Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przerzedzona głowa

KOLAGEN NATURALNY

Polecane posty

Gość Przerzedzona głowa

Słyszałam dużo dobrego o tym preparacie, przymierzam sie do kupna. Mam przerzedzone włosy, podobno kolagen pomaga nawet w łysieniu plackowatym :) więc moja nadzieja na gęścieją czupryne wróciła. W związku z tym Mam prośbę do osób, które stosują kolagen, wyraźcie swoją opinię, jakie zauważyliście korzystne (mam nadzieję) zmiany i jak stosuje się go na włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerzedzona głowa
wprawdzie ta odpowiedź to nie to o co mi chodzi, ale powiedz, gdzie się te tabletki kupuje i napisz coś wiecej na ten temat ludzkim głosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu na kafeterii
zawitaly handlary kolagenu !!! Nie pomaga ani na wlosy ani na nic !!!!!!!!!!! Glupich znowu tu szukacie ?????????????/ Spadac !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaM
Ja stosuję kolagen i podpisuję się swoim imieniem oraz podaję swój email, osoba która twierdzi, że kolagen nie pomaga nie ma odwagi nawet się podpisać - o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha ha ha haaaaaaaaaa
świadczy to o ty, ze nie chce sprzedawac kolagenu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaM
Ja też go nie oferuję, piszę tylko o efektach działania na swoim przykładzie. Nie piszę na co jeszcze pomaga kolagen, bo poza trądzikiem u córki i wypadaniem włosów innych efektów działania nie mogę potwierdzić. Chwalić to co mi pomogło zawsze mogę, może pomoże innym. Niedowiarkom mówię sprójcie, jeszcze nie słyszałam, aby kolagen komuś zaszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaM
Nie znam takiego kolagenu, znam tylko kolagen graphite, kolagen sliver i kolagen platinium. Wadą kolagenów jest wrażliwość na temperaturę. Przechowując go w niższej temperaturze niż 5 stopni celsjusza ulega degradacji i staje się bezwartościowy, i to samo gdy przechowujemy go temperaturze wyższej niż 26 stopni, a najczęściej staje się to w czasie transportu. Wystarczy o tej porze roku na pewien czas zostawić go w zimnym samochpdzie i po kolagenie. Być może Twój kolagen się popsół. Wiem że istnieje kolagen o rygorze 5-15, czyli traci swoje właściwości już po przekroczeniu temperatury 15 stopni celsjusza - z tym produktem to jest naprawdę kłopot. Ja swój przechowuję w domu w łazience gdzie temperatura waha się od 20 do 24 stopni, chociaż latem jedno opakowanie przegrzałam w samochodzie, na szczęście małe. Było to opakowanie 15ml platinium - z bezbarwnego stało się kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaK*
Napewno twojej mamie nie pomoze,nie licz na to ,a twoja mama w przyszlosci nie da sie juz nabrac na reklamy tu piszacych i samym sobie odpowiadajacych. Bylam uzytkowniczka pskudztwa o nazwie kolagen i juz nigdy nie bede i wam radze to samo.Nie kupujcie bo bedziecie bardzo zalowac tego zakupu.Lepiej sobie kupic dobry kremik lub cokolwiek innego niz smarowac sie czyms co wogole nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelia22
Najlepiej sluchaj tych znajomych co kupili i przekonali sie na wlasnej skorze. Na forum kreci sie od groma wszelakiej masci doradcow i specjalistow ktorzy na oczy nawet kolagenu nie widzieli. Tak zwani specjalisci od siedmiu bolesci :-) ps. moja siostra uzywa i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam handlarzy i powtarzam
śmieszne jest stwierdzenie "kolagen naturalny" w przypadku kosmetyków. kolegan naturalny występuje w tkankach zwierząt, równiez tych które idą na mięso i najczęściej jest wyrzucany w tych częściach uznawanych za niesmaczne. Najlepsze efekty daje jego regularne spożywanie w niewielkich ilościach (przyswajalność w jednostce czasu jest ograniczona). Jest to bez porównania tańsze i bardziej skuteczne niż jakikolwiek kosmetyk z ryb stosowany zewnętrznie. Śmieszne jest to że ludzie kupują takie mazidła jak mogą mieć lepszy efekt prawie darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonara
