Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hostek

Kostka brukowa na działkę?

Polecane posty

Gość Hostek

Witam. Mam działkę za Jędrzejowem, pod Kielcami. Nie jeździliśmy tam z żoną zbyt często, ale ostatnio nam się coś odmieniło i stwierdziliśmy, że jednak o nią zadbamy. Już pokosiliśmy trawy, uporządkowaliśmy obejście. Myślę teraz nad zakupem jakiejś kostki brukowej. Jakaś dobra jakość w niezłej cenie. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem znawcą w tych tematach, ale może zobacz coś z bruk betu? Na południu Polski są raczej dobrze znani i z tego co wiem bardzo solidni, nie wiem tylko jak jest z cenami, ale to pewnie na stronie internetowej wszystko można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktor
A tak bardzo potrzebna Ci kostka brukowa na działce? Opłaca sie taki biznes? Poza tym, że dobrze wygląda coś jeszcze zyskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Mirona
Taka kostka bywa bardziej potrzebna niż myślisz. Nam z mężem też pasowało jak jest, póki coraz bardziej nei zaczęło denerwować nas błocko jesienią i wiosną. Teraz mamy wybrukowany kost-betem podjazd i część posesji i zwyczajnie jest wygodniej. Jak macie tą działkę to brukujcie, zdecydowanie na wiosnę brukujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_wredna_Mi
A jaki jest koszt takiej kostki brukowej, może być z niższej półki, aby była? tak za metr kwadratowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagienny
A po co Ci najtańszy szmelc? Po dwóch sezonach będziesz miała kartoflisko, a nie wybrukowane podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollyrogger
Kup, kup najtańsze. Wróc za rok i pytaj ile kosztuje zdjęcie tej kostki i położenie nowej, normalnej typu kost-bet albo czegoś innego na poziomie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stałem przed dylematem wyboru kostki brukowej. Mówię wam, że nie warto kupować czegoś z marketu, bo to kiepska kostka jest, wykonana z materiałów słabej jakości. Druga rzecz to wybór firmy, która to ogarnie, bo nawet najlepszą kostkę, jak położy kiepska firma, to będzie kartoflisko. Ja korzystałem z usług https://www.producencibetonu.pl/chyzbet-nowy-targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobra jakosc i w rozsadnej cenie to zdecydowanie polecam http://pol-bruk.org.pl/oferta.html - ukladali mi kostke przed domem i jestem bardzo na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczuszka
Polecacie jej jakieś firmy, które znajdują się daleko od miejsca zamieszkania autorki, a tak się składa, że mieszkam w pobliżu miejsca zamieszkania autorki i najbliżej ma do Bruk Betu. Kawałeczek drogi dosłownie, niech dziewczyna nie przepłaca za przewóz tak ciężkiego towaru nie wiadomo z jakich miejsc w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kostka brukowa to najlepsze rozwiązanie ,więc nie dziwi mnie wybór;) pamiętaj,ze nie zawsze niska cena wiąże się z dobrą jakościa, wiec nie zawsze trzeba wybierać to co tańsze: ) nam układali kostkę z http://www.zubdebowski.pl/ co prawda trochę pieniędzy poszło,bo była spora powierzchnia, ale usługa wykonana solidnie i starannie,wiec nie ma co żałować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ta część Polski, bo Pabianice, ale kostka też tego producenta. Nie zgodzę się, że to najtańszy szmelc, poza tym kostka jak kostka, a najwięcej zależy od tego, jak jest ułożona. U nas układała ta firma www.kostka-ditrich.pl ,jak ktoś potrzebuje to jest dobry namiar, bo kostka się trzyma bez problemu piąty rok i ciągle wygląda jak nowa, tylko trzeba dbać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze kost-bet? Fdziałąją na całą polskę, solidny towar, firma znana. Spróbuj do nich uderzyć z pytaniem ile by sobie zyczyli za taką pwoierzchnie jak masz do wybrukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie tak się zastanawiałem czy Kost-bet nie działa na całą Polskę? Dobra firma, kostka znana i solidna, cena tez do przyjęcia – może to jest dobra opcja zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma ma dobrej jakosci kostke www.gramar-kostka.pl/relizacje sprawdz sobie ich projekty, na pewno cos Ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiędzy kostka i tak wyrosną chwasty, trawy i trzeba randapem to traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że trzeba, szczególnie gdy się na nia często nie jeździ ;) ale kostka na pewno się przyda, bo zawsze to łatwiej wiechać jak jest po deszczu ;) Mi kostke układała firma http://www.kostka.info.pl/, maja dobre ceny, sprawnie im to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na porządny piasek, taka piaszczysta droga, a nie kostka, chociaż jak kto woli. Tylko na producenta solidnego patrz, bo na partaczy nie ma co, szkoda zdrowia i pieniędzy. Ja trafiłam z achyba 10 razem w końcu na dobry materiał http://suszarniapiasku.pl/, a myślałam, że piasek to nic takiego…błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piasek to raczje opcjana krótko i „po taniosci”. A bym dał kostke – chociażby ten Kost-bet. Mimo wszystko to będzie coś na lata – jakiś wydatek ejst, wiadomo, ale jednorazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć na stronę hurtowni kostki brukowej www.modern-bruk.pl . Mają tam kostki najlepszych producentów, więc w zasadzie na jakąkolwiek z nich się zdecydujesz, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.gramar-kostka.pl ukladali mi tez kostke i jest ladna i nie kruszy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kładliśmy z mężem podjazd z garażu aż do brany, a kostkę i piasek zamówiliśmy w składzie kruszywa www.phu-leszczynski.pl inwestycja się udała,ba materiał spełnił nasze oczekiwania,a podwórze wygląda teraz naprawdę reprezentacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kostkę robili z www.kostka-ditrich.pl i mogę śmialo polecic... szukaj uwaznie dobrego fachowca, bo te robote niestety łatwo zepsuc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam kostkę z układaniem w firmie http://www.epatio.pl/ . Mają tam spory wybór materiałów, które z tego co widziałam są dobre jakościowo. Ułożyli szybko, sprawnie i tanio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza i najbardizje estetyczna kostke ma kost-bet. Poza tym wiele innych po czasie pod wpływem mrozu np. peka a ich trzyma się dobrze przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ułożoną nową ładną kostkę, była dość droga, dlatego też chciałbym, żeby najdłużej zachowała ładny wygląd. Mam też od niedawna 2 duże psy, które często biegają po podwórzu i zauważyłem, że ta kostka jakby zaczęła się bardziej niszczyć. Nie wiem czy to od tego, ale chcę jakoś tę kostkę zabiespieczyć. Znalazłem w necie coś takiego jak powłoka hydorfobowa http://nanocape.pl/pl/mineral/30-nanocape-do-bruku-granitu.html co o tym myślicie? Ktoś używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostkę brukową kupowałem kilka miesięcy temu u http://www.brukarstwoarkadia.com.pl/ dodatkowo przy wspólnej współpracy ustaliłem projekt i wykonanie go. Działka teraz prezentuje się świetnie i mam większą ochotę na nią jeździć. Warto czasem zainwestować w coś, dla własnej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z brukastwo-zabierzów.pl - mają super ceny i są bardzo dobrymi fachowcami. U mnie kładli kostkę wokół całego domu i do tego podjazd i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja ukladalem podjazd z kostka od www.gramar-kostka.pl - wiec mysle, ze mozesz śmiało zajrzec na ich oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×