Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 00

Kosmetyki do makijażu warte swojej ceny !!!!!!

Polecane posty

Gość Magda 00

Podzielmy się doświadczeniem,sprawdzonymi dobrymi kosmetykami kolorowymi :-) Co warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 00
ekhm nikt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 74
Jak dla mnie MAC i no7 sa najlepsze. Dosyc drogie, ale warte kazdej ceny. Chyba nie znajdziesz ich w Polsce, ja je kupuje w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 00
Madzia a co uważasz za najlepsze produkty MACa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 74
Zdecydowanie cienie do powiek! Maja taka game kolorow, ze az oczy bola. Ponadto, te kolory sa takie zywe, na powiece utzrymuja sie caly dzien, nie opsypuja sie, nie tworza sie smugi i linie na oku. Wedlug mnie nic nie pobije cieni z MAC. Lubie tez zestaw pedzli do makijazu. Z kolei no7 maja dobre podklady i Tusze do rzes. Ja aktualnie uzywam tuszu wydluzajacego z no7 i z moich nie specjalnie dlugich rzes zrobil cudo. Ale ma kilka wad. Jest tylko wydluzajacy, wiec nie zageszcza ani nie pogrubia rzes. Jest tylko wydluzajacy. Druga wada, szybko wysycha. Bedziesz sie cieszyla uzytkowaniem przez okolo poltora miesiaca, po tym czasie mozesz zauwazyc, ze szczoteczka robi sie sucha. Ale i tak polecam. Z tych kosmetykow z jeszcze drozszej polki, polecam Dior, bez watpienia ta sa kosmetyki numer 1. Ale mnie na Dior nie stac, mialam tylko kilka probek, sa naprawde swietne :) Z naszych polskich firm lubie Soraye i Irene Eris. Ale tylko kremy, zele itp. Z kosmetykow kolorowych siegam jednak po te, ktore wymienilam wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 00
Madzia które szminki i błyszczyki uważasz za najlepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dle;
podkład double wear este lauder korektor pod oczy rozświetlający este lauder korektor pod oczy YSL puder sypki vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomadki mac, ysl cienie mac, inglot, urban decay podklad lancome lubie tez clinique kolorwke i pilegenacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja jestem fanką kosmetyków kolorowych naszej rodzimej marki Inglot, szczególnie lubię ich cienie do oczu i lakiery do paznokci. Poza tym bardzo lubię i dobrze się stosuje róż w kulkach Chanel (nie wiem ile kosztuje bo go dostałam ale myślę, że jest wart każdych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfsdfdfsfd
MAC jest w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfsdfdfsfd
Co do podkladu to używałam wielu, w tym Lancome i MAC ale muszę powiedziec, że moim ulubionym jest Dream Matte Mousse w kolorze Fawn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrfrfrfrfr
podklady i tusze maca sa srednie moim zdaniem. pomadki rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błyszczyki E.Lauder
lubię :-) są trwałe i ładnie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 00
Dziewczyny co jeszcze ? Piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 00
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie czytać
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera Vera
Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorii. Korektor i baza pod makijaż Ysl. Podkład Tein Idole Lancome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam firme INGLOT. Maja sklepy w Warszawie i w Krakowie. Ceny moze nie sa najnizsze, ale uwazam ze za dobry kosmetyk warto zaplacic wiecej niz za taki z ktorego nie jest sie zadowolonym, tym bardziej jesli chodzi o kobiecy make-up, gdzie efekt po prostu musi byc dobry... Uzywa Ich moja Mama, uzywala moja eks, kilka kolezanek- wszystkie sa zadowolone i goraco polecaja. Wiec polecam i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.o.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałam się w niej
w goorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupppp
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjfkl
inglot? To jakieś nieporozumienie. Rzeczywiście wybór kolorów ogromny, ale fatalmna jakość. Skusiłam sie czytajac pochlebne opinie, ale to chyba autoreklama. Bo kosmetyki te są bardzo przeciętne i nie warte swojej ceny. Sa za drogie jak na ta jakosć. Lakiery odpryskują, podkłady sie warzą. Cienie do powiek baaardzo przeciętne choć drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillasky..
Ja od dawna jestem fanka BOBBI BROWN, uwazam,ze podklady maja o niebo lepsze niz MAC, nie sa ciezkie i nie daja efektu maski. Cienie sa swietne, ale ostatnio sprawdzilam INGLOTA i musze przyznac,ze jestem pod wrazeniem ich jakosci, nie obsypuja sie i trzymaja caly dzien. Nie wiem jak z ich podkladami,ale cienie sa naprawde dobre. Moim faworytem wsrod tuszy do rzes jest max factor masterpiece max, tusz nie do pobicia. Korektor pod oczy BOBBI, nie zastapiony po prostu. Nie uznaje za to marek, ktore produkuja wszystko, zaczynajac od bluzki na szmince konczac, mam na mysli dior, ysl itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ! piszcie piszcie
więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillasky..
dodam jeszcze,ze bardzo sobie chwale odzywke do wlosow farbowanych herbal esence, ludzie caly czas chwala jak mi sie pieknie wlosy blyszcza i jak im powiem co to jest to leca i kupuja te odzywke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy ten temat..
Piszcie swoje spostrzeżenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa.elka.
Błyszczyki, szminki i cienie do powiek l'oreala sa super. Puder sypki Bourjois jak i cienie tej marki tez są fajne. Z clinique polecam równiez puder sypki..ten transparentny. Z La Roche'a uwielbiam podkład-fluid TOLERIANE TEINT. I to są kosmetyki, które od lat kupuje do swojej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apc-Cosmetics.com
Jeżeli szukacie dobrych i sprawdzonych kosmetyków,to zapraszam na naszą stronę www.apc-Cosmetics.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×