Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneco.

kolatanie serca

Polecane posty

Gość sloneco.

czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
po pierwsze: zrób sobie badanie żołądka...to może być zwykły refluks... wiem, bo przeszłam przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
a co to jest ten refluks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
mała dolegliwość żołądkowa... klapka na górze żołądka się nie domyka i są różna reakcje oranizmu, często, tak ja ja miałam, nie można spać, bo serce wali i w ciągu dnia też sie to zdarza, pomaga controloc i odpowiednia dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
w wikipedi przeczytalam ze innymi objawami sa tez zapalenia kratni lub gardla, a mnie prawie non stop gardlo boli...ledwo przejdzie to znowu. jakie badania bym musiala wykonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
po prostu gastroskopię, nie jest to zbyt przyjemne, ale to chyba jedyny sposób żeby odkryć tę chorobę...wiesz, ja praktycznie nie spałam przez 3 miesiące, mialam ciągłe bóle głowy i lęki... polecony przez znajomego bioenergoterapeuta (nazywany dalej czrodziejem) w ciągu 1 minuty odkrył moja dolegliwość i uratował mnie przed anemią, nerwicą i czort jeszcze wie czym.... kocham mojego czarodzieja, bo na dodatek robił mi masaż karku, kręgosłupa i leczył moje chore myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
aha, żeby to zaleczyć (nie da się wyleczyć) trzeba brać controloc codziennie (ja biore 20) i nie jeść i nie pić gazowanego, ostrego i smażonego ( bardzo żałuję piwka, schabowego, szampana, cebulki, musztardy, chrzanu, bigosu, flaczków, pieprzu do rosołku ;( ) ale śpię normalnie i żyję ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
schaika nie jesc? loo.... objawy to mam w sumie takie -rano i wieczorem kolatanie serca i jakby pieczenie -czasem w ciogu dnia cos tak jakby 'bol serca" -i non stop prawie czerwone gardlo w sumie to tyle. wiec nie wiem czy odrazu isc do gastrologa? bo do rodzinnego chodze i nie dal mi zadnego skierowania ani nie "zaproponowal" abym sie wybrala do gastrologa. wiec moze moje objawy to za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
nie namawiam Cię na gastroskopię,ale jak poszłam do mojego "rodzinnego" po rozmowie z czarodziejem,to "rodzinny" mnie wyśmiał...:"pani nie leczyła się na żołądek, to po co pani skierowanie do gastrologa?"... ze łzami w oczach uprosiłam go o to skierowanie... a gastrolog po badaniu powiedział: ma pani wspaniałego lekarza pierwszego kontaktu, że tak szybko zareogwał na pani dolegliwości... pusty śmiech... nie mowiłam o moim czarodzieju, wiesz, to wszystko rozgrywa się o kasę z Kasy Chorych....acha, polecam stronkę www.epacjent.pl i tam po prawej stronie jest jest link na Klub Refluksiarzy... dużo mi pomogli, przed tym wszystkim miałam bóle głowy, kołatanie serca, prawie nerwicę, mdlałam, miałam robione wszystkie możliwe badania, nawet tomografię głowy i żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować moich dolegliwości.... czarodziej i gastroskopia dopiero pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
aha, ja akurat miałam rzadko dolegliwości gardla, ale wiele osób które mają refluks, skarżą się na bóle gardła, zresztą przeczytasz to na epacjent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
a co do tej nerwicy to przez refluks? ja mam refluks i non toper stresa placz panika i nerwy nie dzialajo jak potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
ale moge isc tez do gastrologa prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
absolutnie nie..ja też mam refluks i potworne kołatania:( to wszystko mogłoby się zgadzać biorę controloc, dolegliwości żołądkowe (biegunki, wymioty, zarzucanie treści pokarmowej) wszystko minęło w sumie też lepiej się czułam, nerwica nie ustąpiła jednak,wciąż zdarzają mi się ataki paniki (chociaż też podejrzewałam, że to może być przez refluks) co w sumie chciałam powiedzieć..ja przez refluks ciągle odczuwałam pieczenia w klatce (też przez krzywy kręgosłup piersiowy), ciągle miałam czerwone gardło, podrażnioną krtań, rano, po zjedzeniu lub wypiciu czegokolwiek dusiło mnie przez ok godziny.. pani doktor jednak nie wysłała mnie na gastroskopię, choc wcześniej byłam na nią kierowana z byle powodu, nawet jak symulowałam bóle żołądka, ż eby dostać zwolnienie ze szkoły.. obejrzała gardło, w paskudnym zresztą stanie, wysłuchała moich opowieści o dolegliwościach żołądkowych, o tym, czego nie mogę jeść, bo wymiotuję albo źle się czuję: cytrusy, soki cytrusowe, alkohol, fajeczki, czekolada i najgorsze - kawa, smażone, tłuste itp. i zdecydowała przepisać controloc, stwierdziła, że jeśli po 4 tygodniach stosowania, po których refluks powinien ustąpić, dolegliwości nie miną - zgaga, wymioty, biegunka, będziemy szukać przyczyny dalej...ustąpiły po jednym dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
