Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittleLolita87

kosmetyki amway opinie

Polecane posty

Hej, chciałabym zapytać jak się sprawy mają z kosmetykami tej firmy, mam zaufaną osobę która handluje nimi i mogłabym mieć do nich dostęp. Chciałabym jednak zapytać czy rzeczywiście są tak skuteczne, by płacić za nie spore pieniądze ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita20
Witam serdecznie. Mam parę kosmetyków z Amway i jestem bardzo zadowolona (kredkę do brwi i taki tusz do kresek jak pasta - czad). Dodatkowo mam czarną kredke wysuwaną, bardzo czarna i trwała. Ogólnie produkty są wysokiej jakości, nie ma po nich żadnych reakcji alergicznych, są w stosunkowo niskiej cenie, także mogę je polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnnnna
To dobra firma warta polecenia. Nie raz próbowałam ich produktów i mogę z ręką na sercu przyznać, że konkurencyjne firmy w porównaniu do amway wypadają słabo. Z podkładem z serii Artistry nie rozstaje się ani na krok i zawsze noszę go przy sobie w torebce tak na "wszelki wypadek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusz do rzes za 112zl? jakiejs malo znanej firmy? :D ach prosze! to juz wole kupic sprawdzone w tej cenie estee lauder, collistar, sensai czy clarins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassaww
Ja w amway kupowałem suplementy diety i bardzo sobie chwalę. W dużo niższej cenie mozna zakupić wszystkie potrzebne witaminy niż kupowałoby się osobno w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes jednym z milionow polakow-lekomanow to sie nie dziwie, ze szukasz okazji, ale takie witaminki trafilbys i taniej, jezeli juz wolisz szukac ich w najbardziej przerobionej formie i czystej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Ceny nie są niskie ale produkty rewelacyjne. Na pewno się nie zawiedziesz. Działają i są świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka miała do czynienia z tymi kosmetykami, ja nie miałam okazji, bo moja kosmetyczna pęka w szwach. I Sylwia bardzo sobie ceni tę firmę, więc coś w tym musi być, bo Jej trudno dogodzić zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol1991
produkt warty polecenia. Po tygodniu stosowania zęby stały się bielsze. Usuwa osad i zapobiega powstawaniu ubytków. GLISTER to marka, której możesz zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjaciółkę która pośredniczy w sprzedaży tych kosmetyków więc wiem na bieżąco co mają i tak dalej. Większość kosmetyków jest naprawdę dobra. Szczególnie podobają mi się szampony i kosmetyki do pielęgnacji ciała. Cena jest przystępna a jakość czasami zbliżona do kosmetyków drogeryjnych z górnej półki cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flircia
Ja akurat miałam okazję stosować kosmetyki Amway i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie przypadły mi do gustu pomadko-błyszczyki, które świetnie nawilżają usta, a przy okazji nadają delikatny kolor i połysk. Używałam też innych kosmetyków tej firmy i zawsze byłam zadowolona. Myślę, że warte są swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofikk29
produkt warty uwagi. Juz po kilku uzyciach zeby stały sie bielsze. Usuwa równiez osad, dzieki czemu wizyty u dentysty stana sie rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? myslisz ze jak dalej bedziesz wymyslac te pie/rdoly pod innymi nickami ktos ci uwierzy, ze to nie jest nachalny do pozygu spam idiotki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjaaa
To, że firma nie jest tak znana jak inne komercyjne marki, nie oznacza, że muszą sprzedawać dobre jakościowo rzeczy za bezcen. Uważam, że żeby się wypowiadać, każdy powinien najpierw ich wypróbować. Ja byłam bardzo zadowolona z szamponów, teraz planuje kupić coś do makijażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogółem długo szukałam dobrej marki dla siebie, bo wiele kosmetyków mnie uczulało. Więc jeśli masz takie problemy też, to jak najbardziej Ci polecam :-) I zupełnie się nie zgadzam z tym, że cena nie jest adekwatna. Nie chodzi o popularność produktu, ale o działanie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi840
