Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doti77

kosmetyki mary kay

Polecane posty

Gość doti77

witam, kto uzywa kosmetykow firmy MARY KAY? co o nich sadzicie? czy sa przeznaczone do cery naczynkowej, z rozszerzonymi porami, zaskowrnikami ? piszcie co sadzicie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa_86
Kosmetyki nie są przeznaczone strikte dla alergików, jednak są bardzo delikatne i bezzapachowe. Bardzo dobrze reaguje na nie nawet cera wrażliwa. W przypadku cery naczyńkowej, myślę, że także znalazłabyś coś dla siebie. Masz skórę suchą czy mieszaną? Jestem konsultantką MK i zapraszam na moją stronę http://kosmetykimarykay.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonaj się sama o jakości produktów Mary Kay i wystaw opinie! Już nie musisz oszczędzać na dobre kosmetyki do pielęgnacji czy makijażu! Wystarczy, że pomożesz mi zorganizować Spotkanie Kosmetyczne Mary Kay. To ja przyjadę do Ciebie, więc nie martw się miejskim tłumem, hałasem czy parkingiem. Skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie. To jest piękno, na które Cię stać! W Mary Kay nie ma regionalizacji pracuje na terenie całej Polski, mieszkam obecnie w Warszawie. te. 0608-339-833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaniecie z pudłem Mary Kay i kobitki zamowia Avon bo tańszy. Dziewczyny do Rossmano wjechały AA oceanic. Sa tez chyba Eris. Nie próbowałam jeszcze a jakie bronzery maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×