Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokieterka

kosmetyki do makijażu dla alergików

Polecane posty

Moja cera jest bardzo wrażliwa i skłonna do alergii. Mam już dość ciągłych podrażnień po pudrach, kremach i innych kosmetykach. Dlatego zastanawiam się nad jakimiś kosmetykami przeznaczonymi dla alergików. Słyszałam, że bardzo dobre są kosmetyki firmy Lavera. Może któraś z was je stosowała? Znalazłam je na alergia.med.pl i poważnie zastanawiam się nad ich kupnem. Napiszcie co o nich sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na---marginesie
tak, lavera to naturalna firma i te kosmetyki na pewno będą ci służyły. Ja osobiście polecam tobie minerały. Ale nie drogeryjne- typu l'oreal czy inne ale zupełnie czyste minerały bez dodatku talku czy innych chemicznych świństw. Masz do wyboru 2 firmy : rhea http://www.rhea.com.pl/index.php/home/produkty/42/0 oraz everyday minerals, do kupienia niestety tylko na allegro, gdyż pochodzą ze Stanów. Cera ci sie po nich poprawi, mówię z doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavere możesz kupować, są bezpieczne dla skóry alergicznej, no chyba ze masz uczulenie bezpośrednio na jakiś składnik danego kosmetyku, ale są to kosmetyki naturalne więc raczej nie będzie problemów. Też je stosuje z powodzeniem. A o tym że są bezpieczne raczej świadczy też fakt że sprzedaje je sklep dla alergików. Myślę że taki sklep jak alergia.med.pl nie sprzedawałby czegoś co może zaszkodzić. W końcu muszą dbać o reputacje bo alergicy straciliby do niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Trochę sklepów sprawdziłem z takimi kosmetykami antyalergicznymi i najlepsze wrażenie zrobił na mnie www.sklep-antyalergiczny.pl. Doskonale wyposażony, jest tutaj po prostu wszystko czego potrzebuje człowiek chorujący na alergię, żeby przetrwać. Są szampony, mydła, balsamy do ciała, mineralne kosmetyki takie jak pudry, czy kredki do oczu (to oczywiście dla pań :)) ). Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliannam
Ja mam cały zestaw kolorówki od Earthnicity. Najpierw zamówiłam na stronie próbki a potem pełnowymiarowy zestaw bo w pełni mnie do siebie przekonały i jako jedyne mnie nie uczuliły. Są antyalergiczne,posiadają same naturalne składniki,nie zatykają porów i mają bogatą gamę kolorystyczną. Wypróbuj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo wrazliwa cere i szczerze mowiac max factor jest bardzo dobry dla mnie. nigdy mi oczy nie łzawił po ich tuszu. a z takich do pielegnacji to bielenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka90
Mam kilka kosmetyków mineralnych Earthnicity, zaczęłam o próbek a teraz mam cały podklad , cienie i korektor. Nie uczulaja bo zawierają tylko naturalne składniki a jakość jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_wolska
a używacie może kosmetyków atoperal? nie służą do makijażu, ale chciałabym je stosować jako bazę pod podkład. nie wiem czy się sprawdzą. ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić podkłady od Lavery, dla mojej skóry to prawdziwe ukojenie, albo spróbuj sypkich minerałów, zerknij sobie tutaj: http://biomania.pl/8-ekologiczny-makijaz Mnie zdziwiło, że lavera jest tańsza niż większość drogeryjnych podkłądów ze średniej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Ja to od dawna stawiam tylko na naturalne kosmetyki. Jak się poczyta na etykietach w drogeriach ile jest chemii w składach większości markowych rzeczy to ręce opadają. Z takich lepszych sklepów z eko kosmetykami to na pewno serwis www.e-naturalne.pl daje radę. Wszechstronna oferta – kremy, olejki, pudry, detergenty, masła, błota, glinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie alergia niedawno wyszła i na razie nie znalazłam odpowiedniego kosmetyku. Najgorzej jest z tuszem do rzęs, wypróbowałam już kilka i za każdym razem oczy szczypią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warte uwagi w takim przypadku są cienie do powiek Alilla które są hipoalergiczne i nie uczulają. Są bardzo dobrej jakości, trwałe i w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela456w
Ja używam kosmetyków mineralnych marki Earthnicity Minerals, mam puder, podkład, korektor i bronzer tej marki i są genialne! :D nic nie uczulają i bardzo ładnie wygląda na twarzy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnuśnik
Ostatnio zaopatrzam się w kosmetyki dla alergików na https://hipoalergicznie24.pl bardzo fajny asortyment i wszystko sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa skóry alergicznej :) Warto sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×