Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komu służy mikrodermabrazja?

Polecane posty

Gość gość

Czy ten zabieg jest dobry dla każdego? Komu tak naprawdę służy mikrodermabrazja i jak wybrać salon kosmetyczny, który ma dla nas przeprowadzić ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lozanna88
Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania takich zabiegów, dlatego jeśli już wybierasz się na coś takiego, koniecznie idź do gabinetu, gdzie najpierw przeprowadzą z Tobą wywiad, żeby wykluczyć takie przeciwwskazania u Ciebie. Jeśli np. nie możesz mieć wykonanej mikrodermabrazji, powinni ci zaproponować alternatywne rozwiązanie. Np. ten gabinet kosmetyki francuskiej Wyspa Piękna ma szeroką ofertę tego typu zabiegów. Mikrodermabrazja nie jest jedynym rozwiązaniem na oczyszczanie twarzy, dlatego warto też wziąć pod uwagę inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę www.dobrakosmetyczka.pl znajdziesz tam salony wraz z opiniami. Najlepiej szukaj salonu, który ma mikrodermabrazję korundową. Miałam robioną w zeszłym roku na jesień, bardzo ładnie oczyściła mi twarz i jak wychodziłam z gabinetu skóra już nie była czerwona, a słyszałam że po diamentowej niektóre osoby mają porysowaną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawa111
Wejdź na www.estibook.pl, tutaj znajdziesz wiele salonów z opiniami oraz z pewnością dobierzesz jakiś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz cerę skłonną do blizn i przebarwień, bądź zmarszczki - moim zdaniem zabieg jest idealny. Czyli będzie ok do skóry suchej, tłustej i mieszanej. :) Ogolnie chodzi o to, by wygładzić skórę. Moim zdaniem się sprawdza, miałam ten zabieg w http://studioangel.pl/ , a mam cerę skłonną do przebarwień - moim zdaniem efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClinicVivien
Mikrodermabrazja ma wielokierunkowe działanie i wykonywana w serii może przynieść spektakularne efekty. Polecana jest do wszystkich rodzajów skóry. Jak wiadomo w warstwie podstawnej naszej skóry cały czas zachodzą procesy podziału komórek. Nasza skóra nieustannie się regeneruje. Stare komórki są wypychane przez te nowe do góry, obumierają i złuszczają się, a nowe zajmują ich miejsce. Taką naturalna regenerację można przyspieszyć i pobudzić poprzez na przykład mechaniczne działanie z zewnątrz, jakim jest mikrodermabrazja. Przyspieszenie regeneracji osiąga się poprzez usunięcie obumarlych komórek, które są jednak potrzebne, gdyż pełnią rolę ochronną dla żywych komórek pod nimi. Usuwając te obumarłe komórki "nakłania" się skórę do szybszego tworzenia nowej warstwy ochronnej, a tym samym do szybszego tworzenia nowych komórek przez podział komórkowy. Zatem obok podstawowego działania mikrodermabrazji jakim jest złuszczanie naskórka, jego odnowa, oczyszczenie, za czym idzie poprawa jej struktury i kolorytu, pobudza krązenie, przyspiesza podziały komórkowe i zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, a naskórek dzięki temu staje się grubszy. Wykonując zabiegi w serii można zauważyć wygładzenie drobnych zmarszczek, rozjaśnienie lub zlikwidowanie przebarwień, rozjaśnienie młodych rozstępów, zwężenie porów, nawilżenie i ujędrnienie. Przy tym wszytskim jest zabiegiem bezbolesnym i w pełni bezpiecznym. Istnieje kilka przeciwwskazań do tego zabiegu takie jak na przykład zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, trądzik krostkowy ropowiczy, trądzik różowaty, przeczosy, nadżerki, zabiegi chirurgiczne w obrębie zabiegowym do 3 miesięcy. Istotne jest tylko aby po wykonanym zabiegu nie opalać się, stosować wysokie filtry i przestrzegać higieny ;) Polecam z czystym sumieniem Clinic Vivien w Krakowie: tp://vivienclinic.pl/ Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że po zabiegu mikrodermabrazji skóra jest podrażniona i podatna na infekcje, ponieważ zostaje starta powierzchniowa warstwa naskórka. Zatem warto jest stosować krem, który ograniczy podrażnienia, zaczerwienienia, suchość oraz nadmierne złuszczanie. Preparat Beta-Skin Natural Active Cream stosowany jest w gabinetach kosmetycznych, warto mieć go także w domu. :) https://sklep.betaskin.pl/pl/c/Beta-Skin-Professional/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×