ps. też nie mogę odżalować piwka :( [ ' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
ja jakos nie mam tak ze po jedzeiu czuje sie gozej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
mialam tylko ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukk
ja mam kołatanie serca po wykryto u mnei nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
to może też być jakaś choroba tarczycy. Najlepiej to iść do kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
badanie poziomu hormonow tarczycy tes mialam i wszytko ok bylo.. nerwica hmm. jestem dosc nerwowa, zdenerwuje sie czyms i odrazu mi serce wali itp ale czemu w takim razie z ana jak wstane wali? przeciez jak spie to nic mnie nie denerwuje(nie mam koszmarow) nio i mam dopiero 18 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam nerwice lekowa i nerwice jelit i kto wie co jeszcze mam tez to cudne kolatanie serca i czesto chore gardlo.. ale gastroskopii chyba sie boje.. poza tym juz widze jak mnie zobaczy moj lek rodzinny to mnie za drzwi wyrzuci- ciagle cos mi sie dzieje, albo wydaje ze sie dzieje :o to przez nerwice. ostatnio jednak to moje serce mnie dosc mocno irytuje- zwlaszcza, ze budze sie i od razu wali jak szalone.. poza tym mam czesto rozne nerwobole tez w okolicy serca. chyba jednak czas cos z tym zrobic, zwlaszcza ze przy niskim cisnieniu krwi takie walace serce jest przerazajace! pozdrawiam serdecznie i ciesze sie, ze znalazlam byc moze odpowiedz na moje sercowe rozterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
bzium... czytajoc twoja wypowiedz mialam wrazenie ze to ja ja napisalam identyko ze mna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
tzn tak samo oprocz tego zdania pierwszego- bo nie wiem co mi jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukjkkk
wiesz to ze ci wali juz rano to objaw normalny ty podswiadomie sie czyms denerwujesz to czysty objaw nerwicy tez tak mam jakakolwiek sytuacja euforia czesto tez sytuacje pozytywne wywoluja u mnie kolatanie serca proponuje brac lecytyne biore juz 3 miesiac i widze rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukjkkk
wiesz wydaje mi sie ze to nerwica mam podobne objawy to ze ci serce wali juz z rana to normalne nadszedl nowy dzien i ty podswiadomie juz sie denerwujesz nawet sytucaje jak np randki moga wywolac kolatanie serca ja tak przynajmiej miaalm proponuje brac lecytyne i przestac mysle o tym co przyczynilo sie do nerwicy na pewno cos bylo u mnie nerwice wykryto jak bylam wvczesniej u endokrynologa gastrologa zaden z nich niczego nie stwierdzil i nie daj sie nie pozwol by Ci robiono gastroskopie znajdz prawdziwa przyczyne twoich dolegliwosc zycze powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukjkkk
nerwica to nic strasznego utrudnia zycie ale dasz rade nie oznacza ze jestes jakas wariatka na poczatku ja tak o sobie myslalam po prostu jestem bardziej podatna na stres emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneco.
to ja jus sama nie wim. do jakiego lekarza mam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od kilku miesięcy miałem problemy z kołataniem serca. Cały czas myślałem że jest to związane z kwestiami kardiologicznymi. Dopiero diagnoza bioenergoterapeuty wskazała na refluks / na nerwicę serca też, ale to nie choroba kardiologiczna /. I teraz mam do Was pytanie. Nie znalazłem na forum / na tym i innych podobnych / objawów refluksu które u mnie występują i są dla mnie najbardziej uciążliwe. Chodzi mi mianowicie o dziwne uczucie w klatce piersiowej na wysokości serca. Odczuwam dziwne ruchy, które można by porównać do ruchów dziecka w brzuchu matki. Pomyślałem że to uczucie powoduje cofające się do przyłyku pożywienie. Uczucie to powoduje narastający strach ponieważ jest to na wysokości serca i mam wrażenie że to serce wykonuje dodatkowe skurcze albo bij***ardzo nieregularnie. Natomiast zgagi - najczęstszego objawu - nie mam w ogóle. Ma ktoś też tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli macie kołatanie serca to moim zdaniem powinno się najpierw zrobić badania serca, bo to zwykle najczęstsza przyczyna takich dolegliwości, ja niedługo wybieram się na echo serca do http://www.gabinetusg.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×