jestem zadowolona. Tylko trzeba wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×