Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonajagoda22

Kolorowe włosy

Polecane posty

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zrobieniem sobie kolorowych włosów. Czy ktoś w Was już tego próbował? Szukałam ostatnio na www.mojsalon.pl jakiegoś dobrego salonu w Warszawie, który mógłby mi zrobić Sand art. Nadal się jednak waham. Macie może jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola234
oj nie wiem.. zrob sobie jeden kolor widoczny np marchew jak ja mialam dlugie i marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Zdecydowanie najlepiej spróbowac sobie najpierw takiej farby na jeden raz i zobaczyć jak się będziesz czuła w takich włosach. Te spraye z Venity to super pomysł, szczególnie na imprezy, można niezłe wrażenie zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Zdecydowanie najlepiej spróbowac sobie najpierw takiej farby na jeden raz i zobaczyć jak się będziesz czuła w takich włosach. Te spraye z Venity to super pomysł, szczególnie na imprezy, można niezłe wrażenie zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Fajnie w tych farbach jest to że bez problemu kolor schodzi już po pierwszym myciu, więc o to bać sie nie trzeba. Ja te 1 Day farby z Venity kupowałam wczoraj w Hebe i w sobotę będe malować włosy na czerwono;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena85
Kupiłam w rossmannie te spraye z venity, brokatowe szaleństwo normalnie. Ale jaki to fajny i niedrogi sposób na super zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
Jak ci przypasowały to spróbuj tez tonerów Trendy Color Cream tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiia_fikk
Zbliża się sezon karnawałowy więc takie szalone fryzury jak najbardziej są ok. Spraye 1 Day Color z venity to tak raczej na jedna imprezę, ale faktycznie dłuższy efekt osiągnie się używają tonerów trendy color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×