Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UrszulaElecka

Korekcja wzroku, czy warto?

Polecane posty

Gość UrszulaElecka

Cześć, chciałam zapytać dziewczyny które przeszły zabieg korekcji wzroku czy warto oraz czy jest to bezpieczne? Bo rozważam również poprawienie swojego wzroku w ten sposób, aby nie nosić już okularów. Tylko czy na pewno warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zdecydowanie :) Ja rzuciłam w kąt moje soczewki jakieś 2 lata temu i nie żałuję ze zrobiłam sobie taki zabieg. Choc nie powiem stres byl i to baaardzo duzo ale ja to panikara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie warto choc ja nadal zaprzyjazniona z okularami jestem. zbieram kasę na zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak panicznie boję się tego typu zabiegów, że chyba nigdy się nie przekonam. jak sobie pomyślę, że będę musiała kilkanaście minut leżeć i pewnie jakoś tam czuć jak coś mi robią z oczami to nie , nie dam rady chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkanaście minut ? to tyle trwają w ogole zabiegi tego typu ? ja mysłałam, że to kwestia kilku minut maks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkanaście minut to chyba nigdy nigdzie tyle nie trwały. teraz takie zabiegi to pewnie kwestia minuty-dwóch. Przynajmniej ja o takich słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
dokładnie. Poczytaj sobie chociażby o metodzie Lentivu - tam zabieg trwa około 25 sekund więc jak widać rozbieżność w czasie kolosalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o takim zabiegu mikrosoczewkowym myślałem. Nie dość, że tra krótko to jeszcze wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym. to znieczulenie to rozumiem, ze za pomocą kropelek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguanaaa
no przecież nie za pomocą igły :) chociaż słyszałam, że niektórzy ludzie tak myślą i to ich odstrasza :) ja mam taki zabieg za sobą. usuwałam wadę sporą bo minus 7 dp... i teraz w końcu widzę normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałem zabieg laserowej korekcji wzroku. Jestem z Krakowa i tu Optegra cieszy się najlepszą opinią. Wada plus 3 dp - zabieg mikrosoczewkowy ( lentivu ). Teraz jest fajna promocja i można zaoszczędzić nawet 2600 zł. a wystarczy podliczyć ile się wydaje na soczewki ( ja w ciągu 10 lat wydałem około 16000 zł ) więc to się bardzo kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty są co prawda wysokie, al ei tego typu zabieg jest bardzo efektywny pod warunkiem iż wykonasz go w dobrej klinice, bo to podstawowa sprawa i moim zdaniem warto. www.salonoptyczny-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranaa
Jasne, że warto :) Ja sama poważnie się nad tym zastanawiam bo noszenie soczewek zaczyna mnie już męczyć tym bardziej, że pracuje przy komputerze średnio po 10 godzin dziennie. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o zabiegach laserowej korekcji wzroku wykonywanych w http://www.voigtmedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/. Ceny rozsądne, istnieje też możliwość rozłożenia kosztów na dogodne raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Fischer
Zawsze warto próbowac, takie jest moje zdanie. Ja wybieram sie na zabieg Lentivu w Optegrze w Łodzi. Czytalam wiele na ten temat, zreszta mój brat jest po tym zabiegu i następnego dnia normalnie juz funkcjonował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×