kolagen w tkanach zwierzat wystepuje tylko niestety on ma inna strukture niz kolagen ludzki. Dzieki temu bardzo ciezko jest przyswajalny przez czlowieka. Gdyby bylo inaczej to w dalszym ciagu kremy czy tez czysty kolagen bylby produkowany ze zwierzatek takich jak swinki itp. Przeciez to byloby duzo tansze niz np. produkcja z ryb. Mimo to jednak odstawiono to na bok i obecnie takie firmy jak np. Dior produkuja kremy na bazie kolagenu z ryb wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam handlarzy i powtarzam
patrz odpowiedź w drugim wątku - i taka uwaga - owszem kolagen ze zwierząt jest słabo przyswajalny, dlatego nalezy go jeść regularnie i w niewielkich ilościach. Poza tym organizm człowieka tworzy kolagen, tylko chodzi o to żeby mu to ułatwić. Przyswajalność przez skórę jest również niewielka i ma działanie krótkotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonara
No pewnie ze tworzy ale po 25 roku tworzy go mniej niz potrzeba. Z roku na rok coraz mniej. Fibroblasty czyli komorki odpowiedzialne za produkcje wlokien kolagenowych zasilane z zewnatrz kolagenem sa pobudzane rowniez do produkcji wlasnego kolagenu. Czy dzialanie jest krotkotrwale? To zalezy co dla kogo znaczy slowo "krotkotrwale" Tak czy siak jedna i druga metoda jest warta polecenia. Ludzie czesto gesto sa wygodni i wola sie posmarowac niz jesc codziennie chrzastki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam handlarzy i powtarzam
cóż człowiek sie starzeje i na to na razie nie ma sposobu. Najskuteczniejszym sposobem na opóźnienie widocznych efektów starzenia jest m.in. dobre odżywianie skóry, bo skóra u człowieka często jest niedożywiona kosztem ważniejszych tkanek. Natomiast zewnętrznie - dbanie o podstawową ochronę i niedopuszczenie do utraty wody. To można osiągnąć za pomoca najprostszych kosmetyków. No ale jeżeli ktoś próbuje odżywiać skórę od zewnątrz, co jest droższe i mniej sktuczne to jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen
kupiłam sobie na http://www.kolagen-inventia.pl na próbę 30ml i muszę przyznać że nie będzie to mój ostatni zakup. Ja sobie kupiłam do smarowania pod oczy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadek
a ha polecam zdrowy rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita344
Jak nie sprobujesz to sie nie dowesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna1
bardzo przystępne ceny kolagenu http://www.kolagen-naturalny.net.pl/ - rabat już przy pierwszym zakupie w wysokości 10% - rabat z każdym kolejnym zakupem 5% więcej, maksymalnie do 30% - po przekroczeniu łącznych zakupów na kwotę 3.000,00 rabat 34% Osobom zainteresowanym współpracą oferujemy produkty Colway w cenach o 30-42% tańsze http://kolagen-naturalny.net.pl/cms.php?id_cm s=20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
ten kolagen wart tyle co wazelina cena jedynie wysoka szkoda kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz zalecił mi
ten kolagen na skaleczenie, wydałam 140 zł na małe opakowanie, trzymałam w przepisowej temperaturze cały czas, pomaga jak puder na syfilis. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelia22
lekarz wiedział co polecał... kolagen to nie panaceum które zadziała jednym zastosowaniu. Wymaga systematyczności i nakładania zawsze na mokrą, wilgotną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breton
Ceny z kosmosu - jedynie na BingoSpa jeszcze ich nie p........o,ale czy pomaga -pewnie przy systematycznym stosowaniu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża2012
Mikołaj mi przyniósł maseczkę kolagenową Last Minute z Inventii. Trafiony prezent :D. Nawilża, napina skórę i rozjaśnia przebarwienia, fajnie odświeża po całym dniu. Stosowałyście inne kosmetyki z tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o collagenie produkowanym przez noble health? dużo osób go poleca...a wy miałyście z nim styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×