Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SweetMadness

Kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość SweetMadness

Używacie? Chodzi mi o produkty bez żadnych syntetycznych domieszek, typu olej arganowy, szare mydło, masło do ciała karite - sklepy z tego typu kosmetykami stają się coraz bardziej popularne, myślicie, że będą stopniowo wypierać tradycyjne kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radeee
Ja używam...co prawda nie znając się na tym trudno orzec, co jest naturalne faktycznie, co nie, bo teraz jest na to faza i sporo koncernów produkujących kosmetyki wprowadza też kosmetyki eco, ale cholera wiem, jak z nimi jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uzywam olejkow
Kokosowy - zamiast kremu Palmowy- do wlosow Mąka Besan z ciecierzycy- jako peeling Jogurtu, owoców miodu itp- maseczki Kawa- peeling Oliwa z oliwek i gruba sól - scrub Szare mydło, avocado, zioła napary ... Itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radeee
Myślę że już stopniowo wypierają, ale podejrzewam że to jest po prostu moda, niż faktycznie chęć wrócenia do natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radeee
Jakby ktoś kto się dobrze zna na takich kosmetykach mógł się wypowiedzieć, które są faktycznie naturalne, to by było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pragnę polecić Paniom i Panom nowe rewelacyjne BIO Kosmetyki Serii CLEAR NATURE Firmy Akuna. Mamy w następujące kosmetyki: BIO szampony do włosów i ciała: dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci BIO mleczko do ciała dla kobiet BIO mydło w płynie do higieny intymnej BIO mleczko i tonik do demakijażu BIO balsam do rąk Produkty spełniają surowe kryteria i wymagania dotyczące składu, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Między innymi: nie zawierają żadnych substancji SLS i SLES , syntetycznych silikonów, produktów naftowych oraz syntetycznych barwników; wyprodukowane zostały z surowców bezpiecznych dla zdrowia, bez udziału konserwantów i drażniących substancji zapachowych; wyprodukowane zostały metodą przyjazną dla środowiska, przy użyciu surowców pochodzących z naturalnych, odnawialnych źródeł; nie zawierają substancji powodujących eutrofizację wód i remobilizację metali ciężkich; nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem wosku pszczelego); nie były testowane na zwierzętach wyprodukowane zostały z surowców łatwo biodegradowalnych; są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Więcej o tych kosmetykach znajdziecie na: http://mlm-rutkowscy.eu/page37.php Zakupić je można na http://www.akunapolska.pl/consultants Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carina33
Od paru miesięcy robię sama mydła, kremy, szampony itp. z zakupionych składników. Efekt: gładka, rozjaśniona cera, znikły w większości wszelkie pryszcze oraz wysuszone skórki. Żeby nie było tak różowo to po algach wyszła mi alergia. Zdarza się natomiast że w sklepach z naturalnymi kosmetykami oferują produkty np z parafiną więc trzeba uważać! Podaję linka czego unikać w kosmetykach: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że będzie takich produktów i sklepów coraz więcej. Im większa konkurencja tym lepsze ceny ;) A tak serio to wypróbowałam na sobie i naprawdę przekonałam się, że warto. Nie mam na razie większego rozeznania w tym jakie marki są najlepsze. Miałam kilka rzeczy z Yves Roche, Body Shop i Mydlarni u Franciszka. Wszystkie dobre ale mnie jakos najbardziej przekonują te ostatnie. Bazują głównie na naturalnych olejach , wodzie morskiej, ziołach. Z tego co wiem to składniki sprowadzane są z Maroka, Syrii czyli bazują na tamtejszych tradycyjnych recepturach. Mam nadzieję, że sklepów z takimi cudeńkami będzie przybywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerrrst
