Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kosmetyki zakupy

Polecane posty

Gość gość

gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki drogie panie? przez internet czy w sieciówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica222
Mam trochę uraz do sieciówkowych kosmetyków więc przeważnie kupuję przez internet ale w sprawdzonych sklepach, głównie na kjkosmetyki24.pl bo tam już kupuję od dłuższego czasu i jeszcze nie zdazyło mi się, że byłam niezadowolona z jakiegoś kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowmam
Jak najbardziej! Zwłaszcza, że teraz 1% z zakupów lakierów sally hansen, astor, manhattan, miss sporty i rimmel idzie na pomoc fundacji DKMS więc koniecznie obkupujmy się w nowe lakiery i kolorki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o kosmetyki to zazwyczaj kupuję w rossmannie. Mają tak spory wybór, zawsze udaje mi się znaleźć to, co potrzebuję. Poza tym poluję na promocje - każdego tygodnia mają inną ofertę, a ostatnio dużo z nich jest naprawdę ciekawych. W ostatnich tygodniach były promocje -49% na kosmetyki do makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię je sama głównie bazując na oleju kokosowym, jest to zdrowe i tańsze :) używam go jako balsamu do ciała, kremu do twarzy - d**er wygładza zmarszczki i głęgoko regeneruje. Dodatkowo stosujęgo też do włosów jako maseczkę - spróbuj a zobaczysz efekty już po pierwszym razie. Polecam Ci dobry organiczny olej http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-900g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja kupowałam kosmetyki firmy Colway - kolagen naturalny i żel na bazie kolagenu i suplementy. Ze względu na to że te kosmetyki są bardzo dobre (w sumie testowałam na sobie :p ) z czasem dołączyłam do firmy :) Naprawde polecam kolagen z moich rozstępów i blizn zrobił piękną gładką skórę :) Zapraszam na stronę jakby któraś chciała przeczytać trochę o kolagenie bądź zakupić :) https://kolagen-sklep.colwayinternational.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kosmetyki to raczej w sieciówkach , tylko lakiery od Sally Hansen ściągam z neta, kupuję je w dużych ilościach a w sklepach internetowych są zawsze promocje przy większych zakupach , czego niestety brakuje sieciówkom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich sieciówkach mozna spotkać sally hansen , ja ostatnio szukałam lakierów i nigdzie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waśnie patrzyłam i nie było, a ta akcja ze wzorem do naśladownia to jakaś większa akcja pomocy czy tylko solidaryzująca się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc przez internet a czesc w sklepach stacjonarnych. Co jakis czas zamawiam produkty z biochemii urody, ale robie tez zakupy w hebe czy rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię tu co nieco do włosów zakupić: http://trena.pl/ Mój fryzjer polecił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągałam kiedyś super odżywkę z treny, fajne produkty tylko czekam na więcej np , Astora czy Rimmela i w szczególności czekam na to aż dodadzą jakies lakiery bo sklep fajny, przesyłki w terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy jeszcze jakie kosmetyki... jeśli chodzi o włosy to wwiększości zamawiam je przez neta na i-styl.pl, a znowu jeśli chodzi o drobne kosmetyki typu wspomniane tu lakiery do paznokci to już w drogeriach - ostatnio obkupiłam sie np. w nowych lakierach Rimmela bo w HEBE jest -20% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie zawsze stacjonarnie, rossmann, superpharm. często mają różne promocje i można kupić taniej a przy okazji zapoznać się dokładniej z wybranym kosmetykiem. przez internet to tylko w sytuacjach, jak koleżanki coś zamawiają i przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie w sklepach z towarami importowanymi z Indii lub z Rosji, w stacjonarnych zielariach lub aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko przez internet - przez jakiś czas kupowałam na krasta.pl, ale już od dłuższego czasu przerzuciłam sie na trena.pl bo na pierwszej stronie jakoś od pewnego czasu słabo z asortymentem, a na trenie szczególnie w kosmetykach do włosów jest wielki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam kosmetyków w drogeriach stacjonarnych a później kupuje w internetcie ;) Ceny dużo niższe ;) można zaoszczędzić na jakieś ubranko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że w sieci. ja od dawna zamawiam w sieci. dodatkowo większość sklepów stacjonarnych ma już sprzedaż internetową Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja je zamawiam na i-styl.pl. Całkiem tania drogeria, mają duży wybór w szczególności jeśli chodzi o rzeczy do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_0
ja od jakiegoś czasu stawiam raczej na apteki, ewentualnie te internetowe, jeżeli zdarzy się jakaś promocja.Wydaje mi sie, że kosmetyki apteczne są po prostu lepsze, mam kilka swoich ulubieńców, azelac czy factor g, te produkty mają po prostu wartościowe składy, wiem, na co wydaje pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×