Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kosmetyki wysokiej jakosci

Polecane posty

Gość gość

Jesli jest ktos zainteresowany wysokiej jakosci kosmetykami, certyfikowanymi, bez parabenow, olejow mineralnych, nie testowanych na zwierzetach z wysoka zawartoscia naturalnych skladnikow, chetnie wysle katalogi wszysykim zainteresowanym. PS kosmetyki nie tylko kolorowe! Sa rowniez kosmetyki do codziennej pielegnacji ciala ( twarz, wlosy, stopy, zęby itd. ) agnieszkalr@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzam, to nie anwen, avon czy oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne kosmetyki do włosów zamawiam na www.inoar.com.pl :) Od czasu gdy przerzuciłam się na taką pielęgnację z prawdziwego zdarzenia to włosy są w o wiele lepszej kondycji, są nawilżone, wygładzone i przestały się przesuszać. Moja ulubiona seria z Inoar to ich nowinka- Photoshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki i szampony kupuję tu http://sombre.pl/ bardzo dobrej jakości kosmetyki do włosów, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. 4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do włosów używam inoar są vegańskie z bardzo dobrym składem a do ciała make me bio lub sylveco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze kosmetyki wysokiej jakosci to takie profesjonalne, stosowane np. w salonach fryzjerskich lub kosmetycznych. Np. do włosów uzywam szamponów i odzywek z inoaru, czasem trafiam na promocje, bo sama prowadze salon fryzjerski i udaje mi sie cos kupic troche taniej- regularnie zagladam na ich FP, gdzie jestem na biezaco z informacjami o ich produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też ostatnio udało się ostatnio upolować na allegro duo litrowe photoshop inoar i jestem bardzo zadowolona ! za taką cenę to rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luskusowe: La prerie (kawior) Royal cos (24 karatowe płatki złota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że bardzo dobre są kosmetyki dermastic. Używałam ich szamponu i serum do włosów, a także plastrów wzmacniających włosy. Cały ten zestaw spowodował, że mam bardzo ładne i zdrowe włosy, a co najważniejsze są mocne i przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki z lini La Roche-Posay można spokojnie zaliczyć do tych z wyższej półki. Dostępne tylko w aptekach, a skuteczność udowodniono klinicznie. Mój ulubiony produkt to krem Toleriane Ultra. Sprawdził się do mojej przesuszonej alergicznej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utta
Mi bardzo pasuje serum płatki owsiane & olejek lniany bielendy do codziennej pielęgnacji bo dobrze wygładza skórę i porządnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gana
Kosmetyki wysokiej jakości to oczywiście kosmetyki naturalne, bez sztucznych wypełniaczy takie jak http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , tylko wtedy są skuteczne kiedy tak jak w tych kosmetykach jest wysoka zawartość składników aktywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam wysokiej jakości kosmetyków firmy Vena i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Są naturalne i co dla mnie najważniejsze nie są testowane na zwierzętach :) Gdyby ktoś się zainteresował to jest link do ich sklepu: http://vena-sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do wspolpracy z firma Organic Life. Rewelacyjni ludzie , zespól oraz wsparcie. Jesli chcesz do nas dolaczyc i uczestniczyc tez w calej gamie szkoleń ktore przynosza efekty zarejestruj sie : https://martaroma.organiclife.com.pl/register.html. nic nie tracisz a mozesz tylko zyskac ;) PRODUKTY NATURALNE . JAKOŚĆ ŚWIETNA i widac efekty np po kremie na clulit lub rozstepy. Kremy do buzi oraz szampony do wlosow tez super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×