ja wierzę w moc naturalnych kosmetyków, podziwiam że niektóre z was potrafią same robić. Ja prowadzę sprzedaż naturalnych produktow Dr. Nony, na pewno slyszalyscie, jesli ktoras bylaby zainteresowana to zapraszam do pisania na gumish.krk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek7777777777777
najutro masz racje ja teraz czytam w internecie o kosmetykach ktore do tej pory kupowalam to mi sie wlos jeży na glowqie teraz wyszukuje naturalne kosmetyki ale tez sie boje podrób wiec szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_Waw
ja uzywam kosmetykow mineralnych z naturalnych skladnikow :) juz od jakiegos czasu się przezucilam i musze przyznac, ze czuje roznice. teraz mam z tej serii http://www.splendore.pl/Kosmetyki_SPA_c651.html peeling i balsam :)) grejfrutowy ahh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
zachęcona entuzjastycznymi opiniami niektórych tu pań nabyłam bardzo naturalny i drogi olejek arganowy i po dwukrotnym (!!!) użyciu trzeci tydzień mam krosty na twarzy, zaczerwienienia, szlag mnie trafia, Mam w doopie te "naturalne" g...na. Do tej pory używałam kremów z polskich firm i nie miała ŻADNYCH problemów z cerą. Stąd wiem, że to po tym syfie.Bi niczego innego nie stosowałam! Baby!!!! Nie pier...lcie głupot. Bo ktoś jak ja nabierze się ta ten drogi chłam a potem będzie się leczył. Zresztą na tym forum pełno nawiedzonych wariatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
hahaha a zaraz ci ktos napisze ze skora sie OCZYSZCZA dlatego masz pryszcze :D mi pisaly to samo w temacie o opalaniu , miałam pic sok marchwiowy, ze ostry zolty kolor to wynik oczyszczania ,chodzilam żolta calą zime jak pojebana :O o dupe potłuc takie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruffkavmala Widocznie jesteś uczulona na olejek arganowy. To, ze coś jest naturalne, czy drogie, nie znaczy, ze będzie każdemu dobrze służyć. hghgh Z tym oczyszczaniem to chyba nei jest aż taka bzdura, ponieważ ja od stycznia piję codziennie pół litra soku marchwiowego (czyli juz prawie 3 mies.) i wcale nei jestem ani zółta, ani pomarańczowa. Ale, na początkuy stycznia zrobiłam sobie oczyszczanie jelita grubego, potem byłam na diecie warzywno-owocowej, a potem zrobiłam jeszcze 3 oczyszczania wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Kosmetyki naturalne to przede wszystkim nie takie które zachwala producent a takie które mają na to stosowne certyfikaty np. BDIH, ECOCERT, Vegan society. Patrzcie na oznaczenia na opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroon_a
w mojej łazience głównie goszczą kosmetyki naturalne marki L'Occitane, uwielbiam takie zapachy jak migdał czy masło shea, a ta seria http://pl.loccitane.com/migda%C5%82,36,2,3508,0.htm jest fenomenalna - szczególnie krem do stóp i do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Ja ostatnimi czasy zakochałam się w skandynawskich dermokosmetykach Decubal. Cała seria pozbawiona jest konserwantów, parabenów i innych świństw, za to zawierają naturalne składniki i dużo wit. B. Posiadam krem do twarzy, balsam, krem pod oczy, krem do rąk i wszystkie sprawują się świetnie. mam skórę wrażliwa alergiczną i po tych kosmetykach jest ładnie ukojona, wygładzona. są bezzapachowe, także wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstak siedzi i zawija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to chemiczny czy naturalny kosmetyk, jak go nieodpowiednio dobierzesz to zawsze coś będzie nie tak. Albo cię uczuli albo syfy wysypią. To chyba zrozumiałe. Dobrze jest obserwować skórę jak reaguje na różne składniki a nie jak goździkowej pomógł to mi też dobrze zrobi. Bzdura. Ja używam naturalnych kosmetyków ale tych prawdziwych z eko certyfikatem i cera mi się poprawiła. nie mam niestety czasu na samodzielne robienie kremów ale oferta w sklepach internetowych z eko kosmetykami jest duża i jest z czego wybierać. Warto poczytać o ekologicznych certyfikatach i je poznać aby nie kupować takich pseudo-ekologicznych kosmetyków, które mają tyle chemii ile się dało tylko upchnąć. Ja używam kosmetyki takich firm jak: alva naturkosmetik, John Masters Organics, Nafha, AnneMarie Borlind, Speick, Green People. Wszystkie mają ekologiczne certyfikaty i nie testują na zwierzętach. Wolę świadomie wybierać i nie zdawać się na łaskę/nie łaskę chemików wkładających różne toksyczne składniki do standardowych kosmetyków. I chciałabym aby każdy był świadomy, że " sztuczny miód to nie to samo co prawdziwy miód".