Ja używam kilku kosmetyków Amway już od paru lat. Mam swoich faworytów w tej firmie. Lubię na przykład ich pastę Glister i ich dezodorant (ten ratował mnie jeszcze przed erą blokerów wszelkiej maści - wtedy to był jedyny taki produkt na rynku i nadal jest the best). myślę, że po prostu musisz sama spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pistacjaaa i cala reszta twoich nickow powyzej, przestan spamowac te gowno tepa ci/po :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaTi
Moja opinia o Amway i kosmetykach tej marki jest jak najbardziej pozytywna. Używam ich cały czas i jestem zdecydowanie na tak. Lubię na przykład tonik oczyszczająco-normalizujący, krem do cery tłustej i błyszczyko-pomadki. Uważam, że produkty tej firmy są bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie czegoś nowego, ale boicie się, że zmarnujecie pieniądze na drogi produkt, który nie spełni oczekiwań, to polecam stronkę: diamondmakeup.opx.pl . Wysyłają próbki całkiem za darmo, następnie mniej więcej raz na tydzień dostajecie informację dotyczące najlepszych promocji w waszej okolicy i w drogeriach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka kosmetyków od Amway. Lubię testować więc nie zawsze są na mojej półce ale do niektórych wracam zawsze. Ich serie do ciała lubię chyba najbardziej. Śmieszą mnie komentarze o nieznanej marce - pamiętam, że jak byłam mała to mama stosowała środki czystości tej firmy. Może niektórzy powinni się douczyć zanim się wypowiedzą publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaDemolka89
Z mojego doświadczenia wynika, że kosmetyki Amway mają swoją jakość. Dla mnie oznacza to, że są skuteczne i nigdy się na nich nie zawiodłam. Szczególnie dobre były dla mnie kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleLolita87
Potestowałam trochę te kosmetyki i mogę Wam przedstawić moją opinię o Amway. No cóż, muszę przyznać, że mój wcześniejszy sceptycyzm musiał ustąpić zadowoleniu i zachwytowi. Powiem wprost, jestem zdumiona skutecznością kosmetyków tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej opinii amway robi bardzo fajne kosmetyki do włosów. Stosowałam serum regenerujące i odżywkę przeciw wypadaniu włosów. Oba mnie nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zęby wam nie odrosły? Tak wam mózgi wyprali ,że żeby osiągnąć magiczne 3% bedziecie spamować ? Ai lepsze , ani gorsze od innxych , za to zdecydowanie za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, A używała któraś z Was ARTISTRY YOUTH XTEND™ Podkład liftingująco-wygładzający z Amway? Bo opinie o nim na prawdę świetne, ale nie wiem czy się zdecydować. Jak czytam Waszą dyskusje to również pozytywy przeważają... Jakie opinie? Pomoże w zatuszowaniu trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abulinka
Ja od lat jestem wierna dezodorantowi Amway - używałam go jeszcze zanim na rynek weszły blokery i jest idealny. Działa równie dobrze ale jest super delikatny i ma przyjemny zapach. Wróciłam do niego i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nie należą do tanich kosmetyków. Osobiście mogę polecić serum amway hydra-v (zdaje się, że wyżej już go ktoś polecał) - bardzo dobrze regeneruje i nawilża skórę. Raczej nie oszczędzam na kremach do twarzy, bo mam wrażliwą i problematyczną cerę i wiem, że taki wydatek może się opłacać. Poza tym droższe dodatkowo bywają bardzo wydajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tych kosmetyków już od lat i jestem ich wierną fanką. Moja opinia o Amway? - powiem krótko i na temat: są drogie, ale naprawdę bardzo wydajne,a to co pisze o nich producent, pokrywa się w 100% z rzeczywistością. Polecam każdemu na przykład Amway pastę do zębów - wybiela, pomaga utrzymać paszczę w dobrej formie :) nawet przy paleniu papierosów, a do tego łagodzi objawy nadwrazliwych zębów oraz próchnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam antyperspirant Amway od długiego już czasu. Poleciła mi znajoma, poczytałam opinie o Amway i kupiłam. Nie brudzi ubrań, a z tym zawsze miałam problem. Poza tym fajnie pachnie i na intensywny dzień w pracy się sprawdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×