Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHFELD

Polecane posty

Gość gość

Mieliśmy wczoraj prezentowane to innowacyjne urządzenie, zrobiło furorę w naszym domu i mocno rozważamy opcje zakupu, ten smak i szybkość niesamowite;) proszę o opinie jak wam się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w posiadaniu tego cudownego urządzenia od ponad 2 lat i powiem krótko nie the Best, wszędzie z nami jeździ i polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort, wygodę i zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w posiadaniu tego cudownego urządzenia od ponad 2 lat i powiem krótko The Best, wszędzie z nami jeździ i polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort, wygodę i zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się zastanawialismy bo kwota nie mała, ale powiem teraz z perspektywy czasu bardzo dobra inwestycja i warty tej ceny patrząc przez pryzmat możliwości i korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1975
Mamy już pond rok. Sprawdza się. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław1988
Też to widziałem na pokazie i nie kupiliśmy. W sumie wszystko dobre i szybko co dla nas miało by znaczenie. Jakoś nie mogliśmy się zdecydować. Proszę o opinie na temat Kochfelda bo mamy "zabitego klina" co zrobić? pozdrawiam Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrju007
Super sprzęt, polecam. Szybko i zdrowo to było to co zdecydowało. pozdrawiam. Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i polecam. Fajny i pożyteczny ten sprzęt. Mógłby być ździebko tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władek_pilny
Na mnie tam wrażenia nie zrobił. Na patelni też można usmażyć. Jak się trochę przypali mi nie przeszkadza, ja tam lubię takie. Będę się martwić potem. Mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Gliwic
Mamy od środy ten sprzęt, potrawy są rewelacyjne. Dzieciaki się kurczakiem zajadają, że szok. Mam nadzieje że tak zostanie. Trochę mało przepisów jest. Jak ktoś ma coś fajnego to proszę coś wrzucić na forum. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałem prezentacje wczoraj. Nie kupiłem choć mięso było naprawdę pierwsza klasa. Dla mnie za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_1983
Szok, mąż wczoraj kupił tego kochwelda. Osobiście jestem zachwycona. Może w końcu będę mieć trochę więcej czasu dla siebie. Obiad w 10 mim. :-). Nie cierpię gotowania, dla mnie sprzęt idealny. Pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to ściema. Ja tam nie wierzę w takie prezentacje i nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy ten Kochweld i w sumie jest ok. Mięso jest naprawdę super i do tego szybko. Dzieciaki sobie same chleb robią, zapiekanki, pizza. Polecam sprzęt się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzonko może i ciekawe, ale nie za tą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może wrzucić jakieś przepisy na tego kochwelda bo w książce z przepisami jest tego mało a ja lubię nowości. Samo urządzenie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia z Świętochłowic
Kupiliśmy przedwczoraj KOCHFELDA, dziś robiłam biszkopt z przepisów co dostaliśmy i jestem pod wrażeniem szybkości i jakości. Mój Paweł z kolei zachwyca się ziemniaczkami pieczonymi w plasterkach z karczkiem. Będę polecać ten piecyk wszystkim znajomym. Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy już kilka miesięcy i trzeba przyznać że się sprawdza. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za ciekawe przepisy i nawet jeden już dziś był wypróbowany;) Zupka brokułowa wyszła świetnie i polecam bo czas naprawdę krótki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się orientuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to samo!!! Z małą różnica ... akwizytor zarabia 3000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie było używane to polecam zwrócić, mam nie miłe skojarzenia z dystrybutorem. Urządzenie nie warte tej ceny. Po jednym użyciu bez ingerencji ostrych narzędzi do odwracania rysuje się. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie było używane to polecam zwrócić, mam nie miłe skojarzenia z dystrybutorem. Urządzenie nie warte tej ceny. Po jednym użyciu bez ingerencji ostrych narzędzi do odwracania rysuje się. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie było używane to polecam zwrócić, mam nie miłe skojarzenia z dystrybutorem. Urządzenie nie warte tej ceny. Po jednym użyciu bez ingerencji ostrych narzędzi do odwracania rysuje się. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam urządzenia Kochfeld !!!!! Mam go ponad rok jest po wielu naprawach, palą się kostki wewnątrz urządzenia, dzisiaj spaliła się grzałka!!! Jak na urządzenie za takie pieniądze to jest kpina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są niemiłosiernie drogie. Dają niezwykle dużo możliwości kuchennych. Oszczędzają nasz czas lub pozwalają zjeść normalny posiłek gdy nie ma czasu na gotowanie. Mielą, miksują, wyrabiają ciasta, obierają ziemniaki, gotują zupy, robią pasztety. Prawdziwe roboty kuchenne. Ilość funkcji brzmi jakby były to produkty "must have" twojej kuchni - tylko czy są warte swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowanie placków 1. Ziemniaki i cebulę obierz, i zetrzyj razem z cuknią na tarce o cienkich oczkach. Startą masę przełóż na sitko i odciśnij jak najwięcej płynu do miski. Ja nie obieram cukinii, a jedynie dokładnie ją myję. 2. Starte ziemniaki z cebulą przełóż do osobnego naczynia, dodaj jajko, sól i pieprz, i całość dokładnie wymieszaj. 3. Następnie z miski z odciśniętym sokiem delikatnie zlej płyny, tak aby na dnie została cała skrobia ziemniaczana. Ten biały osad dodaj do masy i wymieszaj jeszcze raz całość. 4. Grubość i wielkość placków zależy od indywidualnych upodobań, jednak ja bardzo polecam smażenie małych porcji masy. Dzięki temu o wiele łatwiej uzyskać przecudnie chrupiące brzegi i nie trzeba używać zbyt dużo tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZYGOTOWANIE zupy meksykańskiej na Kochfeld Ziemniaki kroimy w kosteczkę mniej więcej wielkości 2x2 cm. Natomiast cebulę w piórka. Do garnka wlewamy łyżkę oliwy z oliwek i nagrzewamy. Na oliwę wrzucamy pokrojone w kostkę ziemniaki i cebulę w piórkach. Podsmażamy przez około 5 minut, od czasu do czasu mieszając i pilnując, żeby się nie przypaliło (może odrobinę sie jednak przypalić, ale tylko odrobinę... wtedy cebula nada zupie dodatkowego aromatu i posmaku). Podczas smażenia można dolewać odrobinę wody. W miedzyczasie kroimy w kosteczkę paprykę. ak już cebula się mocno zeszkl, a ziemniaki się zrumienią dolewamy ok. 2l wrzącej wody i wrzucamy kostki rosołowe - oczywiście my zalecamy jednak przygotować bulion :) Lekko podgotowujemy, a następnie dodajemy koncentrat pomidorowy, paprykę, kukurydzę, fasolę, pokrojoną w drobną kosteczkę papryczkę jalapeno (pozbawioną nasionek). Solimy i pieprzymy do smaku. Uważajcie z solą. Kostki mają już w sobie dużo soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam I jestem zadowolona. Fakt że mogłoby być trochę tańsze ale cóż wygoda ma swoją cenę....I nawet już doszłam do takiej wprawy że nie potrzebuję jakiś extra przepisów, Po prostu gotuję to co lubi moja rodzina tylko że wszystko to trwa wiele...wiele krócej i jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC SUPER KTOS
NIE POLECAM, nie dajcie sie naciagnac!!!!! TE prezentacje itp , URZADZENIE sprzedawne za 4000 tys!!! a faktycznie urzadzenie warte ok 600 zl (pod nazwa KOCHLEX).... OSZUSCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×