Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppppppppppppppppppppppppp

kosmetyki do makijażu

Polecane posty

Gość pppppppppppppppppppppppppppp

potrzebuję dobrych sprawdzonych firm kosmetyków do makijażu. Zależy mi na tym by makijaż był trwały(chodzi o makijaż ślubny) potrzebuję tez sprawdzonych firm podkładów, utrwalaczy i cieni...najlepiej perłowych brązów lub pastelowych brązów... wiadomo wybór w kosmetycznych sklepach jest duzy...ale te cienie zaraz sie rozmazują, robią sie kreski na powiekach i puder szybko sie sciera... pomóżcie....jesli jestescie w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
dolaczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
art deco i oczywiście ich baza pod makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppppppp
a czy kosmetyki z art deco są w sklepach typu rossman? W jakich sklepach ich szukac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
w rossmanie - nie ma chyba ale w sephorze powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppppppp
gdyby jeszcze w mojej miescinie był tak sklep....ehhh dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
zobacz na tej stronie http://www.balticcompany.pl/index.php?ref=%2Fartdeco.php%3FidNode%3D76 albo w drogeriach internetowych jedno moge powiedzieć: cienie do powiek mają świetne, a w połączeniu z bazą pod cienie są idealne wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppppppp
dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natak4532
Znajoma znajomej odkryła sklep internetowy www.lovenue.pl i nam poleciła, teraz głównie tutaj kupuję sobie rzeczy. Ostatnio zamawiałam stąd lakier do paznokci od Clinique (moja ulubiona marka) za 49 złotych, a wysyłkę zrobili mi gratis. Opłaca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie utrwalacz do makijazu w sprayu firmy Kryolan duza niebieska puszka z biala maska mozna kupic online makijazu nic nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka8866
Komfortowo zamawia mi się kosmetyki, zwłaszcza te do makijażu poprzez portal www.lovenue.pl. Mają wszystko – kredki, tusze, pudry, róże, cienie, podkłady...i to od najlepszych producentów. Ceny są niskie, bo nie są vatowcami, więc mogą klientom zaproponować lepsze warunki niż inne sklepy. Warto sprawdzić. Pozdrawiam. Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia333
Mam wrażliwą skórę i praktycznie niewielu kosmetyków mogę używać. Parę lat temu znajoma przywiozła mi próbki japońskich kosmetyków i to był przełom bo w końcu znalazłam coś co mnie nie uczulało! Do dziś jestem zachwycona. Z tego co się orientuję to największy wybór mają w http://www.coletia.eu i u nich od lat kupuję bo mają dobre ceny i pewny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aatagaa
Dla mnie są super kosmetyki INGRID. są w dobrej cenie, a rezultaty na prawdę spektakularne. Polecam szczególnie bazy: pod makijaż i pod cienie. Rewelacyjnie wygładzają skórę i makijaż długo zostaje na twarzy matowy. Dzięki bazie pod cienie cienie nie obsypują się i nie wałkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwałe efekty możesz uzyskać stosując kosmetyki do charakteryzacji. Polecam tu markę Kryolan, a zwłaszcza ich pudry transparentne i pudry ryżowe. Aby dodatkowo utrwalić efekty warto skorzystać z Fixiera, czyli utrwalacza makijażu w sprayu. Kosmetyki Kryolanu znajdziesz na przykład w sklepie cosibella.pl http://cosibella.pl/pl/producer/Kryolan/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki robi francuski Christian Laurent, mogę podpowiedzieć. Ja dużo czasu spędzam na make up-ie codziennie i ich podkład akurat wyjątkowo dobrze się nakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ] Przestań spamować!!! To nie jest ŻADNA FRANCUSKA firma!!! to jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam tani szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×