Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-B-C

Koktajle spalające tkanke tłuszczową?! Co o nich myślicie ? DORAŹCIE MI !

Polecane posty

Witajcie. Mam zamiar w koncu zaczac odchudzanie Znalazlam na internetowej stronie VITAMINKI (sklepu, ktory jest u mnie w miescie, w ktorym maja rozne odzywki i takie tam) dwie odzywki ktore pomagaja zredukowac tkanke tluszczowa. Jedna z nich nazywa sie AMINOSTAR ULTRA DIET SHAKE ( http://www.megapower.pl/aminostar-ultra-diet- shake-1000-p-3009.html ) a druga ma nazwe FITMAX SLIM DIET ( http://www.megapower.pl/fitmax-slim-diet-2000 -folia-p-2380.html ) . Tutaj tez nasuwa mi sie pytanie. Moze bral ktos ktoras z nich i moglby mi doradzic ? Nie wiem na ile one mi pomoga i w ogole. Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS MALA POMYLKA W TEMACIE :) MIALO BYC DORADŹCIE ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
napisz co wchodzi w skład tych odżywek lub daj linka do strony z ich składem to doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej wypowiedzi sa 2 linki przy nazwach tych odzywek. tam pisze z czego jest i w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Jako dodatek do rozsądnej diety (żadne 1000 kcal) i intensywnego treningu się sprawdzają. Bez diety i ćwiczeń - kasa w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialam taka diete 1000 kalorii, fakt faktem schudlam, ale co z tego jak mdlalam nie moglam nic normalnie zjesc i jeszcze chwila a wpadlabym w anoreksje... dlatego tez nie bede jej stosowac. hm a co do cwiczen. nie moge biegac ani wykonywac roznych cwiczen, bo mam zablokowany staw biodrowy, to wszystko jeszcze uciska na nerw rwy kulszowej i przez to cholerstwo nie moglam sie pol roku ruszyc.dlatego tak przytylam..i co do tych cwiczen to chyba tylko mi spacerki dlugie zostana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
pisze , ze druga z tych odżywek zawiera insuline , a insulina sprawia , ze tłuszcz się odkłada. No chyba , ze to pomyłka w druku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta druga bez insuliny jest ok ? ale chyba gdyby ta insulina odkladala tluszcz to raczej by jej nie bylo w tej odzywce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
wydaje mi się , ze to pomyłka w druku , bo w końcowym składzie zamiast insuliny jest inulina , a to by sie zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak przedtem patrzalam, no wiec pomylka w druku. ale co o nich w ogole myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
te koktajle mam wrażenie , ze 'same nie wiedzą czego chcą" Z jednej strony zawierają białko serwatkowe - takie odżywki zazwyczaj spożywa się po treningu w celu zregenerowania mięśni. Z drugiej strony zawierają inuline i l-karnitynę , które spożywa się przed treningiem , aby zwiększyc procent spalania tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac ja sie na tym nie za bardzo znam.. a taki koktajl pomoglby mi w ogole schudnac? jak tak to ile mniej wiecej ? aha i jak dlugo moge takie cos brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
ogólnie zasada jest taka , ze koktajle białkowe stosuje sie po cwiczeniach w celu regenracji mięsni, stosowanie ich nie ma sensu gdy nie cwiczymy. Natomiast l karnityna przyjęta przed cwiczeniami sprzyja spalaniu tłuszczu.- równiez nie ma sensu jej przyjmowac , jeśli nie cwiczysz. Chrom ma zapobiegac zmianom poziomu glukozy we krwi , a w związku z tym zmniejszac apetyt. brałam kiedys tabletki chromu i nie zauważyłam rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
pooglądam moze jeszcze inne koktajle, moze znajde jakies godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. dzieki za pomoc.. tak wiec sie zastanowie jeszcze nad nia. gdybym mogla normalnie cwiczyc pewnie byloby inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie jeszcze skorzystam z twojej rady :) widac ze sie na tym znasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
a nie masz zamiary cwiczyc ? bo to tez jest wazne przy wyborze odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze mi sie nie chce. po prostu nie moge. mam problemy z biodrem lezalam duzo w szpitalu i duzo sie przez to wycierpialam. teraz lekarz zabronil mi biegania i praktycznie wszystkich rozsadnych cwiczen.. jedynie to chyba spacer mi zostanie.. i od czasu do czasu spokojna jazda na rowerze.. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lanna
ten CLA tez się wydaje byc dobry na pewno lepszy niz 2 poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie musze sie rozejrzec za tym zeby kupic. zobacze moze w vitamince bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo gdyby byly jakies koktajle zamiast tych tabletek.. ciezko mi sie je polyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli chcesz dodawać do shaków swoje dodatki to najlepiej kup taki o naturalnym smaku. Eco&Fit ma taki i jest super bazą do takich własnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×