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia takie jak na przykład emolienty czy dermo kosmetyki znajdziesz w ofercie sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl To mój ulubiony sklep, który najczęściej odwiedzam i zaopatruję w nim w potrzebne produkty całą rodzinę. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie i dobre kosmetyki naturalne ma polski Gal. Kosmetyki są dostępne tylko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miesięcy mydło marsylskie. Zawsze o tej porze roku, kiedy zaczyna być odrobinę chłodniej i wieje, dłonie mi się okropnie wysuszają i robią się wrażliwe na wszelkie detergenty. Jedynie po marsylskim mydle nic mi się nie dzieje. Kupiłam najpierw, żeby wypróbować o co tyle szumu, a okazało się, że zostały ze mną na dłużej. Moje ulubione to migdał z żurawiną: https://drogeria.pl/product-pol-579-Naturalne-mydlo-marsylskie-Le-Chatelard-1802-kostka-MIGDAL-ZURAWINA-hipoalergiczne-antytradzikowe-naturalne-ekologiczne-eco-100g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabarbar1986
Ja jestem totalnie zakochana w ekologicznych mydełkach, takich jak te w ekomydlarni :) Lubię dawać mojej skórze dobre rzeczy, a po zwykłym mydle jest sucha i nawet nie pachnie, z żelami pod prysznic to samo, poza tym mam wrażenie, że one nie domywają. Moim absolutnym faworytem jest niesamowite mydełko maślane z nagietkiem http://ekomydlarnia.pl/mydla-naturalne/9-mydlo-maslane-z-nagietkiem.html - ogólnie polecam sklepik bo ceny za mydełka bardzo atrakcyjne, a mydła wydajne i bardzo przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka887
Ja mam niestety farbowane włosy i były bardzo zniszczone, już były pod nożyczkami, ale polecono mi zakupić taki cały zestaw do pielęgnacji włosów, http://organicznewlosy.pl/16-wlosy-farbowane-colored-hair i jest super, sklep warty zaufania, bardzo szybką wysyłkę mają, wszystko świetnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa!!!!! sprawdzam tym mężusia czy mnie nie kłamie :) www.zlokalizuj.xweb24.pl/l/3/lokalizacjagsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agati274
Moim faworytem jest Skin79. Juz po pierwszym uzyciu widoczne pierwsze efekty. Niesamowite nawilzenie a przede wszytkim sklad produktu to prawie w 100% naturalne skladniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Od ok 7 miesięcy borykam się z azs. Czy są tu jakieś kobietki które znają problem? Ostatnio postanowiłam przestać stosować kosmetyki krótych używałam dotąd, bo było tylko coraz gorzej. Wyczytałam na stronie http://leczsiezdrowo.pl/ że jest cała gama leków takich naturalnych które chronią wrażliwą skórę w trakcie lub właśnie po zakończonej terapii - np. Dermaveel. Czy to prawda, że taka profilaktyka jest w stanie chronić skórę? Są nawroty azs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko naturalne kosmetyki od Lavea. Mega mi odpowiadają ich kosmetyki. Pachnące, naturalne, super działają i czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na organicznewlosy.pl bardzo fajne maski są, moim zdaniem tego typu kuracje robione stopniowo bardzo dobrze działają na naszą skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje olejek arganowy, moim zdaniem działa cuda ;) świetnie nawilża, i ma bardzo dużo różnych zastosowań, ja zazwyczaj kupuje tu https://millaflux.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×